Zavrieť

Porady

program pre vyplnenie RZZP ako inštalovať

Na stránke http://www.rzzp.sk/?a=2 boli zverejnené tlačivá vo formáte PDF. Tieto tlačivá sa nedajú vyplňovať v počítači, ale asi niektorí "zúčtovaním povinní" uvítajú možnosť vytlačiť si aj prázdne tlačivo.
Usporiadat
IVEB IVEB

IVEB je offline (nepripojený) IVEB

Ale veď tie tlačivá sa dajú vyplňať v počítači , stačí si stiahnuť program 602 XML a ide to bez problémov .A dajú sa aj ukladať bez problémov , ja som už vyplnila a uložila nejedno tlačivo.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

IVEB Pozri príspevok
Ale veď tie tlačivá sa dajú vyplňať v počítači , stačí si stiahnuť program 602 XML a ide to bez problémov .A dajú sa aj ukladať bez problémov , ja som už vyplnila a uložila nejedno tlačivo.
S tým ukladaním som mala viackrát problémy, včera som volala aj do firmy, ktorá spravuje 602 XML. Nakoniec sme spoločne zistili, že to bude asi Windowsom, keď som pridala do názvu súboru meno s diakritikou, vyhadzovalo mi nešpecifikovanú chybu a vyplnené RZ sa nedalo uložiť. Ale už je to OK.
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

IVEB Pozri príspevok
Ale veď tie tlačivá sa dajú vyplňať v počítači , stačí si stiahnuť program 602 XML a ide to bez problémov .A dajú sa aj ukladať bez problémov , ja som už vyplnila a uložila nejedno tlačivo.
Toto tvrdenie je skoro na 100% pravdivé vtedy, ak používaš v počítači operačný systém od jediného "správneho" výrobcu ...

Ak používaš operačný systém od "nesprávneho" výrobcu, toto tvrdenie nemusí byť pravdivé ani na 1%.

602XML Filler funguje iba v spolupráci s operačnými systémami od jediného "správneho" výrobcu.

Formát PDF je podporovaný softvérmi fungujúcimi na väčšine známych operačných systémov pochádzajúcich aj od "nesprávnych" výrobcov.
Naposledy upravil endrju : 18.05.07 at 17:06
0 0
virka virka

virka je offline (nepripojený) virka

Nevieš kde by sa ešte dali stiahnuť tlačivá. Minulého roku som v tom nemala najmenší problém. Ď.
0 0
IVEB IVEB

IVEB je offline (nepripojený) IVEB

Takže ja mám asi "správneho výrobcu" . Ale aj fy KROS zverejnila na svojej stránke vyplňovanie tlačív / hlavne pre SZČO/ , pekne vyplní po zadaní údajov v ročnom zúčtovaní aj Potvrdenie o podaní / netreba 2x vypisovať/
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

IVEB Pozri príspevok
Takže ja mám asi "správneho výrobcu" . Ale aj fy KROS zverejnila na svojej stránke vyplňovanie tlačív / hlavne pre SZČO/ , pekne vyplní po zadaní údajov v ročnom zúčtovaní aj Potvrdenie o podaní / netreba 2x vypisovať/
No, asi máš skutočne správneho dodávateľa. So spomenutou firmou sme si "dopisovali" naposledy dnes. A hádaj, o čom sme si písali. Nesmieš sa však pri hádaní pomýliť
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
www.somitrencin.sk Tak si predstavujem SW na ročné zúčtovanie. Všetko ostatné je druhá tretia alebo horská liga.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Byť ministrom zdravotníctva, kúpim od nich multilicenciu, dám TENTO soft občanom zadarmo a mám istotu, že zúčtovanie 2006 dopadne dobre.
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Jozef Mihál Pozri príspevok
Byť ministrom zdravotníctva, kúpim od nich multilicenciu, dám TENTO soft občanom zadarmo a mám istotu, že zúčtovanie 2006 dopadne dobre.
Má to jednu chybu:

...

nie si ministrom zdravotníctva.

Keďže ministrom zdravotníctva je niekto iný, prednosť dostala iná "multilicencia".

Tohto roku je to (slušne povedané) na strane ministerstva "nič moc".
Vážne pochybujem, že som v rámci minuloročnej predvolebnej kortešačky správne počul z úst čelných predstaviteľov súčasných vládnych strán niečo o zjednodušení RZZP.
0 0
UCET UCET

UCET je offline (nepripojený) UCET

virka Pozri príspevok
Nevieš kde by sa ešte dali stiahnuť tlačivá. Minulého roku som v tom nemala najmenší problém. Ď.
Vsetci co hladate tlaciva a editovatelne skuste tu http://www.kros.sk/rzzp. Nie je potrebny ziadny specialny soft. A je to naozaj dobre mne to pomohlo. Skuste a uvidite
0 0
dracica dracica

dracica je offline (nepripojený) dracica

Prosím Vás už ste si niekto inštalovali bezplatný software zo stránky www.rzzp.sk ??? prečo sa mi nechce spustiť ???
0 0
dracica dracica

dracica je offline (nepripojený) dracica

nikto ste si neistalovali tento program ???
0 0
vikinka vikinka

vikinka je offline (nepripojený) vikinka

Ja na ňom pracujem a ide v pohode,nainštalovala si si najprv 602XML Filler,po inštalácii sa ti pekne otvoria tlačivá a môžeš vypĺňať.
0 0
dracica dracica

dracica je offline (nepripojený) dracica

no len ja keď kliknem na tu ikonku a dam otvorit ono to pyta odo mna nejaky subor len neviem co tam mam zadat
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

dracica Pozri príspevok
no len ja keď kliknem na tu ikonku a dam otvorit ono to pyta odo mna nejaky subor len neviem co tam mam zadat
ak si nainstalujes ten filter, tak v sekcii elektronicke formulare si stiahni aky typ formulara potrebujes
0 0
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

musíš si aj ten program nechať otvoriť - a tým pádom sa ti naištaluje. potom otvoríš tlačivo.
0 0
dracica dracica

dracica je offline (nepripojený) dracica

camelfly Pozri príspevok
ak si nainstalujes ten filter, tak v sekcii elektronicke formulare si stiahni aky typ formulara potrebujes
no jasneeeeeeeee ja som vedela ze mi tam nieco chyba dakujem za upozornenie idem to naistalovat
0 0
dracica dracica

dracica je offline (nepripojený) dracica

uz mi to ide dakujeeeeeeeeem
0 0
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

aj v krose sa dajú pekne vyplňovať a nemusíš si nič inštalovať....
0 0
dracica dracica

dracica je offline (nepripojený) dracica

no este ze existuje tato technika minuly rok sme ich vyplnili asi 40 a v tom softwari to islo rychlo neviem si ani predstavit ze by sme to mali vyplnovat rucne
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať