Zavrieť

Porady

Dovolenka 2007 chorvatsko

Hladam niekoho kto ide tento rok / 2007 august do chorvatska. kto kedy kam? deti 3 a 6 r. napady . . . a pod.
Usporiadat
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Leila2006 Pozri príspevok
Obávam sa, že v sezóne tam na blind a ešte v blízkosti pláže s veľkou pravdepodobnosťou nezoženieš nič. Ak, tak niekde ďalej. A do 40 euro - no, silne pochybujem.
Na nete bolo len od 65 EUR/4osoby/noc.

Mám kontakt od kamaráta, ktorý sa z Viru teraz vrátil a zajednal mi ubytko - 40EUR /4 osoby/noc. Krásne ubytovanie pre 4 osoby, chladnička, mraznička, TV so satelitom,rádio, klíma, terasa, gril.... Čo viac mi treba ? ....hrooooozne sa teším. Bol to posledný augustový voľný termín. Jediná chybička je, že to je cca 7 minút pešo na pláž, ale nevadí mi. Prostredie podľa fotiek je príjemné...aspoň bude nejaký pohyb
0 0
Gabriela 2 Gabriela 2

Gabriela 2 je offline (nepripojený) Gabriela 2

Ahojte, prosím nebol niekto na ostrove Brač v Supetare? chcela by som vedieť ako tam je. varíme si tak by som rada vedela či sa dajú kúpiť potraviny vo väčších obchodoch trochu lacnejšie a či sú tam vôbec také alebo len malé obchodíky. díky.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Pripájam Ti pár fotografií, ale tie Ti veľa nepovedia. My totiž v Supetari vystupujeme z trajektu a pokračujeme v ceste na druhú stranu ostrova na Bol. Cca pred 10 rokmi sme raz bývali v Supetari.
Z potravín sa dá kúpiť všetko, čo na dovolenku budeš potrebovať, ale sú podstatne drahšie ako u nás. Môžete si niečo zobrať so sebou. Aj minerálky sú drahé. Doporučujem večer uvariť čaj(mätový, ovocný) s pridaním citróna a prípadne trocha cukru, uložiť v chladničke. Ten je chutný, na rozdiel od minerálok, aj keď sa na pláži zohreje.
Talianske cestoviny stoja cca toľko ako u nás, kurča 2-3 násobok. Tohto roku sme boli na Rabe, takže ceny na Brači neviem ale predpokladám, že budú približne rovnaké.
Na 1. obrázku je pohľad z trajektu na zátoku, v ktorej sa pravdepodobne budete kúpať. Sú tam väčšie okruhliaky a aj piesok.
Na 2. obrázku vidíš kaplnku. Okolo nej vedie chodník. Tam sa dá sĺniť na skalách. Niekedy od vnútrozemia vanie vietor a sú vĺny. Nie je to veľmi kľudné miesto, pretože stále premávajú trajekty a aj iné čĺny. Na rozdiel odo mňa to však niekomu môže vyhovovať. My radi vyhľadávame intímnejšie pláže.
1 + 2 fotografia z r.2005
2 + 3 fotografia z r.2006
Naposledy upravil Marína : 31.07.07 at 12:25
Supetar_1.jpg  
Supetar_2.jpg  
Supetar_3.JPG  
Supetar_4.JPG  
1/1
0 0
Gabriela 2 Gabriela 2

Gabriela 2 je offline (nepripojený) Gabriela 2

Marína ďakujem dúfam že sa budeme mať fajn.
0 0
alenad alenad

alenad je offline (nepripojený) alenad

Dobrý deň, chcem sa opýtať poraďákov či bol niekto na ostrove Vir pri Zadare. Je naozaj tento ostrov bez stromov? Na niektorých recenziach čítam, že bez slnečníka sa tam nedá pohnúť, niektorí zasa píšu o krásnych borovicových hájoch pri plážach.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
alenad Pozri príspevok
Dobrý deň, chcem sa opýtať poraďákov či bol niekto na ostrove Vir pri Zadare. Je naozaj tento ostrov bez stromov? Na niektorých recenziach čítam, že bez slnečníka sa tam nedá pohnúť, niektorí zasa píšu o krásnych borovicových hájoch pri plážach.
info o Vire je napr. na www.croatia.sk
0 0
Leila2006 Leila2006

Leila2006 je offline (nepripojený) Leila2006

optimistka
Závisí od toho, v ktorej časti ostrova budeš. JV časť je takmer holá, rovná, samé skaly a tráva, nízke porasty, ale v strede a v Z časti sú ozaj krásne borovicové háje. Ale keď si autom, nie je problém ísť sa kúpať, kde to človeku viac vyhovuje. 5 minút jazdy autom a si v úplne inom svete.
A ešte doplním, že aj tam, kde nie sú stromy, sa dá vydržať, lebo je to malý ostrov a vzduch je fajne vlhký, voňavý a fúka tam príjemný vetrík.
Naposledy upravil Leila2006 : 02.08.07 at 08:29 Dôvod: doplnenie
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Potvrdzujem slová Leily2006. Hoci my sme veľmi nechodili po ostrove. Blízko sme mali pláž a vyšli sme si, keď nebolo najväčšie slnko. Je aj to pravda, že veľa ľudí malo slnečníky, čo nebolo na škodu. Ale okolo 12-tej a 1-dnej tam nebolo skoro živej duše.
0 0
virka virka

virka je offline (nepripojený) virka

Ahojte Poraďáci! Pred týždňom sme sa vrátili z Pakoštanu. Bolo výborne. Ubytovanie na úrovni, mesto žilo od rána až do noci. Pláže a voda bez chyby, sú síce iné aké dole pri Makarskej tam sú kamienkové. Krásny výlet bol loďou z Pakoštanu na ostrov Vrgada. Je tam ticho a aj piesková pláž - len to treba trocha pochodiť. Urobili sme si tiež jednodňový výlet do národného parku Krka. Je tam tiež krásne a pod vodopádmi sa dá aj okúpať - v sladkej vode a teplej ako more.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Treba na cestu do Chorvátska medzinárodný vodičský preukaz ?
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
posúvam......
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

jess Pozri príspevok
posúvam......
Dáška netreba. Iba ak by si si tam chcela požičať auto, ale inak nie.
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Vodičské preukazy vydané v ktoromkoľvek členskom štáte EU sú platné v celej únii.
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

ludmilla Pozri príspevok
Vodičské preukazy vydané v ktoromkoľvek členskom štáte EU sú platné v celej únii.
Ludmila s tým sa dá súhlasiť, pokiaľ by Chorvátsko bolo členou EÚ. Nie je.
0 0
dad111 dad111

dad111 je offline (nepripojený) dad111

Mam rad svet, nenavidim pretvarku. ...viac
ludmilla Pozri príspevok
Vodičské preukazy vydané v ktoromkoľvek členskom štáte EU sú platné v celej únii.
Ale pozor. Nie vsetky vodicske preukazy platne na uzemi SR a vydane v minulosti su platne v inych statoch unie aj mimo nej. Nechce sa mi to hladat, na nete to istotne je. Ak mas ale cas vybav si novy VP (karticku) a ten istotne plati v celej unii. Nie je rozhodujuce, ci riadis auto Tvoje alebo z pozicovne.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Braňo Pozri príspevok
Dáška netreba. Iba ak by si si tam chcela požičať auto, ale inak nie.
To mi odľahlo, lebo muž má už 3 roky po splatnosti .
0 0
dad111 dad111

dad111 je offline (nepripojený) dad111

Mam rad svet, nenavidim pretvarku. ...viac
Braňo Pozri príspevok
Ludmila s tým sa dá súhlasiť, pokiaľ by Chorvátsko bolo členou EÚ. Nie je.
AHA aj ja som sa dostal. Aj tak ale co som napisal plati aj mimo unie.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
dad111 Pozri príspevok
Ale pozor. Nie vsetky vodicske preukazy platne na uzemi SR a vydane v minulosti su platne v inych statoch unie aj mimo nej. Nechce sa mi to hladat, na nete to istotne je. Ak mas ale cas vybav si novy VP (karticku) a ten istotne plati v celej unii. Nie je rozhodujuce, ci riadis auto Tvoje alebo z pozicovne.
NO veď práve, s mužom máme tie ružové kartičky a spokojne chodíme do zahraničia, zatiaľ ich nikto nechcel vidieť. Ale tiež mám dojem, že práve tieto naše neuznávajú. Viem, že nové a tie staré ružové rozkladacie uznávajú.
0 0
dad111 dad111

dad111 je offline (nepripojený) dad111

Mam rad svet, nenavidim pretvarku. ...viac
jess Pozri príspevok
NO veď práve, s mužom máme tie ružové kartičky a spokojne chodíme do zahraničia, zatiaľ ich nikto nechcel vidieť. Ale tiež mám dojem, že práve tieto naše neuznávajú. Viem, že nové a tie staré ružové rozkladacie uznávajú.
Tie stare ruzove rozkladacie uz neplatia ani u nas. A tie ruzove karticky by mali platit aj u nas, len ak su vydane po roku 1997. Medzinarodny vodicak vydaju na pockanie, ten ale plati len spolu s narodnym a teda aj platnym VP. Teda ak mas VP neplatny asi Ti nevydaju ani medzinarodny. Vydanie karticky moze trvat az mesiac. Tu je kazda rada draha. Neviem, ako by to posudzovali, ked stratis VP. Potvrdenie o strate Ti vydaju na pockanie, ci Ti ale na zaklade tohoto potvrdenia vydaju aj medzinarodny VP, neviem. Skus sa pytat na policii.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
dad111 Pozri príspevok
Tie stare ruzove rozkladacie uz neplatia ani u nas. A tie ruzove karticky by mali platit aj u nas, len ak su vydane po roku 1997. Medzinarodny vodicak vydaju na pockanie, ten ale plati len spolu s narodnym a teda aj platnym VP. Teda ak mas VP neplatny asi Ti nevydaju ani medzinarodny. Vydanie karticky moze trvat az mesiac. Tu je kazda rada draha. Neviem, ako by to posudzovali, ked stratis VP. Potvrdenie o strate Ti vydaju na pockanie, ci Ti ale na zaklade tohoto potvrdenia vydaju aj medzinarodny VP, neviem. Skus sa pytat na policii.
xxxx...ja mám vydaný v roku 1993 !!!.....to mám akože neplatný ????....je fakt, že som ho ešte žiadnemu policajtovi neukazovala ...tuším iba 1x
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať