Zavrieť

Porady

zrážky zo mzdy - exekúcia

Prišiel mi príkaz na vykonanie exekúcie zrážkami zo mzdy. Chcem sa spýtať, ako vypočítam sumu, z ktorej môžem vykonať zamestnancovi zrážku.
Ďakujem za každú radu!
Usporiadat
Téma je uzavretá.
MIRKA111 MIRKA111

MIRKA111 je offline (nepripojený) MIRKA111

Poprosím súrne. A aký postih z toho môže mať zamestnávateľ, môže mi to zosobniť?
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

MIRKA111 Pozri príspevok
Mám takýto problém, 16.nov.2007 nám prišiel príkaz na začatie exekúcie, zamestnancovi sme robili 1/3 zrážku do výšky ohľadávky, bez úrokov. 30.06.2008 nám prišiek exekučný príkaz na základe ktorého sme sumu z depozitu poukázali na účet a čakala som kedy prídu vyčíslené úroky z omeškania. Teraz po troch mesiacoch mi prišiel dotaz k realizácii exekučného príkazu a zistila som, že okrem úrokov, kolegiňa určitú čiastku z depozitu neuhradila. Čo mám robiť, čiastku z depozitu dodatočne uhradí. Tie úroky budem zražať 1/3 zrážkou? a v dotaze, že súčastne rozhodnú o podaní prokurátorského oznámeia pre marenie súdneho rozhodnutia. Ako sa máme brániť, nieje už neskoro. Nik nieje neomylný..........
To už by mala byť snáď otázka pre právnika. Zamestnávateľ je zodpovedný za správne vykonávanie zrážky. Ak by zrazil menej ako má, tak oprávnený si rozdiel môže žiadať od zamestnavateľa (nie od povinného = zamestnanca). Ak som to dobre pochopila, v tomto prípade keďže ale sumy boli zrážané správne a sú u zamestnávateľa, tak treba ten nedoplatok oprávnenému uhradiť. Aký môźe byť postih za marenie súdneho rozhodnutia - pokuta, to fakt neviem. Úroky sa budú zrážať ako neprednostná zrážka, t.j. jednou tretinou.
0 0
Ludula Ludula

Ludula je offline (nepripojený) Ludula

žena
Jana Motyčková Pozri príspevok
Ak ide stále o toho istého zamestnanca, t.j. všetky tri zrážky sú u jedného, tak keďže z tých prvých dvoch je jedna zrážka prednostná, zrážaš naďalej tak ako si zrážala doteraz, keď dozrážaš prednostnú pohľadávku až potom začneš zrážať pohľadávku pre DÚ (prišla neskôr). DÚ oznámiš, že má už iné prednostné pohľadávky a že sú "v poradí".
Ja som bola šikovná a poslala som DÚ oznámenie,že už má iné prednostné pohľadávky. Nevšimla som si, že DÚ mi poslal len oznámenie o začatí daňového exek. konania na vymoženie daň. nedopl. vo výške 51531 Sk a nie exek.príkaz.
DÚ mi teraz poslal exekučný príkaz a to na sumu 24024 Sk a rozhodnutie o čiastočnom zastavení daňového exekučného konania a to v rozsahu 27 327 Sk z nedoplatku 51531 Sk.
Teraz mam opäť DÚ oznámiť, že zamestnancovi už zrážam dve zrážky a pre DÚ začnem zrážať zrážky až po dozrážani prednostnej zrážky.
Ludula
Naposledy upravil Ludula : 09.10.08 at 07:49
0 0
renkulka renkulka

renkulka je offline (nepripojený) renkulka

Prosím o radu, ak zamestnanec, na ktorého sme dostali exekúciu je ženatý a má jedno dieťa, žijú spolu v jednej domácnosti, len on má trvalý pobyt iný ako manželka s dieťaťom, môžem mu uplatniť manželku a dieťa ako vyživ.osoby?Ďakujem.
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Áno obaja sú vyživované osoby bez ohľadu na trvalý pobyt.
0 0
MIRKA111 MIRKA111

MIRKA111 je offline (nepripojený) MIRKA111

Ako je to pri zrážkach, ak mi prišiel exekučný príkaz na zamestnanca, ktorý je u nás zamestnaný na dohodu o pracovnej činnosti. Zohľadňuje sa mu životné minimum atď........
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Áno, zohľadňuje.
0 0
anna63 anna63

anna63 je offline (nepripojený) anna63

Anka mamka
Dobrý deň, chcela by som poprosiť o radu, pracovník na ktorého som dostala exekučný príkaz má minimálnu mzdu, je vydatá, má 5 detí, t.zn. po odpočítaní nepostihnuteľných súm mi vychádza mínusová hodnota. Je mojou povinnosťou to oznámiť exekútorovi, alebo existuje nejaká dohoda medzi zamestnancom a zamestnávateľom, žeby som jej mohla zrážať nejakú minimálnu sumu, napr. 200,- Sk. Ďakujem.
0 0
seiko seiko

seiko je offline (nepripojený) seiko

Chcela by som sa opytat, mame zamestanca ktory ma viacero exekucií. Jedna exekucia je vyske 14133,- /socialne dávky/ a na exekucnom prikaze je zrazat v dvoch tretinach z čistej mzdy. Dalsie tri exekucie su zo Zdravotnej poistovne vo vyske 9461,-, 1667,- a 29493,-. Na tychto nie je uvedene ak treba zrazat. Vsetky štyri exekucie prisli v ten isty den. Cista mzda zamstnanca je 12 164,- a plati vyzivne na jedno dieta. Ako mam postupovat pri zrazkach. Dakujem za odpoved
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

anna63 Pozri príspevok
Dobrý deň, chcela by som poprosiť o radu, pracovník na ktorého som dostala exekučný príkaz má minimálnu mzdu, je vydatá, má 5 detí, t.zn. po odpočítaní nepostihnuteľných súm mi vychádza mínusová hodnota. Je mojou povinnosťou to oznámiť exekútorovi, alebo existuje nejaká dohoda medzi zamestnancom a zamestnávateľom, žeby som jej mohla zrážať nejakú minimálnu sumu, napr. 200,- Sk. Ďakujem.
§74 Exekučného poriadku : Platiteľ mzdy je povinný oznámiť exekútorovi, že nemôže vykonávať zrážky zo mzdy povinného, pretože poivnný počas troch mesiacov nepoberá mzdy aspoň v takej výške, aby sa z nej mohli vykonávať zrážky.
Čiže musíte to po 3 mesiacoch oznámiť, ale môžete to kľudne oznámiť aj hneď.
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

seiko Pozri príspevok
Chcela by som sa opytat, mame zamestanca ktory ma viacero exekucií. Jedna exekucia je vyske 14133,- /socialne dávky/ a na exekucnom prikaze je zrazat v dvoch tretinach z čistej mzdy. Dalsie tri exekucie su zo Zdravotnej poistovne vo vyske 9461,-, 1667,- a 29493,-. Na tychto nie je uvedene ak treba zrazat. Vsetky štyri exekucie prisli v ten isty den. Cista mzda zamstnanca je 12 164,- a plati vyzivne na jedno dieta. Ako mam postupovat pri zrazkach. Dakujem za odpoved
Ak pre ZP ide o nedoplatok poistného na ZP, ten je prednostnou pohľadávkou, čiže zráža sa dvomi tretinami, ale iná pohladávka pre ZP môže byť neprednostná. Ak si nie ste istá, kontaktujte exekútora.
Ak sú všetky pohľadávky prednostné, vypočítate dve tretiny, a v pomere podľa výšky pohľadávky rozdelíte tie dve tretiny na jednotlivé zrážky. Ak všetky exekúcie prišli od jedného exekútora, môžete dve tretiny poslať exekútorovi a on ich rozdelí jednotlivým oprávneným (viď §81 Exekučného poriadku).
0 0
diana17 diana17

diana17 je offline (nepripojený) diana17

som právnik-nováčik, ale zdokonaľujem sa ...viac
Naozaj sa veľmi ospravedlnujem že to dávam sem, ale nieje tu taká nejaká vhodná téma.

Re: Povinnosti exekútora - a aj nás
Máme dlžníka, ktorý je už na exekúcií, máme aj oznámenie o tom že sa začala exekúcia - zriadením exekučného záložného práva - čaká sa vlastne len na náš súhlas s vykonaním exekúcie predajom nehnutelnosti.
Ide o to že teraz sa dlžník umúdril a podpísal s nami dohodu o splácaní dlhu.
Čo by malo nasledovať z mojej strany teraz?
A) okrem toho že pošlem našmu exekútorovy oznam že dlžník bude dlh splácať nám.
B) je treba aj niečo iné mu oznámiť? aby pozastavil exekúciu alebo niečo také?
Môže niekto poradiť???
0 0
Erika 1982 Erika 1982

Erika 1982 je offline (nepripojený) Erika 1982

Pekný deň prajem poraďákom

chcela by som sa opýtať ohľadom exekúcie na nášho zamestnanca.
Zamestnankyňa to nezvláda finančne a chceli by sme pomôcť.
U nás je na pracový pomer - čiže vykonávame zrážky, keby sme s ním zrušili pracovný pomer a uzavreli dohodu o vykonaní práce, tak sa mu nebude strhávať exekúcia? Podľa ktorého § a ktorého zákona je to možné? (ak je to reálne?)
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

1. Či by ste zamestnancovi pomohli tým, že nebude môcť platiť exekúciu o tom dosť pochybujem.
2. Aj z dohody sa zráža exekúcia. §89 Exekučného poriadku.
0 0
Lubica009 Lubica009

Lubica009 je offline (nepripojený) Lubica009

Máme zamestnanca, ktorý ma exekúciu. Má dieťa a žije s družkou (matkou dieťaťa) v spoločnej domácnosti, ale nie sú manželia. Môžem ju uplatniť ako vyživovanú osobu?
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Družka nie je vyživovanou osobou.
0 0
jaja99 jaja99

jaja99 je offline (nepripojený) jaja99

Ahojte:

Zamestnanec zobral spotrebný úver. Úverová spoločnosť si zabezpečila pohľadávku uzavretím dohody o zrážkach zo mzdy, ktorá sa použije v prípade nesplácania. Zamestnanec prestal splácať a úverová spoločnosť predložila dohodu o zrážkach zo mzdy zamestnávateľovi. Začali sme vykonávať zrážku zo mzdy.
Na tohto zamestnanca prišiel exekučný príkaz v inej veci.
Otázka: Pri výpočte exekučnej zrážky mám brať do úvahy aj dohodu o zrážkach zo mzdy? T.j. zrážka pre exekútora bude do výšky 1/3 zo základne alebo súčet zrážky podľa dohody o zrážkach plus zrážka pre exekútora môže byť najviac do 1/3 zo základne?
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Postúpená dohoda o zrážkach je rovnocenná s exekučnou zrážkou. Ak na dohode je určená mesačná suma zrážky, tak pre exekútora ostane iba zvyšok z tretiny. T.j.
zr.pre exekútora = tretina - zrážka dohody
0 0
johny18 johny18

johny18 je offline (nepripojený) johny18

Mame podobny pripad.

Mame zamestnanca, ktoremu vykonavame zrazky na zaklade exekucie z jednej tretiny mzdy. Teraz nam dosla od istej spoloncosti vyzva na dalsie zrazky (nie od exekutora, ale od spolocnosti poskytujucej uver - dolozili uverovu zmluvu ako dohodu o zrazkach zo mzdy). Kedze pre exekutora sa zraza cela 1/3, pre tu spolocnost uz nemam co zrazat.

Mam im to poslat spat, ze uz ma inu exekuciu, alebo si to vsetko nechat, a zacnem to zrazat priblizne o 10 mesiacov, ked mu skonci tato exekucia? Zaroven je nutne im to oznamit, ze ma inu exekuciu?
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Všetko si ponechať, ale spoločnosť písomne informovať, že "sú v poradí".
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať