Zavrieť

Porady

Rekonštrukcia kúpeľne

Neviete mi náhodou niekto poradiť nejakú schopnú firmu na rekonštrukciu kúpeľne v Košickom kraji?
Usporiadat
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

daniela1109 Pozri príspevok
to je supeeeeeeeeeeeeeer, velmi pekne dakujem!!!!!!!!!!

a vaňu so zástenou mi vies nejakú doporučit, poradit či je to dobré a tak?
Veď hore som ti napísal odkaz na firmu Ravak, tá vyrába cenovo dobré a kvalitné zásteny.

Vane sa nepredávajú spolu so zástenou (alebo len zriedka). Či je to dobrá vec? No keď sa sprchuješ, tak áno. Nemáš po celej kúpeľni vodu. A tiež pri kúpaní, keď zatiahneš zástenu, tak máš vnútri teplejšie, než je v ostatnej kúpeľni.
0 0
daniela1109 daniela1109

daniela1109 je offline (nepripojený) daniela1109

žena, daniela1109@post.sk
aha ja že sa to predáva spolu , tak dakujem za všetko.
0 0
jasha jasha

jasha je offline (nepripojený) jasha

ja mam tiez Ravak (ale kupovala som ho v PL, lebo vysiel lacnejsie to iste co u nas a tiez to musia dovazat z ciech).
skus este pozriet na http://www.merkurymarket.pl/index_slo.htm
to je polsky obchod na slovensku (novootvoreny v TRENCINE) dokonca tam zo zaciatku obsluhovali poliaci.
niektore veci maju kvalitne a za dobre ceny. a netreba ist do PL pre tych co nemaju ako ist do PL alebo to maju daleko.
0 0
daniela1109 daniela1109

daniela1109 je offline (nepripojený) daniela1109

žena, daniela1109@post.sk
jasha Pozri príspevok
ja mam tiez Ravak (ale kupovala som ho v PL, lebo vysiel lacnejsie to iste co u nas a tiez to musia dovazat z ciech).
skus este pozriet na http://www.merkurymarket.pl/index_slo.htm
to je polsky obchod na slovensku (novootvoreny v TRENCINE) dokonca tam zo zaciatku obsluhovali poliaci.
niektore veci maju kvalitne a za dobre ceny. a netreba ist do PL pre tych co nemaju ako ist do PL alebo to maju daleko.
Dakujem
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Skoro pravidelne, každý štvrťrok cca 2x.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

220870 Pozri príspevok
Skoro pravidelne, každý štvrťrok cca 2x.
Nezablúdil si náhodou?

Alebo si tým chcel niečo povedať o hygiene...?
0 0
raskenik raskenik

raskenik je offline (nepripojený) raskenik

ja som teraz skončil rekonštrukciu kupelne v panelaku to vam bolo ako v nieakom užasnom sne 3 roky som sa k tomu priberal a potom hmmm len tak kukam na nete a našiel som užasne obkladačky u jednej slovenskej firmi /www.rasub.sk tak som ich oslovil a dohodol som sa snimi na dodavke a realizacii .za tyžden som mal kupelku ako zo sna maju tam užasných majstrov ,faKT SPOKOJNY a mal som po problemoch a konečne klud aj s manželkou
0 0
sqip18 sqip18

sqip18 je offline (nepripojený) sqip18

poradi mi niekto spolahlivu firmu na prerabku kupelne a byt.jadra z okolia Galanty? dakujem
0 0
borbi borbi

borbi je offline (nepripojený) borbi

co sa tyka fyrmi tak ti asi neporadim pretoze som z presova.ale ak ti mozem doporucit daj si do jadra sklobeton(ak neplanujes okno).usetri ti peniaze za energiu a ktomu to este aj dobre vyzera.
0 0
jamNicka jamNicka

jamNicka je offline (nepripojený) jamNicka

stale naivna a neznala
prosím Vás, tiež prerábame kúpeľňu a chcela by som sa spýtať, či má niekto z Vás vaňu asymetrickú - 150x100, aká je veľká, či sa v nej človek pohodlne vykúpe, alebo sa tam musí krčiť, ona sa v obchode zdá dosť veľká, ale skutočnosť býva často iná
0 0
AxelC AxelC

AxelC je offline (nepripojený) AxelC

Na toto ti poviem jedine: chod do obchodu, vyzuj sa a lahni si do vane...
0 0
Fuzo Fuzo

Fuzo je offline (nepripojený) Fuzo

Neviete mi niekto poradiť šikovnú partiu na prerábku bytového umakartového jadra Žiar nad Hronom a okolie,díky.Uvítam prípadné foto kúpelní ako inšpirácia.
0 0
oscarr oscarr

oscarr je offline (nepripojený) oscarr

A vie niekto poradiť niekoho na prerábku kúpelne v okolí ZV, KA? Je v rodinnom dobe, chcem vymeniť sanitu, vykachličkovať. Takže bude treba zapojiť vaňu, umývadlo, WC. Asi bude treba i zmeniť radiátor a posúdiť jeho veľkosť, takže i kúrenaár by sa v partii hodil. Najradšej by som bol, keby to zastrešil jeden človek ako celú partiu, nechce sa mi chodiť od jedného majstra k druhému, aby mi jeden spravil to, druhý iné...
0 0
stavalond stavalond

stavalond je offline (nepripojený) stavalond

m.hladka Pozri príspevok
Firma VODOARM s.r.o., Košice, Protifaš.boj.7, t.č. 055/6222660 má dovozový tovar DE, NL, ES, AT a CZ.
Prerábam bytové jadrá lacno,rýchlo,E-mail:stavalo-nd@eposta.sk tel:0904528088
0 0
katarinkamt katarinkamt

katarinkamt je offline (nepripojený) katarinkamt

Ahojte poradaci, obraciam sa na Vas s prosbou o radu. Zacali sme doma s rekonstrukciou kupelne a prace sme si "ustne" objednali u firmy, ktoru vlastni kamarat a samozrejme na dobre slovo - bez papiera. Avsak, nic nejde podla toho, ako sme sa dohodli, slubene 3 tyzdne sa zrejme pretiahnu na 5 alebo mozno aj viac, pretoze robia strasne pomaly, len buranie im zabralo tyzden a nie je dokoncene, a slubene sme mali 2-3 dni. Som z toho nestastna, neviem, ako dalej, ked majitelovi povieme, ze sa nam to takto nepaci, len dalej slubujem, slubuje a nic sa nedeje. Neviem, co si vlastne mozeme dovolit, kedze uz s pracami zacal, miestnosti su rozbite, ale takto sa neda existovat donekonecna..........viem, ze sme spravili chybu, ale ako ju napravit?
0 0
AndrejG AndrejG

AndrejG je offline (nepripojený) AndrejG

Ked ste nezaplatili vsetko dopredu, stale mate moc v rukach. Zmluvy a take veci su nanic pri robotnikoch, dolezite su len peniaze. Nimi sa mozes "vyhrazat". Jednoducho tym stylom, ze im povies, ze za kazdy tyzden navyse co to budu robit, im strhnes cast sumy ktoru treba este doplatit.
0 0
katarinkamt katarinkamt

katarinkamt je offline (nepripojený) katarinkamt

My sme doteraz nezaplatili nic, ved ani nie je za co, ved okrem rozburania miestnosti a dovozu casti odpoadu nespravili nic. Najhorsie na tom je, ze v pripade, ze ich poslem prec - k comu som dnes velmi blizko - nemam nahradnu firmu, co by mi to dorobila, v Mt je to ozaj problem.
0 0
AndrejG AndrejG

AndrejG je offline (nepripojený) AndrejG

To ale oni nevedia, ze nemas nahradnu firmu. Ja by som im povedal, ze bud si pohnu alebo mozu ist, ze uz mam druhu firmu, ktora tiez dala ponuku a len caka, kedy bude prazdny byt.
0 0
katarinkamt katarinkamt

katarinkamt je offline (nepripojený) katarinkamt

vcera som doma narobila cirkus, tak zacali konecne robit - snad to nezakriknem - a naslubovali mi hory-doly, tak uvidim, co bude dnes spravene a nech ich Boh chrani...:-)
0 0
ddr ddr

ddr je offline (nepripojený) ddr

Búrať umakartové jadro týžďeň? no to ma podrž to máš dobreho kamaráta a jeho firma je na urovni asi si u nich objednám neaku tu službičku najlepsie by ich bolo poslat po zubatu ej to by som si pochodil na tom svete ešte nejake to storočie)))))))
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať