Zavrieť

Porady

DPFO B

Prosim Vas, minuly rok som na porade nasla celkom sikovne tlacivo na DPFO B, kde sa automaticky prenasali raz vlozene identifikacne udaje a prijmy z jednotlivych casti a vsetko sa pekne prepocitalo. Je nieco podobne pristupne aj teraz bez potreby stiahnut a naistalovat si program Alfa (na zaklade reklamy na uvodnej stranke DPFO zadarmo?).
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tinaM je offline (nepripojený) tinaM

    tinaM
    Janine Pozri príspevok
    Prosim Vas, minuly rok som na porade nasla celkom sikovne tlacivo na DPFO B, kde sa automaticky prenasali raz vlozene identifikacne udaje a prijmy z jednotlivych casti a vsetko sa pekne prepocitalo. Je nieco podobne pristupne aj teraz bez potreby stiahnut a naistalovat si program Alfa (na zaklade reklamy na uvodnej stranke DPFO zadarmo?).
    Na internete www.drsr.sk
    je aj tlačivo DP pre fyzické osoby typu B.
    Vpravo si daj vyplnenie tlačiva.

    Antonia1 je offline (nepripojený) Antonia1

    Antonia1
    Janine Pozri príspevok
    Prosim Vas, minuly rok som na porade nasla celkom sikovne tlacivo na DPFO B, kde sa automaticky prenasali raz vlozene identifikacne udaje a prijmy z jednotlivych casti a vsetko sa pekne prepocitalo. Je nieco podobne pristupne aj teraz bez potreby stiahnut a naistalovat si program Alfa (na zaklade reklamy na uvodnej stranke DPFO zadarmo?).
    skús http://www.drsr.sk vpravo vyplnenie tlačív na internete

    EFA je offline (nepripojený) EFA

    EFA
    Tina, Antonia, vám to na stránke drsr aj prepočítava vložené údaje? Mne to len vyfarbuje riadky, do ktorých musím sama vkladať a počítať. Niečo mi uniká?

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    EFA Pozri príspevok
    Tina, Antonia, vám to na stránke drsr aj prepočítava vložené údaje? Mne to len vyfarbuje riadky, do ktorých musím sama vkladať a počítať. Niečo mi uniká?
    Prepočítava . Ty tam len zadaj príjmy a výdaje podľa príslušných paragrafov a ostatnými riadkami sa len preklikávaj ľavou myškou. Určite to tam prepočíta.

    EFA je offline (nepripojený) EFA

    EFA
    Vďaka. Ja som pôvodne len "enterovala".
    Ešte otázka: Na monitori mám tlačivo zelené a keď ho tlačím, tak je čiernobiele. Môžem ho poslať na DÚ aj také?

    tinaM je offline (nepripojený) tinaM

    tinaM
    EFA Pozri príspevok
    Vďaka. Ja som pôvodne len "enterovala".
    Ešte otázka: Na monitori mám tlačivo zelené a keď ho tlačím, tak je čiernobiele. Môžem ho poslať na DÚ aj také?
    Môžeš ho podať čiernobiele.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.