Zavrieť

Porady

Vyúčtovanie dotácie zo ŠR

Chcela by som spýtať, či niekto účtuje aj o štátnych dotáciách a ako robí teraz vyúčtovanie použitia dotácie? Vypisujete tam presne všetky doklady?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rosemary je offline (nepripojený) rosemary

    rosemary
    My máme dotáciu na osobnú dopravu, na vyúčtovanie dotácie si posiela samosprávny kraj tlačiva, ale ide o to akú dotáciu dostávate

    jarkra je offline (nepripojený) jarkra

    jarkra
    Z ministerstva, mám už tiež tlačivá, chcú tam rozpísať presný zoznam dokladov, preukazujúcich použitie dotácie a neviem, čo tam presne mám písať. No nič skúsim tam zavolať. Ďakujem za odpoveď.

    BKO je offline (nepripojený) BKO

    BKO
    Ak máte veľa položiek, skúste sa s nimi dohodnúť. Od nás chceli čísla faktúr, sumy, účel použitia, dátum úhrady atď. Po konzultácii sme im predložili výstupy z účtovníctva s vysvetlivkami skratiek a priložili rekapituláciu podľa podprogramov. Samozrejme záleží od požiadaviek ministerstva. Od nás požadujú rozdielnu štruktúru vyúčtovania finančných prostriedkov použitých na bežné a kapitálové výdavky. Usmernenia by malo mať ministerstvo aj na svojej www stránke.

    Vyúčtovanie dotácie zo ŠR

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.