Zavrieť

Porady

Nie som registrovaný člen?

Som normálne registrovaný člen (aspoň si to teda myslím, keďže mám nick). Chcem si vytlačiť nejakú tému, tak v ponuke "práca s témou" si kliknem na ponuku "verzia pre tlač". A na moje počudovanie, mi to zahlási, že táto ponuka je len pre registrovaných členov.

Tak som registrovaná alebo nie? A keď si chcem z Porady tlačiť, kde musím byť registrovaná? (pozn. DRAKa nechcem, nerobím zo mzdami, ale všeobecné účtovníctvo a DPH ma zaujíma).
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
marwiny Pozri príspevok
asi to bude fakt o generacnych rozdieloch...
Asi a preto som sa mala venovať radšej mojej DPH,alebo vnukom.
Toto bol najhoršie využitý môj čas.
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
marwiny Pozri príspevok
asi to bude fakt o generacnych rozdieloch...
Ak si dokážeš prečítať všetko čo je napísané, tak toto som uviedla v jednom príspevku...
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
www.porada.sk je síce "len" verejne dostupná webová stránka, ale na Slovensku máme autorský zákon a ak už nič iné, tak minimálne zo slušnosti sa patrí citovať zdroje.

Mimochodom, odporúčam zarolovať si na hlavnej stránke www.porada.sk až dole. Tam nájdete:

"Copyright ©2004-2007 PORADA.sk, s.r.o. - žiadna časť stránky nemôže byť rozširovaná, alebo reprodukovaná bez predchádzajúceho súhlasu"
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Myslím, že v prípade marwiny to nie je práve vyhovujúce, pretože povytláča diskusiu len tú, ktorá jej vyhovuje. Pri uvedení zdroja by si vrtáci susedia mohli prečítať aj názory a debaty, kde majú ľudia iný názor, a to už nie je žiadúce. To je iba môj názor po prečítaní dvoch tém.
0 0
plavčík plavčík

plavčík je offline (nepripojený) plavčík

človek s dušou
vrátim sa k pôvodnej otázke... PORADA je moja najviac používaná stránka a preto mi je ľúto, že sa tu často hádame a niekto hovorí o diskriminácii.
Je fakt že aj ja nemôžem prezerať DRAKa i keď len si chcem niečo pozrieť a nie som mzdár. Ale Richard povedal že sa to odstráni. Takže PORADA JE FAJN....HAUK/ dohovoril som/
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
No a zase sme po čase potrebovali trochu prikúriť tam kde nehorí

Takže kvôli regulácii teploty túto tému zatváram

Ako som bol býval sľúbil tlač opravím, aj keď toto je internetové médium a jeho "vytláčanie" je proti jeho podstate...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať