Zavrieť

Porady

chyba

Ahojte, neviem, kde mám chybu, zostatok v pokladni v JU mám 50.376,-, ale ked si pozriem vykaz o majetku a záväzkoch tak tam mám sumu 50.305, neviem, kde môže byť chyba, ja som to ručne prepísala, ale ked odtiaľ vídem, tak sa to vráti na hodnotu 50305.
Usporiadat
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Skús sa nakontaktovať na predajcu od koho si kupovala Money, určite majú aj servisného technika ohľadom tohto programu. Viem, že sa dá obnoviť agenda ak je vymazaná, ale je to pre skúsenejších. Tak napr. aj moja sestra chcela vymazať rok a vymazala agendu, ale všetko jej obnovil a aj príslušný rok vymazal servisný technik.
0 0
Veronika Gabrielova Veronika Gabrielova
U mňa bol servisný technik a robil to takto tak fakt neviem .
Máš tú zálohu?
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

No to som si ale dala, 5 rokov sa mi vymazalo, mám servisného technika ale on si vždy zapýta 3000,-, no to som hotová, ja že dnes si urobím a daň.priznanie.
0 0
Veronika Gabrielova Veronika Gabrielova
pošli mi cez sukromnu spravu tvoje tel hneď ti volám !
0 0
neznama22 neznama22

neznama22 je offline (nepripojený) neznama22

Ak si si zálohovala agendu cez Agenda/Vytvorenie zálohy dát. Tak všetky zálohy sa štandardne ukladajú do adresára Money/Data/Zálohy. Podľa najaktuálnejšieho dátumu si zisti, ktorá je to záloha.

Potom by bolo dobré vytvoriť si novú agendu, kde si dáš len názov a do tejto novej agendy si cez Agenda/Obnovenie dát zo zálohy obnovíš vytvorenú aktuálnu zálohu. Tiež si nastavíš cestu do adresára Money/Data/Zálohy

Ak si si neni istá, tak radšej zavolaj toho servisného technika. Aby si si to ešte viac nepokazila
0 0
Veronika Gabrielova Veronika Gabrielova
Chcem sa ti ospravedlniť za vzniknuté nedorozumenie ale technik, ktorý tu bol u mňa to robil takto . Či tam mal nejaké kódy alebo čo to neviem.. Je mi to naozaj veľmi ľúto. Aby sa nestalo, že to niekto bude robiť tak debilne ako som napísala tak to zmažem.
Ešte raz prepáč prosím.
Podarilo sa ti to obnoviť zo zálohy?
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Sybila, napíš či si to obnovila zo zalohy. Pri mazaní agendy sa automaticky urobí záloha, máš to niekde na disku. Postup ti popísal neznáma22.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Baby, ste zlaté, no skúsila som to, zadala som si cestu, obnovilo mi to r. 2006, 2005,2003,2002 ale rok 2004 mám prázdny, môžem to zadať ešte raz, že obnoviť zo zálohy?
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Vytvor si ešte jednu novú agendu a do nej skús ešte raz obnoviť dáta cez Obnovenie dát na základe adresy Money - Data - Zálohy. Aj to čo si obnovila je viac ako nič. Držím palce, viem čo to je stratiť agendu.
0 0
Ľuba Ľuba

Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

V žiadnom prípade sa nedá odstrániť len jeden rok z agendy, nakoľko jednotlivé obdobia sú navzájom prepojené ! Napr. pri úhrade fa. z roku 2006 v r. 2007 sa údaje zapisujú aj do databáz r. 2006 aj 2007 !
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

No..........úspešne sa mi to podarilo, ale nebolo mi všetko jedno, môžem pokračovať, ale ako sa dá zmazať rok? ďakujem za rady a podporu
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Veronika, ja sa nehnevám na teba, chcela si mi len poradiť, ale bola to moja chyba, ale našťastie sa mi to podarilo obnoviť, vôbec ma nenapadlo na niekoho hnevať, iba na seba, že špekulujem, je to ok. dík
0 0
Ľuba Ľuba

Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

sybila3 Pozri príspevok
No..........úspešne sa mi to podarilo, ale nebolo mi všetko jedno, môžem pokračovať, ale ako sa dá zmazať rok? ďakujem za rady a podporu
NEDÁ SA ZMAZAŤ JEDEN ROK ! Iba ak by so pomazala jednotlivé záznamy, ktoré Ti tam ostanú prečiarknuté a nahrať nanovo. Prípadne zavolať technika, ktorý Ti tie prečiarknuté záznamy odstráni.
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

A ktorý rok chceš zmazať? Ak posledný teda2007, tak ho nechaj tak, a vytvor si ešte raz nový rok 2007. Ten pôvodný proste ignoruj.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Chcela som 2007, ale už som si poopravovala chyby, neviem ako sa mažú prečiarknuté doklady, ale nebudem špekulovať a nechám to tak. díky
0 0
Veronika Gabrielova Veronika Gabrielova
Ešte raz prepáč, prosím..Včera si mi poslala nejaký vírus a nejde mi skoro nič otvoriť....
Naposledy upravil Veronika Gabrielova : 06.03.07 at 10:47
0 0
Veronika Gabrielova Veronika Gabrielova
Je to nejaký trojský kôň.
0 0
Veronika Gabrielova Veronika Gabrielova
Nemá s tým niekto nejakú skúsenosť? Prešla som to dvoma antivírusovými programami a tie nič nenašli no robí to isté stále . Zostáva mi len preinštalovať PC?
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Ale ja nemám žiadny vírus.

0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať