Zavrieť

Porady

Keby sa ešte niekto pýtal

ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
1., DP je povinný podať daňovník, ak za zdaňovacie obdobie dosiahol
zdaniteľný príjem vo výške 45.408,-Sk a daňovník ktorý je v strate
2., Základná nezdaniteľná čiastka je 90.816,-SK (okrem výhrad:dôchodca
poberajúci dôchodok..)
3., DP typ A - závislá činnosť (zamestnanec)
4., DP typ B - rôzne činnosti
5., Zoznam organizácií, pre ktoré môžu byť poukázané 2 % z dane je na
stránke www.rozhodni.sk
6., Daňové tlačivá sa dajú vyplniť, vytlačiť na www.drsr.sk , stačí čierne.

Toto sú otázky, ktoré sa opakovali, opakujú a nemali by sa už opakovať.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
ekopo Pozri príspevok
Čo som to odštartoval ??????????????????????????


p.s. Ďakujem za ocenenie mojej snahy.
A už sa prosím Ťa nemrač a uber trocha tých otáznikov,lebo ani nezaspím,keď viem,že niekto sa na mňa hnevá. PROSÍM
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
ekopo, perfektný nápad, len škoda že téma získala len 4 body
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Ekopo pekne začal, a vy ste pekne pokračovali.....
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Richard Pozri príspevok
ekopo, perfektný nápad, len škoda že téma získala len 4 body
Richard ešte prídu..................teda možno

(Prosím Ťa pošli mi na ss návod ako si viem pridať body.)
0 0
Gabca Gabca

Gabca je offline (nepripojený) Gabca

som zena :-)
STRELEC Pozri príspevok
Prečo mi niekto neodpovedá, keď som predsal dal otázku!!!!

A v troch rôznych témach!!!

- Tak za tento ironicky prispevok bol prideleny bod. Komu tento prispevok pomohol? poradil?
Mam taky dojem, ze sa tuna body rozdavaju podla kamaratstva, alebo dakej sukromnej dohody, len aby si niektori jedinci nahnali body.

Doplnim - konkretne Melnick by som sa spytala, za co pridelila ten bod.
Naposledy upravil Gabca : 09.03.07 at 16:50
0 0
džino džino

džino je offline (nepripojený) džino

Gabca Pozri príspevok
- Tak za tento ironicky prispevok bol prideleny bod. Komu tento prispevok pomohol? poradil?
Mam taky dojem, ze sa tuna body rozdavaju podla kamaratstva, alebo dakej sukromnej dohody, len aby si niektori jedinci nahnali body.

Doplnim - konkretne Melnick by som sa spytala, za co pridelila ten bod.
pomohol všetkým čo dali bod ! , ale to asi nepochopíš
smlbigbig2.gif  
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Gabca Pozri príspevok
- Tak za tento ironicky prispevok bol prideleny bod. Komu tento prispevok pomohol? poradil?
Mam taky dojem, ze sa tuna body rozdavaju podla kamaratstva, alebo dakej sukromnej dohody, len aby si niektori jedinci nahnali body.

Doplnim - konkretne Melnick by som sa spytala, za co pridelila ten bod.
Možno môj príspevok bol tak trochu ironický, možno bol tak trochu posmešný - nuž narážal som na tie príspevky, ktoré sa domáhajú odpovede niekedy až trocha arogantne, na seba sústredene (neviem či som sa presne vyjadril) a aj v rozpore s etiketou Porady, ktorú by sme hádam mali všetci ctiť.
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Nemohla by sa táto téma zamknúť???
Na somarinky máme iné témy, pôvodný zámer nevyšiel a myslím , že máme všetci dosť každodenného naťahovania s klientami ....
To Gabca - Porada nie je o bodoch ...
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Johanka - súhlasím najmä s tou Tvojou poslednou vetou. A čo sa týka takých tých somarnkových tém - to sú tie, ktoré sa tak vyvinú, nie "tie iné", nie?
Téma by mala ísť ozaj do archívu. Nakoniec mala aj Paula asi pravdu.
0 0
Gabca Gabca

Gabca je offline (nepripojený) Gabca

som zena :-)
STRELEC Pozri príspevok
Možno môj príspevok bol tak trochu ironický, možno bol tak trochu posmešný - nuž narážal som na tie príspevky, ktoré sa domáhajú odpovede niekedy až trocha arogantne, na seba sústredene (neviem či som sa presne vyjadril) a aj v rozpore s etiketou Porady, ktorú by sme hádam mali všetci ctiť.

Ja nekritizujem, to ze bol ironicky, ja to v podstate aj chapem, ze niekedy su tie prispevky take ako pises. Ja som sa pozastavila nad tym, preco si dostal za to bod. Ja chapem pridelovanie bodov tak, ze by mali vyjadrovat, to ze prispevok niekomu pomohol, poradil, preto ocenim nieciu pomoc, ked nemam inu moznost sa revanzovat. Ty mi poradis, pomozes, ja ti zaplatim bodom, ty tym bodom nieco ziskas, nejaku vyhodu. Tak to ja chapem. Zle to chapem?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Gabca Pozri príspevok
Ja nekritizujem, to ze bol ironicky, ja to v podstate aj chapem, ze niekedy su tie prispevky take ako pises. Ja som sa pozastavila nad tym, preco si dostal za to bod. Ja chapem pridelovanie bodov tak, ze by mali vyjadrovat, to ze prispevok niekomu pomohol, poradil, preto ocenim nieciu pomoc, ked nemam inu moznost sa revanzovat. Ty mi poradis, pomozes, ja ti zaplatim bodom, ty tym bodom nieco ziskas, nejaku vyhodu. Tak to ja chapem. Zle to chapem?
Gabca po niekoľkých traumatizujúcich dňoch a nociach som oprskala monitor. MNE TEN PRISPEVOK POMOHOL . CÍTIM SA LEPŠIE. STAČÍ????
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Chápeš to dobre.

vyskúšala som si posielanie do tmy, mohol by niekto poslať do tmy aj môj príspevok? Nech vidím ako to funguje ... Ďakujem.
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Gabca Pozri príspevok
Ja nekritizujem, to ze bol ironicky, ja to v podstate aj chapem, ze niekedy su tie prispevky take ako pises. Ja som sa pozastavila nad tym, preco si dostal za to bod. Ja chapem pridelovanie bodov tak, ze by mali vyjadrovat, to ze prispevok niekomu pomohol, poradil, preto ocenim nieciu pomoc, ked nemam inu moznost sa revanzovat. Ty mi poradis, pomozes, ja ti zaplatim bodom, ty tym bodom nieco ziskas, nejaku vyhodu. Tak to ja chapem. Zle to chapem?
Neviem, či chápaš zle alebo dobre. Na tom (prepáč) nezáleží (v dobrom). Každý máme nejaký názor - napr. ja som bol svojho času proti bodu práve pre ten ich možný charakter - zaplatenie. Nechápem body ako "platobný prostriedok", ale ako ocenenie. A domnievam sa, že Richard to aj tak myslel, hoci vylúčil hoby témy z možnosti ocenenia. A oceniť každý môže to , čo sa mu zdá hodné ocenenia - trebárs aj v momentálnej nálade, situácii.
Mne táto téma napr. zdvihla náladu (mal som ju pod psa). Prišiel som na Poradu pookrieť, zmeniť myšlienky, dačo sa dozvedieť ....
Na Porade jedna z vecí, pre ktoré tu rád chodím je práve spojenie informácií s humorom , odľahčením ... a aj preto, že ..... atď atď
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Ideme pracovať - zamykám.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Namiesto zatvorenia témy navrhujem poslať do tmy všetky príspevky (samozrejme okrem prvého).

Teraz mi prišlo smiešne z tej irónie, že vlastne v tme bude zábava a na svetle sucharina .... ako vo vtipoch o pekle a nebi....

Inak som rád, že taká téma má 11 bodov ... snáď do TOP TÉM zablúdia aj nováčikovia .-)
Naposledy upravil Richard : 09.03.07 at 22:20
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať