Zavrieť

Porady

Bankový výpis

Prosím Vás ako zaúčtujete bankový výpis bez pohybu. SZČO má pravidelné týždenné výpisy a keď nemá žiaden pohyb má tam vlastne len zostatok k určitému dňu. Lenže BV je očíslovaný a chcem to tam neako dať lenže neviem jak. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Terezap
    Prosím Vás ako zaúčtujete bankový výpis bez pohybu. SZČO má pravidelné týždenné výpisy a keď nemá žiaden pohyb má tam vlastne len zostatok k určitému dňu. Lenže BV je očíslovaný a chcem to tam neako dať lenže neviem jak. Ďakujem
    Ja tiež mám podobné prípady. Riešim to tak, že do textu zápisu dám "info výpis" a pohyb nulový. Ide o to aby číselný rad nebol prerušený.

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Keď na BÚ nie je pohyb, tak nemáš o čom účtovať, t.j. nenastal účtovný prípad.

    Terezap je offline (nepripojený) Terezap

    Terezap
    Smith, prosím Ťa a ako pohyb uvedieš čo. Ja robím v MRP a bez pohybu mi to nevezme, ale fakt neviem ako čo to môžem zapísať. Ďakujem moc.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Terezap
    Smith, prosím Ťa a ako pohyb uvedieš čo. Ja robím v MRP a bez pohybu mi to nevezme, ale fakt neviem ako čo to môžem zapísať. Ďakujem moc.
    Máš Win alebo dos.
    Vo Win verzii nahodím dph kód 19, text zápisu "info výpis" a suma pohybu je 0. V dose neviem či to tak funguje.
    Naposledy upravil Zoltán Kovács : 06.02.07 at 10:42

    dipe je offline (nepripojený) dipe

    dipe
    ...najlepšie bude ak si SZČO v banke zada žiadosť o výpisy po pohyboch. Potom nebudu čislované výpisy,kde nebol pohyb a bude to bez problémov.

    orazel je offline (nepripojený) orazel

    orazel
    dipe
    ...najlepšie bude ak si SZČO v banke zada žiadosť o výpisy po pohyboch. Potom nebudu čislované výpisy,kde nebol pohyb a bude to bez problémov.
    ..... alebo žiadať výpis na požiadanie, len potom musí chodiť osobne da banky, ale možnože stačí banku navštíviť napr. raz za štvrťrok, ak je málo obratov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.