Zavrieť

Porady

SUPERSTAR

rene rene

rene je offline (nepripojený) rene

Spravme si poraďácku porotu a tipujme, kto vyhrá !

Ja som za Čierneho Petra, ktorý má najviac bielych fanúšikov .
Usporiadat
Fany Fany

Fany je offline (nepripojený) Fany

Viete prečo vypadol Konček? Nie pre zlú pesničku. Pokazil si to výrokom o novozamčanoch, ktorí ho volia, hoci ho nepoznajú. lebo sú partajní. To nemal hovoriť. Kamoška je novozamčanka a hneď po tomto výroku mu už nedala hlas. Veď prečo hlasovať len preto, že je z nášho kraja, keď ostatní boli v poslednom kole ozaj dobrí. Toto nieje súťaž o partajnosti!!! Ja fandím Martine, má ozaj najlepší hlas. A sympatický je aj Bezbaby...deda.
0 0
rene rene

rene je offline (nepripojený) rene

No dnes boli výborní všetci, najmenej výborný bol asi Miro.
Ale ja im fandím všetkým.
Dokonca aj Miklovi.
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

Mne sa dnes zdal najslabsi Miro a Tomas
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Dnes bol podľa mňa najslabší Tomáš
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

No mne sa dnes Mikla páčil. Sadlo mu to. Tomáš to nezvládol. Miro je stále taký" bez chuti". Najviac sa mi páčila Martina.
0 0
accad accad

accad je offline (nepripojený) accad

Ak Martina na svojich 16-násť zvládne všetko čo so sebou prinesie showbiznis, rastie nám celkom zaujímavý objav v rámci ženských speváčiek. Určite má talent, drive a na vek aj dosť ženskú charizmu. Je to talent, ale mne je v prejave bližšia Katka Koščová. Chalani ma toto kolo nenadchli. Dnes tipujem Samo alebo Zdenka. Aj Keď mi to bude ľúto. Mikla-tento typ spevákov mi nikdy neimponoval, takže sorry, ničím ma neoslovuje a najradšej by som ho dnes videla súťažiť naposledy.
Naposledy upravil accad : 25.02.05 at 23:34
0 0
drozdik drozdik

drozdik je offline (nepripojený) drozdik

este chodim do skoly.
ja som dnes veru nepozerala.ako spievali?mne sa paci Tomas.aj Katka.su fakt dobry.
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Editka, tipla si si správne. ... a Mikla zostáva
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Podľa toho čo sa stalo dnes, predpokladám, že postupne budú vypadávať tí najlepší.
0 0
syamlee syamlee

syamlee je offline (nepripojený) syamlee

Zuzka
Dnes bol podľa mňa najslabší Tomáš
Aj podľa mňa.... ale fandim mu. Málokto si trúfne na slovenskú pesničku... hlavne kvôli intonácii a on to zvláda ako sa zda priemerne. Veď pesničku čo cvičil chudák spevák z Tublatanky/maminka bola operná speváčka/ mesiace u hlasovej pedagogičky on zvládol za týždeň. Nie čisto..... ale mal tam ten nadrozsah....
Nie každé kolo musí byť 100%. Chlapec má ešte čo ukázať.... jeho motor duje na dobrých 60% alebo 70% ako povedal Habera... ešte je ďaleko do 100%..... Zatiaľ čo Samo či Black P ukázali svojich 100% hneď na začiatku na ňom je vidno, že sa zlepšuje. Hoci občas má to nad rozsah..... ako dnes.... Zatiaľ čo Martina je hotový spevák na CD.... on má čo ešte ponúknúť.... dajme mu šancu....

P.S. Mikla Vám dnes vypálil rybník čo?
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

vyzerá to tak, že tí slabší majú viac fanúšikov
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Sila, čo ?
Keď sa pozriem, kto zostal z chalanov, tak je to na zaplakanie.

Na druhej strane ma uspokojuje, že okrem Petry (ktorej som fandil asi najviac) sa baby držia! Martina stabilne, Katka dnes vynikla.
0 1
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Veru sila, najslabší chalani zostali .
Katka bola dnes vynikajúca. Je to výborná speváčka.
0 0
syamlee syamlee

syamlee je offline (nepripojený) syamlee

accad
Ak Martina na svojich 16-násť zvládne všetko čo so sebou prinesie showbiznis, rastie nám celkom zaujímavý objav v rámci ženských speváčiek. Určite má talent, drive a na vek aj dosť ženskú charizmu. Je to talent, ale mne je v prejave bližšia Katka Koščová. Chalani ma toto kolo nenadchli. Dnes tipujem Samo alebo Zdenka. Aj Keď mi to bude ľúto. Mikla-tento typ spevákov mi nikdy neimponoval, takže sorry, ničím ma neoslovuje a najradšej by som ho dnes videla súťažiť naposledy.
Sorry Edit...
pravdepodobne ti nič nehovorí ani Rammstein či Eminem....
Možno by na MTV či MusicBoxe mali dávať iba Robka Kazíka.... hmmmmmmmm.....
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

... tak toho môžeš kľudne vynechať, to veru nie je spevák
0 0
syamlee syamlee

syamlee je offline (nepripojený) syamlee

Zuzka
... tak toho môžeš kľudne vynechať, to veru nie je spevák
...............how..... maš súkromnú správu.....
0 0
ilona ilona

ilona je offline (nepripojený) ilona

Nepozerala som rozhodnutie,kto vlastne vypadol?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Samo Tomeček
0 0
ilona ilona

ilona je offline (nepripojený) ilona

Samo Tomeček,tak to je naozaj pre mňa šok.Je to až neuveritelné,že toľko ľudí na Slovensku naozaj nevie ohodnotiť kvalitu.Tam už ani spevák nezostal,ešte Bezdeda,no podľa tohoto ten vypadne na piatok.Možno budeme mať superstár MIKLU?! To by bol šok,čo?!
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Lidičky.. vypadol mi Samko.. fňuk, fňuk... vypadávajú tí nalepší.. minule Konček, teraz Tomeček... kto bude nasledovať? Katka, Martina? Boože a ten Mikla s Jarošom tam stále oxidujú... Snáď to ani jeden z nich nevyhrá, lebo to už nebude s kostolným poriadkom.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať