Zavrieť

Porady

SUPERSTAR

rene rene

rene je offline (nepripojený) rene

Spravme si poraďácku porotu a tipujme, kto vyhrá !

Ja som za Čierneho Petra, ktorý má najviac bielych fanúšikov .
Usporiadat
petra:-) petra:-)

petra:-) je offline (nepripojený) petra:-)

:-)
No mne sa nepáči ten Mikla (absolutne nie môj typ ). Ale okrem tej poslednej Ó maňo mu to dnes celkom šlo.
Moja 13 ročná dcéra podporuje .... no nemusím Vám to hovoriť, kto je idol 13 ročných.
Mne sa dnes páčil hlavne spev diečat. Dúfam, že nevypadne Katka Koščová, pre moje uši má veľmi príjemný hlas.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
lenkak
Začína to byť zaujímavé. Ale Vera Bíla bola super.
To bol skutočné zlatý klinec programu! I keď spev - ale boli zlatí!
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Dávno som sa tak nepobavila, pučila som sa od smiechu.
0 0
jeso jeso

jeso je offline (nepripojený) jeso

aj mne sa dnes páčili najviac dievčatá, ale mal vypadnúť MIKLA -je určite horší ako Jaroš
0 0
Monica Monica

Monica je offline (nepripojený) Monica

Mikla je dobrý schowmen.Budúci týždeň to asi zabalí.
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
určite mal vypadnúť mikla. on sa nemal dostať ani do TOP 11. Ved v tej jeho prvej desiatke bolo toľko dobrých spevákov. a postúpil on :-(
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
a čo to malo znamenať, že ked vyhlasovali, koľko hlasov má posledný, tak dali reklamnú vsuvku?? ved som sa ani nedozvedela, koľko mal miro hlasov (dnes to už viem).
0 0
ivetas ivetas

ivetas je offline (nepripojený) ivetas

tiez si myslim ze mal vypadnut mikla, no je to souman, taka martina vie sice spievat, ale co sa tyka zabavi takje naozaj ladova kralovna, ale s dobrym hlasom
0 0
klocek klocek

klocek je offline (nepripojený) klocek

človek
Pekný nedeľný večer! Uff! Daj som si tú prácu a prečítal som si všetky doterajšie príspevky. Fakt široké spektrum názorov...emócíí. A tak to má byť. Skúsim pripojiť svoj názor z pozície nielen ako poslucháč, ale aj ako dlhoročný muzikant a aktívny hudobník (žiadne profi) a človek, ktorý stále pracuje v podobne brandži a "motá sa" okolo muziky atd...
1/ Jedna vec sú sympatie (ale aj o tie ide v tejto súťazi - možno najviac, čo sa týka dosiahnutia cieľa) a druhá vec je talent a hlas - čo dostali do vienka pri narodení!
2/ Ohlasy širokého spektra ľudí (zo slucho aj bez neho, z lepším sluchom aj z horším) sú rôzne vyprofilované.
Skúsim teda najskôr z odbornej stránky - tj. kto vie ako spievať, resp. danosti od boha! Myslím si že toto môže reálne zhodnotiť len človek zo sluchom, u ostatných ide len o pocitový vnem spojený zo zrakovými sympatiami. V tomto som vždy obdivoval 16-ročnú Martinu. Ak zoberiem do úvahy jej vek a prístup k veci, nehovoriac o tom hlase ako zvon. Som odchovaný na "rockovom mlieku" ale dlho som fungoval ako popový muzikant a tak mi nie je cudzí žiaden žáner a tak Martina na 1. mieste nie je o "mojej srdcovke" kôli jej "rockovemu" prejavu a hlasu. Posledne sa mi ten duet (Cheer) moc nepáčil a to z polľadu, že už som proste niečo očakával a to nie je jej parketa. Výborne je na tom aj Katka a skutočne aj Bezdeda sa lepší (i ked v tých duetoch to s tým Miklom riadne posr.... Ale bolo to asi riziko - takýto duet. Podľa mňa mu to - spevácky veru nepomohlo, ale priznám sa na pohľa - ako šou (čo nemá spoločného nič zo spevom) som sa celkom dobre zabavil. Bolo vidieť, že Mikla je v týchto fórikoch doma a chudátko Bezdeda - šlo to na jeho účet!
Páči sa mi aj farba hlasu Zdenky, je rôzne podoby a farby ale ked sa chce oprieť a dať do hlasu drive, často utečie z ladenia, ale hlas je to naozaj k povšimnutiu.
Na záver by som sa vyjadril k outsaidrom súťaže. Určite ním je Robo Mikla (i ked spiev často rockové a punckove veci), ale farba hlasu, ladenie rozsah .. to je slabé a azda preto ten extravagantný život a šum okolo seba. A nie som si istý ani jeho tvrdeniami pre ľudmi a porotou (tak som to chcel, tak som to cítil... niviem, nepresvidča ma to), Ale i tak je spestrením súťaže práve tým aký je a prispieva k "šťave reality šou"! Miro Jaroš nie je môj typ (v zmysle hudobného prejavu), ale je skutočne taktik! Naozaj si vie (vedel) vybrať poväčšinou tak aby z minima vyťažil maximum! Určite ma viacej presvedčil v podaní Depeche mode (aj ked s tým ladením to nebolo košér) ako Robo Mikla. Robo Mikla sa mi (v rámci jeho prejavu) najviac páči v niekoľkosekundovom solé v rámci ich spoločnej skladby, kde má výberný párt a tých pár sekúnd tam proste výborne zaladil a jeho expresívny hlas s plnou dávkou distortionu (chrapľavosť v tomto slova zmysle) tam skutočne sedela! Inak v rámci účinkovania mal veľmi málo svetlých chvíľ.
K vyzáži a oblečeniu. Tú Martinu by skutočne mohli prezentovať viacej ako mladú peknú 16-ročnu babu plnú života a energie a viacej pooukázať (zovňajškom) na jej vek§ nie obliekať ju často ako "tetku". Ale inak som hodne tolerantný a vôbec mi nevadí takmer žiadna extravagancia v oblečení, u nej mi bohužial (skoro vždy) chýba niečo. Jej vyzážisti by si to mali už všimnúť. I napriek mojej spovedi im však všetkým držím palce rovnako, lebo pre mňa sú všetci 11 hrdinovia. To čo sa okolo nich deje a čo musia podstúpiť... Niektorí to možna v budúcnosti ani nezvládnu (myslím osobnostne)! Pekný večer z okienka hudobnej recenzie, všetkých poradákom zdraví klocek.
0 0
rene rene

rene je offline (nepripojený) rene

Mne sa , okrem iného, páči , ako všetci smútia za tým, kto vypadne.
Myslím si však, že určite nevyhrá najlepší spevák,táto súťaž má aj iné požiadavky.
0 0
henika henika

henika je offline (nepripojený) henika

mikla odstupil...
..som fakt zvedava, ze kto dnes vypadne
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Bude to ťažké rozhodnutie, všetci sú výborní! Ale jeden musí z kola von, a Mikla sa prejavil, že je chudák, ktorého zmohol alkohol, popularita a proste to nezvládol.
0 0
klocek klocek

klocek je offline (nepripojený) klocek

človek
ondrejvla
Bude to ťažké rozhodnutie, všetci sú výborní! Ale jeden musí z kola von, a Mikla sa prejavil, že je chudák, ktorého zmohol alkohol, popularita a proste to nezvládol.
Ano, a ten záverečný shot to len potvrdil, že jeho elkový postup do 11-tky bol hlboký omyl, na ktorom majú /bohužial/ zásluhu aj porotcovia - mali ho zastaviť kým o tom mohli rozhodnúť ešte oni! Ved nepostúpilo toľko výborných spevákov, Monika Zázrivcová, Jurica,.. adt..atd...
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Asi Zdenka , ale je to moja favoritka, keď vypadne bude ma to veľmi mrzieť. Všetci sú tam výborní .
0 0
henika henika

henika je offline (nepripojený) henika

no nevypadol nikto, ale zda sa, ze zdenke prihara
hoci podla mna je tam hlasovo aj slabsi
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Tak teraz uviedli aj čísielka, že kto koľko dostal... a... zas je to len o peniazoch, že koľko ľudí bude koľko posielať sms...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
To sa dalo čakať, že to takto dopadne.
0 0
klocek klocek

klocek je offline (nepripojený) klocek

človek
To, že nikto nevypadol môže ľahko súvisieť nielen s tým "vyťahovaním sms-siek" od ľudí, ale /a to najskôr - alebo aj/ s tým, že už vopred bola urobená dohoda na prenájom tenisového centra a "x" prenosov a aj "počet programových večerov SuperStar mala STV-1-tka naplánovaných, no a tohto sa ťažko vzdáva. Myslím si, že vedenie programu resp. STV sa nerozhodlo tak ako deklarovali "počas prenosu", ale že im to bolo jasné skoro ihned ako pán Mikla odstúpil! /Co mu malo zostávať, ved ste to počuli sami! A ešte argumentovať, že ked sa to ku... tak sa to ku... poriadne. Ved si to sku... a poriadne sám svojim nezodpovedným prístupom. A posledný postreh: Aj keby nebol "po fláme a zachripnutý", tak by toto kolo proste neuspieval, na melodické a precítené spievanie z dosť náročnou hlasovou dispozíciou /ako mai Elvis a Beatles/ by proste nemal. Je pravda, že hradba jeho skalných by ho možná /aj ked by jeho ne-kvalita spevu oproti ostatným bila do očí/ zase podržala!
Naposledy upravil klocek : 20.03.05 at 21:48
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

klocek
To, že nikto nevypadol môže ľahko súvisieť nielen s tým "vyťahovaním sms-siek" od ľudí, ale /a to najskôr - alebo aj/ s tým, že už vopred bola urobená dohoda na prenájom tenisového centra a "x" prenosov a aj "počet programových večerov SuperStar mala STV-1-tka naplánovaných, no a tohto sa ťažko vzdáva. Myslím si, že vedenie programu resp. STV sa nerozhodlo tak ako deklarovali "počas prenosu", ale že im to bolo jasné skoro ihned ako pán Mikla odstúpil! /Co mu malo zostávať, ved ste to počuli sami! A ešte argumentovať, že ked sa to ku... tak sa to ku... poriadne. Ved si to sku... a poriadne sám svojim nezodpovedným prístupom. A posledný postreh: Aj keby nebol "po fláme a zachripnutý", tak by toto kolo proste neuspieval, na melodické a precítené spievanie z dosť náročnou hlasovou dispozíciou /ako mai Elis a Beatles/ by proste nemal. Je pravda, že hradba jeho skalných by ho možná /aj ked by jeho ne-kvalita spevu oproti ostatným bila do očí/ zase podržala!
Súhlasím s tebou.
0 0
annie17 annie17

annie17 je offline (nepripojený) annie17

Predám 2 lístky na Superstar na 8.4. Cena spolu je 7 000,-Sk. Dohoda mozna. Kontakt - elis1@orangemail.sk
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať