Zavrieť

Porady

Čo sa dá urobiť s vulgárnym susedom?

V bytovke máme susedy (babka + matka so 4 deťmi),ktoré sú neskutočne hlučné a vulgárne.Stále (dajme radšej ČASTO)keď sú deti doma sú na ne vulgárne,vrieskajú,nadávajú im a hrešia ich...Žijeme v byte nad nimi a manželke to neskutočne vadí,už aj z toho dôvodu,že máme vlastné deti,ktoré sa snažíme vychovať slušne ,čo nám spomínané susedy nesmierne komplikujú.
Problém asi nevyriešime,lebo medzi 22.00 - 6.00 je ticho a keď ich niekedy stretnem na chodbe sú nesmierne milé,ich deti sú dokonalé,tak čo by na nich kričali (taká rómska mentalita)
Skúste sa k tomu vyjadriť,možno načerpem novú inšpiráciu...
Dikes
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    bral by som to pozitivne, deti mozte nadalej vychovavat slusne, spominana rodina na nich bude posobit skor ako odstrasujuci priklad.
    budte radi, ze po 22 je klud

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    ja som sa na to pozeral z ludskeho hladiska
    pretoze predpokladam pri takom type ludi, ze "dohovor" ucinny nebude a priestupkove konanie moze narobit v susedskych vztahoch aj zlo. radsej sa uspokojit s takym stavom ako to je (navonok su slusni) ako by mali ziapat este aj po martinovej rodine....

    vieruschka je offline (nepripojený) vieruschka

    žienka domáca momentálne na materskej ...viac vieruschka
    V niečom mate pravdu aj jeden aj druhy. Lenže niekedy nestači dať na Mestsky úrad len raz podnet na konanie aby začali niečo robiť. A ma aj pravdu duficek že sa narušia ešte viac tie susedske vzťahy a začnu ešte viac robiť hluk a už aj naprieky "zle".

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    nie je to alibizmus, iba ochrana predtym, aby ta rodina neziapala a nebola vulgarna aj na martinovu rodinu.
    ked na to pojde asertivne, tak ho mozno poslu tam odkial sa serie a mozno sa naopak polepsia, v lepsom pripade na pol dna, kem nebudu v starych kolajach
    a kedze su to cigani, martin moze byt este oznaceny za rasistu

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    najlepsie je nemat takych susedov
    http://x86.sk/cibula/
    toto je tiez jedna vulgarna ciganska rodina, niekedy je to az smutne...

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    je to bezne dostupne na nete, v plno forach su na to linky, takze skuseni pubertaci to uz urcite poznaju

    ivangabris je offline (nepripojený) ivangabris

    user P406 ivangabris
    Ahojte, prispejem aj ja k tejto téme lebo som už musel riešiť aj takýto prípad u nás v bytovke. Rodičia sa začali byť a hádať o 2 v noci.
    Po vypočutí susedy bývajúcej nad nimi sa dotýčný otec ohradil, že kto ho "natrel" tak som mu slušne vysvetlil, že mi len chceme v kľude vychádzať s každým a bojíme sa nielen o nich dvoch ale aj ich dve deti. Odvtedy sa to už neopakovalo. :-)

    dzanina je offline (nepripojený) dzanina

    dzanina
    tak teda ahoj.Viem čo to je za peklo mať otrasného suseda. ja som to totiž riešila v priestupkovom konaní, ale tá pomsta ktorú mi potom spravil - otrasné. Vymyslel si nezmyselné udania potom on na mňa a zamotala som sa do pekla z ktorého ani dodnes neviem vísť. a mimochodom, nie všetci prejednávatelia priestupkov konajú v súlade so zákonom. som riadne znechutená. najhoršie čo môže byť je fakt : "mať nepríjemného suseda " ! Tak pevné nervy

    Čo sa dá urobiť s vulgárnym susedom?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.