Zavrieť

Porady

japonsky jazyk

nevie nahodou niekto o nejakej pracovnej ponuke kde sa vyuziva japoncina?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Lion Topoľčany
    Neviem o žiadnej takejto ponuke, ale ani poznám nikoho, kto rozpráva po japonsky. Nemohli by ste sa s nami podeliť, aké to je študovať japončinu. Je to ťažký jazyk, koľko potrebujete vedieť japons.slov, aby ste plynulo roz-
    právali, učili ste sa jazyk v Japonsku, alebo Japonec Vás učil na Slovensku ? Koľko má Japončina písmen ? atď.

    nagasaki je offline (nepripojený) nagasaki

    optimistka nagasaki
    ja som zila jedenast rokov v Japonsku a tak som sa vlastne naucila tento jazyk.zo zaciatku som si myslela ze je to velmi tazky jazyk ale vobec to tak nie je.az na to pisanie kedze ich pismo sa deli na tri abecedy.

    fizzy je offline (nepripojený) fizzy

    fizzy
    Da sa aj na slovensku naucit tento jazyk? Resp su nato skolenia? Pred rokom som sa hral s myslienkou naucit sa resp aspon oboznamit sa so zakladmi.

    rada je offline (nepripojený) rada

    rada
    fizzy Pozri príspevok
    Da sa aj na slovensku naucit tento jazyk? Resp su nato skolenia? Pred rokom som sa hral s myslienkou naucit sa resp aspon oboznamit sa so zakladmi.
    pozri www.japoncina.szm.sk

    nagasaki je offline (nepripojený) nagasaki

    optimistka nagasaki
    aj ja by som sa chcela zlepsit v pisani japonskych znakov a tak som sa trochu informovala,zda sa ze je moznost ucit sa japoncinu v Statnej jazykovej skole. www.1sjs.sk

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.