Zavrieť

Porady

materská škôlka

Prosím môžete mi poradiť ak má dieťa menej ako 3 roky a matka poberá rodičovský príspevok a chcela by ho umiestniť do súkromnej materskej škôlky môže prísť o rodič. príspevok, alebo má súkromné školstvo nejakú výnimku?
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    guard je offline (nepripojený) guard

    guard
    Myslím si, že tam nie je výnimka. Pokiaľ je tá škôlka zaradená do siete školských zariadení, rodičovský príspevok už nebudú vyplácať. Ale ešte by som si to overila.
    Lion Topoľčany
    Mám s tým vlastnú skúsenosť. Dcéra mala len 20 mesiacov a ja som musela ísť do práce. Prihlásila som ju do súkromnej materskej škôlky, kam by som platila mesačne cca 4.000,-Sk, ale by som dostávala aj materskú, čiže, čo by mi štát na jednej strane dal, to by som musela odviesť do súkr.škôlky. Ja som sa nakoniec rozhodla pre štátnu škôlku /bola bližšie k nášmu bydlisku/, ale
    zároveň som prišla o materskú...
    Ahoj,chcela by som poprosiť o názory na súkromné mat. škôlky, zvažujem zriadenie súkromnej mat. škôlky, jaslí a zháňam informácie ohľadom hygieny,ktoré smernice resp. zákony je treba si naštudovať, aké sú postupy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.