Zavrieť

Porady

SUPERSTAR

rene rene

rene je offline (nepripojený) rene

Spravme si poraďácku porotu a tipujme, kto vyhrá !

Ja som za Čierneho Petra, ktorý má najviac bielych fanúšikov .
Usporiadat
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Myslím že už je to jedno, kto z nich vyhrá, ľudia si svojich favoritov našli. Podstatné aby sa uchytili po skončení, ten minulý ročník som prežívala tak nejako viac citovo, ale "zíde z očí, zíde z mysle". Čakala som, že urobia väčšie diery do sveta, ale každý vydal jedno CD, narýchlo ušité, len aby ho vydali, a to im asi viac poškodilo ako pomohlo.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
až na Zdenku Prednú, tá hviezda je....
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Lida
až na Zdenku Prednú, tá hviezda je....
V Čechách majú herci futbalový klub Amfora a ako povedal Dvořák-"v Čechách sme hereci a celebrity,za hranicami Panenka mit Kameraden"
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Tak ako ste na tom s tipmi na víťaza? :-)
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Viera123
No po minuloročnej Superstar už tento rok nikto tému Superstar neotvoril? Zaujímavé... Už to nesledujete? Ja sa teším každý piatok na túto súťaž, lebo inak TV moc nesledujem... Tak ako ste na tom vy s tipmi na víťaza? :-)
Mne sa páči Štrofo. Vyzerá byť taký milodrzý rebelant. ALe dobre mu to spieva.
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Tweety
Mne sa páči Štrofo. Vyzerá byť taký milodrzý rebelant. ALe dobre mu to spieva.
No hej, aj mne sa páči, má akúsi charizmu, ktorá mu dosť pomáha :-)) A tiež si myslím, že dôležité bude, ako sa kto presadí ďalej, nie kto vyhrá... Po Katke K. sa tiež akoby zem zľahla... Mojou favoritkou bola Zdenka Predná a mala som dobrý nos :-)
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Viera123
No hej, aj mne sa páči, má akúsi charizmu, ktorá mu dosť pomáha :-)) A tiež si myslím, že dôležité bude, ako sa kto presadí ďalej, nie kto vyhrá... Po Katke K. sa tiež akoby zem zľahla... Mojou favoritkou bola Zdenka Predná a mala som dobrý nos :-)
Zdenka sa mi v jednotke páčila, taký malý smejo, pohoda, klídek, tabáček, aj teraz tie jej pesničky sú ozaj dobré. Je taká prirodzená šikulka.
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Tweety
Zdenka sa mi v jednotke páčila, taký malý smejo, pohoda, klídek, tabáček, aj teraz tie jej pesničky sú ozaj dobré. Je taká prirodzená šikulka.
No dnes som si zo zvedavosti otvorila na nete noviny, čo zasa budú vypisovať o Superstar a jasné, že tam popísali, že sa Zdenka psychicky zrútila z toho, že tak neúspešne vystupovala v Žiline... Nepozerala som to, ale toto myslím, že prehnali... Bulvárna tlač je strašná.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Viera123
No dnes som si zo zvedavosti otvorila na nete noviny, čo zasa budú vypisovať o Superstar a jasné, že tam popísali, že sa Zdenka psychicky zrútila z toho, že tak neúspešne vystupovala v Žiline... Nepozerala som to, ale toto myslím, že prehnali... Bulvárna tlač je strašná.
SKoro nič z toho nie je pravda, bulvár píše dosť hlúpostí.
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Tweety
SKoro nič z toho nie je pravda, bulvár píše dosť hlúpostí.
No inak by asi nemali o čom písať... čítam len o superstar, inak to nepozerám, sú to samé výmysly.. Kto dnes vypadne, čo mysliš?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Viera123
No inak by asi nemali o čom písať... čítam len o superstar, inak to nepozerám, sú to samé výmysly.. Kto dnes vypadne, čo mysliš?
Mária asi, v poslednej dobe sa jej akosi nedarí.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Zdenka je fajn, ale na Aurelovi to teda fakt domrvila

chcela som citovat nieco ine
Naposledy upravil Nika : 31.03.06 at 17:03
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Tweety
Mária asi, v poslednej dobe sa jej akosi nedarí.
No asi nebude mať ani dosť fanúšikov... Tí chalani ich podľa mňa budú mať viac. Som strašne zvedavá, keď zverejnia, ako sa v kt. kole hlasovalo, na výsledky.
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
tak za dve hodky sa začína boj troch... najlepších...
som veľmi preveľmi zvedavá, kto vypadne, bo je to veľmi silná trojka...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ale výsledok si asi prečítam až zajtra ráno na nete, lebo ja sa obávam, že zaspím ako drevo.
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

babenko1
tak za dve hodky sa začína boj troch... najlepších...
som veľmi preveľmi zvedavá, kto vypadne, bo je to veľmi silná trojka...
A nie si sama, zvedavých je nás viac :-))
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

lenkak
Ale výsledok si asi prečítam až zajtra ráno na nete, lebo ja sa obávam, že zaspím ako drevo.
Takú udalosť by si prespala? Ale verím, po tých frmoloch tieto dni...
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Aj tak vyhrá Cmoro. :p
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

ajobs
Aj tak vyhrá Cmoro. :p
No možné to je, nebolo by mi ani to proti srsti
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
ajobs
Aj tak vyhrá Cmoro. :p

Práve teraz spieva a vyplňa mi chviľe pri porade , ale cmoro je naj ....mám pocit aj já ,že vyhrá .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať