Zavrieť

Porady

Zahradne jazierko

azol azol

azol je offline (nepripojený) azol

hasič
Chcel by som ponuknuť svoje vedomosti. Pokial niekto si chce zriadiť zahradne jazierko velmi rád poradím bezplatne a radostou nech máme pekne okolie .
Naposledy upravil kopretinka : 23.03.15 at 08:38
Usporiadat
Kabaka123 Kabaka123

Kabaka123 je offline (nepripojený) Kabaka123

marianosa
fishborn jedna sa o japan,alebo euro?som tu novy,tak nepoznam co mas?
si sa netrafil do témy?
http://www.porada.sk/t269775-jazierko.html
0 0
kata1 kata1

kata1 je offline (nepripojený) kata1

Kabaka123, prečo by sa marianosa netrafil do témy? Ak som správne pochopila, pýta sa, či je ten koi japonský alebo euro koi.
0 0
Jarda Slatinany Jarda Slatinany

Jarda Slatinany je offline (nepripojený) Jarda Slatinany

úplně obyčejný chlap
Jsem tu Nedostupny. Na co se chceš zeptat? Omlouvám se, že jsem tu dlouho nebyl.
0 0
vlado.1 vlado.1

vlado.1 je offline (nepripojený) vlado.1

Aby sa trafila do temy Kabaka123 , Fishborn nemohol by si dať fotky tích rýb?
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

..........
10665064_1608770012710232_2929168591485404302_n.jpg  
11312594_1603922489861651_5949424863667834967_o.jpg  
1/1
1 0
Ingrid Ondruskova Ingrid Ondruskova

Ingrid Ondruskova je offline (nepripojený) Ingrid Ondruskova

snáď milá osôbka
Terezia....NÁD-HE-RA!!!! to je fakt Vaše??
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

Ingrid Ondruskova
Terezia....NÁD-HE-RA!!!! to je fakt Vaše??
nuž veru nie......aj mne sa to páči.......ja sa tu vždy chválim len "cudzím perím"
0 0
Ingrid Ondruskova Ingrid Ondruskova

Ingrid Ondruskova je offline (nepripojený) Ingrid Ondruskova

snáď milá osôbka
No...aspoň sa nechám inšpirovať...my už jazierko na záhrade máme, má objem cca 1000L
stvorili sme ho na jar, plávajú v ňom 4 ryby .....nie je ani zďaleka takéto krásne, keď budem mať čas hodím foto....
2 0
mlyn16 mlyn16

mlyn16 je offline (nepripojený) mlyn16

optimistka
My máme dve malé jazierka. Prvé z veľkej pneumatiky, dvojročné, páči sa v ňom koi kapríkom. Druhé, čerstvo vytvorené z liatinovej vane. Už v ňom plávajú riečne rybky.
20150801_090001.jpg  
20150801_090110.jpg  
1/1
2 0
Lubosdeere Lubosdeere

Lubosdeere je offline (nepripojený) Lubosdeere

Ľuboš Benkó
Aha.
image.jpg  
image.jpg  
1/1
3 0
Lubosdeere Lubosdeere

Lubosdeere je offline (nepripojený) Lubosdeere

Ľuboš Benkó
Čoooo???
image.jpg  
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

velmi pekné
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

lujza.j
velmi pekné
toho vodníka myslíš????? na dnešnú dobu celkom.....
2 0
fery fery

fery je offline (nepripojený) fery

Algo Rem je v poradí ďaľší "úžasný" prípravok, ktorý v mojom jazierku neurobil absolútne NIČ! Keby som bol do jazierka nalial 500ml piva, za zanedbateľnú cenu oproti ceny Algo Rem-u, tak by sa na hladine vytvorila aspoň pena. Skvelý biznis!
1 0
mlyn16 mlyn16

mlyn16 je offline (nepripojený) mlyn16

optimistka
mlyn16
My máme dve malé jazierka. Prvé z veľkej pneumatiky, dvojročné, páči sa v ňom koi kapríkom. Druhé, čerstvo vytvorené z liatinovej vane. Už v ňom plávajú riečne rybky.
Kým v jazierku z liatinovej vane plávali malé rybky z Váhu, všetko bolo v poriadku. V sobotu som tam dala 5 koi kapríkov a voda je mútna. Najprv som si myslela, že rybky sa "vyhrali", avšak po dnešnej noci už viem, že ich chodí čosi loviť a neviem, či ešte je tam nejaká. Môže byť lovcom potkan?
0 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

mlyn16
mlyn16
My máme dve malé jazierka. Prvé z veľkej pneumatiky, dvojročné, páči sa v ňom koi kapríkom. Druhé, čerstvo vytvorené z liatinovej vane. Už v ňom plávajú riečne rybky.
Kým v jazierku z liatinovej vane plávali malé rybky z Váhu, všetko bolo v poriadku. V sobotu som tam dala 5 koi kapríkov a voda je mútna. Najprv som si myslela, že rybky sa "vyhrali", avšak po dnešnej noci už viem, že ich chodí čosi loviť a neviem, či ešte je tam nejaká. Môže byť lovcom potkan?

Potkan neviem , ale mačka určite tá nám chodila aj na pstruhy
0 0
fery fery

fery je offline (nepripojený) fery

Určite to bude mačka. Mne sa chodila do jazierka pravidelne "stravovať" kuna skalná. Pokým som ju nechytil...
0 0
mlyn16 mlyn16

mlyn16 je offline (nepripojený) mlyn16

optimistka
Ale mačka sa bojí vody, ona nemôže mútiť dno, či? Ozaj, malé rybky žijú, tie som včera videla, len kapríkov nie.
0 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

mlyn16
Ale mačka sa bojí vody, ona nemôže mútiť dno, či? Ozaj, malé rybky žijú, tie som včera videla, len kapríkov nie.
mačka striehne a keď sa priblíži ryba tak sa aj celá namočí a vrhne sa po nej mám to odsledovane , tiež by som neverila keby som to nevidela akého veľkého pstruha vytiahla.
1 0
henrieta18 henrieta18

henrieta18 je offline (nepripojený) henrieta18

Dobrý deň,
páni, mám na vás (tých, ktorí ste si sami zostrojovali filtre) dotaz - kde ste kupovali do nich penu (molitan?) a UV lampy. Prípadne, kde by sa dali zohna ť UV lampy na staršie typy filtrov?. Vopred ďakujem za unuváciu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať