Zavrieť

Porady

laserová tlačiareň - poraďte výber

Chcem si kúpiť laserovú tlačiareň na tlačenie výstupných účtovných zostáv (čoho je dosť) a rada si nechám poradiť od poraďákov. Mám ihličkovú, na tej zle rozlíšuje číslice, mám dve atramentové a často kupujem náplne, tak som sa rozhodla, že investujem do laserovej tlačiarne, nech mám pokoj. Rátam s výdavkom, povedzme do 7000,- Sk. Poraďte teda, akú si mám kúpiť, ja sa v tom nevyznám. vďaka.
Usporiadat
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Maya1 Pozri príspevok
Chcem si kúpiť laserovú tlačiareň na tlačenie výstupných účtovných zostáv (čoho je dosť) a rada si nechám poradiť od poraďákov. Mám ihličkovú, na tej zle rozlíšuje číslice, mám dve atramentové a často kupujem náplne, tak som sa rozhodla, že investujem do laserovej tlačiarne, nech mám pokoj. Rátam s výdavkom, povedzme do 7000,- Sk. Poraďte teda, akú si mám kúpiť, ja sa v tom nevyznám. vďaka.
Ja som kúpil v r. 2003 hp laserJet 1200 síce stála vtedy 21000 Sk ale do dnešného dňa ide bez problémov, som veľmi spokojný. Ale už sú aj lacnejšie a taktiež kvalitné.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Minulý rok som kupoval HP LJ 1018 za 4.000,- Sk.Tlačí kvalitne a rýchlo, bez porúch. Toner vydrží asi tak do 5000 a4 strán.
0 0
vikinka vikinka

vikinka je offline (nepripojený) vikinka

Taktiež som mala najprv ihličkovú,ale to bolo len strašne veľa hluku a nie moc pekná tlač,potom som kúpila laser Minolta a tlačí už asi 5 rokov v kuse bez problémov.Toner mením asi 2x do roka,a dávam si ho repasovať,hlavne je tichá.Teraz sa dá zohnať laserová tlač.v pohode do sumy ktorú si napísala.
0 0
Maya1 Maya1

Maya1 je offline (nepripojený) Maya1

smith Pozri príspevok
Minulý rok som kupoval HP LJ 1018 za 4.000,- Sk.Tlačí kvalitne a rýchlo, bez porúch. Toner vydrží asi tak do 5000 a4 strán.
presne takú mi núkali v obchode za 4069,- Sk, takže teraz už viem koľko strán vydrží. A potom sa kupuje náplň, či čo? A za koľko?
0 0
Maya1 Maya1

Maya1 je offline (nepripojený) Maya1

vikinka Pozri príspevok
Taktiež som mala najprv ihličkovú,ale to bolo len strašne veľa hluku a nie moc pekná tlač,potom som kúpila laser Minolta a tlačí už asi 5 rokov v kuse bez problémov.Toner mením asi 2x do roka,a dávam si ho repasovať,hlavne je tichá.Teraz sa dá zohnať laserová tlač.v pohode do sumy ktorú si napísala.
prosím ťa , že sa blbo pýtam, čo je to repasovať toner? a kde?
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Maya1 Pozri príspevok
presne takú mi núkali v obchode za 4069,- Sk, takže teraz už viem koľko strán vydrží. A potom sa kupuje náplň, či čo? A za koľko?
Výdrž tonera záleží od toho koľko textu natlačí na jednu A4. Tá výdrž môže byť aj menej ako tých 5000 ks. Ale minimálne 3000 kusov vydrží. Toner kupujem repasovaný, prázdny vždy odovzdávam a beriem repas. Originál nový od HP stojí cca 2900, repas 1700 Sk. Zatial som nemal problémy s repasom.
0 0
Maya1 Maya1

Maya1 je offline (nepripojený) Maya1

smith Pozri príspevok
Výdrž tonera záleží od toho koľko textu natlačí na jednu A4. Tá výdrž môže byť aj menej ako tých 5000 ks. Ale minimálne 3000 kusov vydrží. Toner kupujem repasovaný, prázdny vždi odovzávam a beriem repas. Originál nový od HP stojí cca 2900, repas 1700 Sk. Zatial som nemal problémy s repasom.
wau, super, čo sa tu človek naučí, vrelá vďaka.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Maya1 Pozri príspevok
prosím ťa , že sa blbo pýtam, čo je to repasovať toner? a kde?
V obchode kupuješ originál od výrobcu tlačiárne, ktorý stojí dosť peniažkov. Ale dnes už existujú firmy, ktoré sa zaoberajú s naplňaním prázdnych tonerov. Jedna z takých známejších je napr. Lamda Modra. Som s nimi spokojný. A takto ušetríš bubáky, setríš aj prírodu - recykluješ.
0 0
vikinka vikinka

vikinka je offline (nepripojený) vikinka

Maya1 Pozri príspevok
prosím ťa , že sa blbo pýtam, čo je to repasovať toner? a kde?
Repasovanie-obnova použitého toneru,vlastne ho naplnia a obnovia,nemusím kupovať nový lebo ten je drahší skoro raz toľko.V Blave sme našli firmu teraz neviem názov,ale na internete určite nájdeš firmy v tvojom okolí,ktoré sa tým zaoberajú.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
vikinka Pozri príspevok
Repasovanie-obnova použitého toneru,vlastne ho naplnia a obnovia,nemusím kupovať nový lebo ten je drahší skoro raz toľko.V Blave sme našli firmu teraz neviem názov,ale na internete určite nájdeš firmy v tvojom okolí,ktoré sa tým zaoberajú.
V BA je napr. Lamda Modra, majú predajňu v Poluse.
0 0
Maya1 Maya1

Maya1 je offline (nepripojený) Maya1

vikinka Pozri príspevok
Repasovanie-obnova použitého toneru,vlastne ho naplnia a obnovia,nemusím kupovať nový lebo ten je drahší skoro raz toľko.V Blave sme našli firmu teraz neviem názov,ale na internete určite nájdeš firmy v tvojom okolí,ktoré sa tým zaoberajú.
Ja som z východu, ale určite si poradím, v Košiciach určite. vďaka
0 0
dracica dracica

dracica je offline (nepripojený) dracica

poradim HP LaserJET 1320 mne vyhovuje rýchla výtlač /je trochu drahšia/
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Lamda Modra v Košiciach má obchod na nasledovnej adrese:

Hlavná 119
040 01 Košice
Tel: + 421/ 55/ 623 13 88
Fax: + 421/ 55/ 623 13 88
Po-Pia: 8:00 - 18:00
kosice@lamda.sk
0 0
scorp scorp

scorp je offline (nepripojený) scorp

Človek, sivý a fúzatý.
Jednoznacne odporucam laserovu od firmy Hewlett-Packard, teda nejaku laserjet. V pohode sa zmestite do fin.limitu. Ale !!! V akom softe-myslim uctovnictvo chcete tlacit ? Ak je pod DOS, tak mame problem, lebo vacsina tlaciarni je pripojitelna cez USB. Ak je pod Windows, tak plati prva veta. Repasovanie tonera je aj v pohode za 1100.- Sk.
0 0
Anna1974 Anna1974

Anna1974 je offline (nepripojený) Anna1974

Ja som si kúpila Konica Minolta 1400W je malá šikovná, tlačí rýchlo, a cenovo úplne v pohode dostupná, vyšla ma na 3500 Sk. Odporúčam. HP je dobrá značka, ale mávajú tieto tlačiarne problémy s podávaním papiera. /moja skúsenosť/
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Anna1974 Pozri príspevok
Ja som si kúpila Konica Minolta 1400W je malá šikovná, tlačí rýchlo, a cenovo úplne v pohode dostupná, vyšla ma na 3500 Sk. Odporúčam. HP je dobrá značka, ale mávajú tieto tlačiarne problémy s podávaním papiera. /moja skúsenosť/
To mala iba séria 1100 a 1200 (podávač papiera bol z vrchu a preto neikedy natiahol aj 10 hárkov naraz). Ostatné fungujú v pohode.
0 0
Lion Topoľčany Lion Topoľčany

Lion Topoľčany je offline (nepripojený) Lion Topoľčany

Ja som si pred mesiacom kúpila CANONLBP2900 za 3.400,- s DPH a som
zatiaľ veľmi spokojná. Nový repasovaný toner stojí cca 1.700,-Sk.
0 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
Maya1 Pozri príspevok
Chcem si kúpiť laserovú tlačiareň na tlačenie výstupných účtovných zostáv (čoho je dosť) a rada si nechám poradiť od poraďákov. Mám ihličkovú, na tej zle rozlíšuje číslice, mám dve atramentové a často kupujem náplne, tak som sa rozhodla, že investujem do laserovej tlačiarne, nech mám pokoj. Rátam s výdavkom, povedzme do 7000,- Sk. Poraďte teda, akú si mám kúpiť, ja sa v tom nevyznám. vďaka.
Keď ja som hľadal tlačiareň, tak som radšej zainvestoval a kúpil multifunkčné zariadenie. Kúpil som KONICA MINOLTA PagePro 1380MF, teraz som pozeral v jednom veľkosklade v BA a stojí 4870 SKK + DPH. Koľko stojí toner zatiaľ neviem. Ale zariadenie tlačí, skenuje, kopíruje A4...
0 0
chlap chlap

chlap je offline (nepripojený) chlap

riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac
Odporúčam dva modely laserových tlačiarní:

Kyocera FS-720 v cene 4.990,- Sk (v Shark Computers) - rýchla tlačiareň (16 str/min) s vynikajúcimi prevádzkovými nákladmi (toner stojí 3.300,- Sk a vydrží 6.000 strán).

LEXMARK E250Dv cene 5.990,- Sk (v NAY) - mimoriadne rýchla tlačiareň (28 str/min) s duplexom (=tlač na obe strany listu)
0 0
Maya1 Maya1

Maya1 je offline (nepripojený) Maya1

kúpila som dnes HP LJ 1018 za 3999,- a veľmi sa z nej vytešujem. Ďakujem všetkým za rady a užitočné info. Peniaze investované do softu a techniky pri našej práci netreba ľutovať, určite sa vrátia. Vďaka ešte raz.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať