Zavrieť

Porady

Promócie

Čo si mám obliecť na promócie, budem bc. Večerné šaty sa mi zdajú prehnané... čo poviete prosím rýchlo raďte
Usporiadat
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Marína Pozri príspevok
Majka, aj ja chcem promovať a som aj decentná.
Evka a čo ti v tom bráni ? Ja budem za dva roky na univerzite tretieho veku ...
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

veronikasad Pozri príspevok
Evka a čo ti v tom bráni ? Ja budem za dva roky na univerzite tretieho veku ...
Veronika, že by som sa pridala? Počkám do dôchodku.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Marína Pozri príspevok
Veronika, že by som sa pridala? Počkám do dôchodku.
Prečo do dôchodku ? 17 si už mala. Veď tam je veková hranica u žien 45 rokov. A vieš aké zaujímavé odbory majú na SPU v Nitre ? My máme odbor zdravý životný štýl - liečivé bylinky.

2-krát do mesiaca si určite čas na prednášku nájdeš.
Naposledy upravil veronikasad : 08.06.09 at 15:52
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Evi, a u mňa máš potom decentný darček .
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

veronikasad Pozri príspevok
Prečo do dôchodku ? 17 si už mala. Veď tam je veková hranica u žien 45 rokov. A vieš aké zaujímavé odbory majú na SPU v Nitre ? My máme odbor zdravý životný štýl - liečivé bylinky.

2-krát do mesiaca si určite čas na prednášku nájdeš.
Melnick Pozri príspevok
Evi, a u mňa máš potom decentný darček .
Dievčatá, tak toto sú medové motúzy popod nos. Ako hovorí môj dobrý kamarát, mám "brouka".
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Už aby som začala šetriť .
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ja som od rodičov na promócie dostala šaty s topánkami, ktoré som si sama vybrala. Hneď som sa im tam v nich popýšila.
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Melnick Pozri príspevok
Tiež mám dilemu a hlavu v smútku, lebo neviem "kudy,kam". Bývalá zamestnankyňa ma pozvala na promócie,ktoré sú už tento štvrtok. Niežeby mi to oznámila neskoro, ale nechce spolupracovať vo výbere darčeka, vraj nechce nič, len aby som prišla aj s manželom a ja zasa bez darčeka nechcem ísť.
Vôbec neviem čo by sa jej hodilo a to väčšinou s obdarovaním problém nemám.
a už je to tu, dávala som vám rady a včera ma neter pozvala na promocie tak mám tiež dilemu čo kúpiť
0 0
icemonika icemonika

icemonika je offline (nepripojený) icemonika

nikto...zatiaľ :)
Maruška54 Pozri príspevok
a už je to tu, dávala som vám rady a včera ma neter pozvala na promocie tak mám tiež dilemu čo kúpiť
Len nie sadu príborov...to som totiž dostala od svojej krstnej mamy ako dar k bakalárskym štátniciam...no mala som čo robiť, aby som sa tvárila nadšene...aj napriek tomu, že to myslela dobre...hrůza a des
Môj krstný otec to vyriešil na moje potešenie oveľa lepšie...dostala som od neho 5000 Sk a išla som na výlet do Prahy

A tak som sa poučila a štátnice, ktoré ma čakajú o rok si zariadim tak, že každému poviem "na rozum", nech nič nekupuje.
...tá sada príborov je úchvatná: ako keby kancelársky kufrík a v nom tie príbory...a kde to skončilo...hllllllboko v skrini.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

My sme synovi na promócie darovali mesačný medzinárodný cestovný lístok platný pre železnice(okrem súkromných) celej Európy.
0 0
icemonika icemonika

icemonika je offline (nepripojený) icemonika

nikto...zatiaľ :)
Marína Pozri príspevok
My sme synovi na promócie darovali mesačný medzinárodný cestovný lístok platný pre železnice(okrem súkromných) celej Európy.
waw
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Hlásim:

Darček sa veľmi páčil. Prekvapenie bolo takéto , ale nakoniec som dala celostrieborný šperk bez jantáru. Bol zaujímavejší a viac sa hodil mladej kočke. Cenovo to bolo niekoľko málo € viac.
Mám dobrý pocit, tá radosť bola spontánna a bolo vidieť, že to čerstvá magisterka nepredstiera.
Aj posedenie pri obede, na ktorý nás pozvala bolo veľmi príjemné.
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Maruška54 Pozri príspevok
a už je to tu, dávala som vám rady a včera ma neter pozvala na promocie tak mám tiež dilemu čo kúpiť
icemonika Pozri príspevok
Len nie sadu príborov...to som totiž dostala od svojej krstnej mamy ako dar k bakalárskym štátniciam...no mala som čo robiť, aby som sa tvárila nadšene...aj napriek tomu, že to myslela dobre...hrůza a des
Môj krstný otec to vyriešil na moje potešenie oveľa lepšie...dostala som od neho 5000 Sk a išla som na výlet do Prahy

A tak som sa poučila a štátnice, ktoré ma čakajú o rok si zariadim tak, že každému poviem "na rozum", nech nič nekupuje.
...tá sada príborov je úchvatná: ako keby kancelársky kufrík a v nom tie príbory...a kde to skončilo...hllllllboko v skrini.


Sadu príborov som vôbec nemyslela, ani mňa by asi taký darček nepotešil hoci som viac na praktické dary. Tak ma to pozvanie nejako rozcitlivelo, dohodla som sa so synom a kúpili sme spoločne prsteň z bieleho zlata nech má dievča na nás spomienku.
0 0
icemonika icemonika

icemonika je offline (nepripojený) icemonika

nikto...zatiaľ :)
Maruška54 Pozri príspevok
Sadu príborov som vôbec nemyslela, ani mňa by asi taký darček nepotešil hoci som viac na praktické dary. Tak ma to pozvanie nejako rozcitlivelo, dohodla som sa so synom a kúpili sme spoločne prsteň z bieleho zlata nech má dievča na nás spomienku.
Aj ja mám rada praktické darčeky, ale toto bolo priveľa..také niečo niečo by som rada dostala až ako svadobný dar
A ten prsteň myslím, že bol dobrý výber
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Lion Topoľčany Pozri príspevok
Mám podobný problém. V pondelok 25.6.2007 idem na promóciu synovcovi,
neviem, čo s darom. Cash by asi potešil chalana najviac. Je to vhodné ?
peniaze. to je darček čo poteší a kúpi si to čo potrebuje,
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Maruška a určite poteší aj fantastikoš tortaj
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
keby som ja mala nad tým rozmýšľať tak určite by som dala ako dar peniaze. niečo vecné kupovať nemá niekedy zmysel lebo sa to nemusí hodiť alebo páčiť človeku. niekedy je dosť ťažké sa trafiť aj do jeho štýlu. ja som za paniažky dotyčná osoba si kúpi to čo potrebuje alebo čo by chcela.
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

pasuliatko Pozri príspevok
peniaze. to je darček čo poteší a kúpi si to čo potrebuje,
jozka56 Pozri príspevok
Maruška a určite poteší aj fantastikoš tortaj
Jožka torta už je premyslená a myslím si že ak sa podarí bude pekná, prilepím potom foto. No a s tými peniazmi je to tak že za tú hodnotu by si možno kúpila jednu kľučku na dom a pri jej stlačení by si určite nepomyslela že to mám od tety a bratranca, ale s tým prsteňom to je istota.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Maruška54 Pozri príspevok
Jožka torta už je premyslená a myslím si že ak sa podarí bude pekná, prilepím potom foto. No a s tými peniazmi je to tak že za tú hodnotu by si možno kúpila jednu kľučku na dom a pri jej stlačení by si určite nepomyslela že to mám od tety a bratranca, ale s tým prsteňom to je istota.
ale keby si tú kľučku darovala, tak by si určite spomenula....
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Nika Pozri príspevok
ale keby si tú kľučku darovala, tak by si určite spomenula....
Na to by spomínala dlhé roky
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať