Zavrieť

Porady

Promócie

Čo si mám obliecť na promócie, budem bc. Večerné šaty sa mi zdajú prehnané... čo poviete prosím rýchlo raďte
Usporiadat
icemonika icemonika

icemonika je offline (nepripojený) icemonika

nikto...zatiaľ :)
pasuliatko Pozri príspevok
keby som ja mala nad tým rozmýšľať tak určite by som dala ako dar peniaze. niečo vecné kupovať nemá niekedy zmysel lebo sa to nemusí hodiť alebo páčiť človeku. niekedy je dosť ťažké sa trafiť aj do jeho štýlu. ja som za paniažky dotyčná osoba si kúpi to čo potrebuje alebo čo by chcela.
Na druhej strane dať ako dar peniaze je dosť pohodlné. Je pravda, že sa človek sa nemusí vždy trafiť do výberu darčeka, ale o koľko viac tu osobu poteší, keď dostane niečo, čo sa jej páči a vie, že ste hľadali a našli ten správny darček
Myslím, že peniaze by mali byť ta posledná možnosť, najme ak obdarúvame niekoho blízkeho, koho poznáme dostatočne dobre na to, aby sme dokázali vybrať ten správny dar.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Tiež si myslím, že ak sa chce, s dostatočným predstihom sa dá z dotyčného(nej) nenápadne vymámiť, po čom túži.
0 0
Stephanie7 Stephanie7

Stephanie7 je offline (nepripojený) Stephanie7

Ahojte:-),
moj priatel ma promocie a ja neviem, co je vhodnejsie na takuto prilezitost. Satenove saty pod kolena alebo staci elegantna sukna? Dakujem pekne za rady...kazda pomoze...
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Ja by som Ti radšej odporúčila šaty. V šatách budeš elegantnejšia.
Ak ich bude mať oblečené usmievavá žena - vtedy najviac vyniknú.
Naposledy upravil azla : 25.06.09 at 18:52
0 0
airin.nice airin.nice

airin.nice je offline (nepripojený) airin.nice

Zdravim...ja idem na promocie synovi a priznam sa-mam problem-co si obliest na seba....ma to byt nieco konzervativnejsie? Alebo?.
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
airin.nice
Zdravim...ja idem na promocie synovi a priznam sa-mam problem-co si obliest na seba....ma to byt nieco konzervativnejsie? Alebo?.
Každopádne sukňový, či nohavicový kostým nič nepokazí, blúzka na osvieženie a budeš určite pekná....:-)))
0 0
airin.nice airin.nice

airin.nice je offline (nepripojený) airin.nice

hm...dakujem za tip...
0 0
MD2 MD2

MD2 je offline (nepripojený) MD2

Zdravim,
já jsem dával přítelkyni promoční čepici .Promoční čepice jsou symbolem vzdělání a je to krásná tradice, která funguje na celém světě. Na našich státních školách to moc neni a je to škoda...Já to teda dával jako součást i jiného dárku, ale aj beztak to mělo myslim úspěch
Naposledy upravil arizona : 14.09.14 at 08:25 Dôvod: vymazanie reklamy
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať