Zavrieť

Porady

Záhradka v kvetináči

Nenašla som niečo o kvietkoch v kvetináči, tak aspoň takto trochu tej krásy....
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 08.04.07 at 05:46
Usporiadat
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Elenka, sú nádherné
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

wagner Pozri príspevok
Elenka, sú nádherné
Zdenka, to je len jeden kvetináč ale kol dookola rozkvitnutý. Jedna veľká guľa kvietkov.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Elenka, tie výhonky čo si mi dala kvitnú, ale len na koncoch, lebo sú ešte malé a musia sa rozrásť. Už sa teším, že keď sa rozrastú, budú kvitnúť ako aj Tvoje - teda dúfam
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Zdenka, tie kaktusy predsa kvitnú len na koncoch "článočkov". Ale ja keď som ich kupovala... to bola len jedna vetvička. Takže neboj, ono sa rýchlo rozrastú a budeš ich mať tiež také krásne rozkvitnuté.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Ďakujem Elenka, potešila si ma
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

Mne zas, dievčatá, rozkvitli obidve čínske ruže. Jedna kvitla celé leto, a odkedy som ich preniesla z balkóna do bytu, zakvitla aj tá druhá.
(Nemám foto stiahnuté do počítača, priložím, keď stiahnem.)
0 0
zena zena

zena je offline (nepripojený) zena

Mne takto krasne zakvitla fialka a kalanchoe. Tinlandia este len nahadzuje fialove puciky a ked rozkvitne hodim sem foto.
P4030065.jpg  
P4030069.jpg  
P4030070.jpg  
P4030072.jpg  
P4030090.jpg  

P4030092.jpg  
P4030098.jpg  
P4030129.jpg  
P4030133.jpg  
DSC00544.jpg  

DSC00687.jpg  
DSC00695.jpg  
1/1
0 0
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
Úplná nádhera, proste úžasné. Normálne ti závidím, mne sa fialkám vôbec nedarí.
0 0
zena zena

zena je offline (nepripojený) zena

elpka Pozri príspevok
Úplná nádhera, proste úžasné. Normálne ti závidím, mne sa fialkám vôbec nedarí.
Dakujem Stacilo iba trosku prihnojit a takto krasne zakvitla a stale este vytvara nove puciky.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

zena Pozri príspevok
Mne takto krasne zakvitla fialka a kalanchoe. Tinlandia este len nahadzuje fialove puciky a ked rozkvitne hodim sem foto.
Máš prekrásne kvietky.
Presne takú istú fialku mám rozkvitnutú v práci, aj tak veľa kvietkov má. A ešte aj môj vianočný kaktus mal asi 5 pukov, som zvedavá, keď prídem po sviatkoch do práce, či bude úplne rozkvitnutý.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Toto mi kvitne v práci, ani neviem ako sa tento kvietok volá, ale má poriadne pichliače. Kvietky by si odomňa zaslúžili viac pozornosti, bolo by ich treba popresádzať, ale bohužiaľ akosi stále chýba čas.
P10003251.jpg  
P10003261.jpg  
P10003271.jpg  
1/1
0 0
MAISI MAISI

MAISI je offline (nepripojený) MAISI

a takýto kaktus mi zakvitol tento rok
SDC10120.jpg  
SDC10119.jpg  
1/1
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Olice Pozri príspevok
Toto mi kvitne v práci, ani neviem ako sa tento kvietok volá, ale má poriadne pichliače. Kvietky by si odomňa zaslúžili viac pozornosti, bolo by ich treba popresádzať, ale bohužiaľ akosi stále chýba čas.
Olinka, mal by sa volať prýštec. Ak to teda dobre "evidujem". Aj ja som ho kedysi pestovala ale už ho bohužiaľ nemám.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Olinka, mal by sa volať prýštec. Ak to teda dobre "evidujem". Aj ja som ho kedysi pestovala ale už ho bohužiaľ nemám.
Vypestujem Ti, len musím popresádzať aj tie, ktoré mám, zaslúžia si odomňa viac pozornosti.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Olice Pozri príspevok
Vypestujem Ti, len musím popresádzať aj tie, ktoré mám, zaslúžia si odomňa viac pozornosti.
Olinka ďakujem... vyzerajú ako keby si ich minimálne každý deň obdarovávala svojou pozornosťou.
0 0
balunka balunka

balunka je offline (nepripojený) balunka

nevie niekto ,ako sa volá tento kvet
DSC00474.jpg  
0 0
emka5 emka5

emka5 je offline (nepripojený) emka5

balunka Pozri príspevok
nevie niekto ,ako sa volá tento kvet
ahoj....mala by to byt "streptokarpus" česky "tořivka"....ked si date do prehliadača toto meno, tak Vám vyhlada všetko čo potrebuje
0 0
andersenka andersenka

andersenka je offline (nepripojený) andersenka

Vek: 34
balunka Pozri príspevok
nevie niekto ,ako sa volá tento kvet
tento kvet sa volá "streptokarp", je to také obdobné ako fialka. Ja mám taký modro-fialkový, ale biely je tiež krásny, hneď by som brala...
0 0
andersenka andersenka

andersenka je offline (nepripojený) andersenka

Vek: 34
balunka Pozri príspevok
nevie niekto ,ako sa volá tento kvet
ešte som zabudla - dá sa množiť aj listom, zapichnúť ho šikmo a hlbšie do zeminy a trpezlivo čakať kedy výdu nové lístky, on medzi tým sa môže zdať, že list bude schnúť, ale nadalej aj tak polievať, alebo ak máme už väčsí "trs",tak oddeliť a tým si namnožíme...
0 0
balunka balunka

balunka je offline (nepripojený) balunka

andersenka Pozri príspevok
ešte som zabudla - dá sa množiť aj listom, zapichnúť ho šikmo a hlbšie do zeminy a trpezlivo čakať kedy výdu nové lístky, on medzi tým sa môže zdať, že list bude schnúť, ale nadalej aj tak polievať, alebo ak máme už väčsí "trs",tak oddeliť a tým si namnožíme...
to je môj,mám iba tento biely,ale našla som na nete aj iné farby
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať