Zavrieť

Porady

Zasielanie RL FO po 1.9.2007

M&G M&G

M&G je offline (nepripojený) M&G

Prišiel Vám už list zo SP, že ak máte viac ako 9 zamestnancov, musíte zasielať RL elektronicky prostredníctvom elektronického zberu údajov (EZU)? Chápete to niekto? Aký elektronický zber údajov? to bude nejaký program na stránke SP, kde to bude treba vypísať?
Usporiadat
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Pri vypĺňaní RLFO elektronicky som zistila, že treba vyplniť okienko v bode 10, či zamestnanec bol prijatý na dobu určitú, alebo neurčitú, no iba v prípade odhlášky. Ja som to až do teraz nikdy nevyplnila. Nikdy som si to nevšimla a nikto ma na to zo soc.pois. neupozornil.Mám obavu či to nemôže mať nejaké následky.Na čo to slúži? Ďakujem.
0 0
jankasm jankasm

jankasm je offline (nepripojený) jankasm

vema Pozri príspevok
Pri vypĺňaní RLFO elektronicky som zistila, že treba vyplniť okienko v bode 10, či zamestnanec bol prijatý na dobu určitú, alebo neurčitú, no iba v prípade odhlášky. Ja som to až do teraz nikdy nevyplnila. Nikdy som si to nevšimla a nikto ma na to zo soc.pois. neupozornil.Mám obavu či to nemôže mať nejaké následky.Na čo to slúži? Ďakujem.
No podľa mňa to slúži pre účelu zisťovania nároku na podporu v nezamestnanosti. Pretože nárok na podporu má ten, kto si platil poistenie v nezamestnanosti 3 roky v posledných 4 rokoch pri PP na dobu neurčitú a 2 roky z posledných 3 rokov pri PP na dobu určitú.
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

No, ale však keď idú dávať niekomu podporu, tak ešte vyplňujem tlačivo o zárobkoch a tam je aj doba zamestnania a ostatné. Keď to tam nebolo vyplnené, tak by sa hádam opýtali, nie? Normálne mám strach.
0 0
nikulik nikulik

nikulik je offline (nepripojený) nikulik

Aj my mame povinnosť posielat RLFO elektronicky. Ale mala by som otazočku. Akosi som sa pozabudla a po 01.09.som poslala tri RLFO poštou. Mám ich poslať ešte raz elektronicky, alebo to už nechat tak? Zo SP mi este nevolali, ale je dost mozne že to este nenahravali.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
nikulik Pozri príspevok
Aj my mame povinnosť posielat RLFO elektronicky. Ale mala by som otazočku. Akosi som sa pozabudla a po 01.09.som poslala tri RLFO poštou. Mám ich poslať ešte raz elektronicky, alebo to už nechat tak? Zo SP mi este nevolali, ale je dost mozne že to este nenahravali.
Radšej si zavolaj svojej správkyni - či skutočne máš poslať aj netom, ak si poslala poštou,aj ja som mala taký prípad, z opatrnosti som to poslala potom aj netom a vynadali mi, že sa im to nahralo 2x
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Na stránkach SP neviem nájsť možnosť prihlásenia nového ZCa aj SMS-kou. Je ešte možná táto možnosť?
Vďaka za odpovede.
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Gabi03 Pozri príspevok
Na stránkach SP neviem nájsť možnosť prihlásenia nového ZCa aj SMS-kou. Je ešte možná táto možnosť?
Vďaka za odpovede.
Pokiaľ nemáš povinnosť prihlasovať elektronicky tak by mali fungovať ešte aj sms

<table class="tabulka-siva" align="center" width="100%"><tbody><tr><td class="bunka-nadpis" colspan="2" width="31%">Registrácia zamestnancov </td></tr> <tr> <td class="bunka-nadpis-siva">
</td> <td class="bunka-nadpis-siva" title="Telefónne číslo na ústredňu">
</td> <td class="bunka-nadpis-siva">E-mail: </td> <td class="bunka-nadpis-siva" title="Emailová adresa na registráciu zamestnancov">praca@socpoist.sk </td></tr> <tr> <td>
</td> <td title="Emailová adresa na ústredňu">
</td> <td>SMS: </td> <td title="SMS čísla na registráciu zamestnancov">0918 492 266
0918 492 277
</td></tr> <tr> <td class="bunka-nadpis-siva" title="Úradné hodiny v podateľni">
</td> <td class="bunka-nadpis-siva">
</td> <td class="bunka-nadpis-siva">
</td> <td class="bunka-nadpis-siva" title="Faxové čísla na registráciu zamestnancov">
</td></tr></tbody></table>
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

katkaj Pozri príspevok
Pokiaľ nemáš povinnosť prihlasovať elektronicky tak by mali fungovať ešte aj sms

<TABLE class=tabulka-siva width="100%" align=center><TBODY><TR><TD class=bunka-nadpis width="31%" colSpan=2>Registrácia zamestnancov </TD></TR><TR><TD class=bunka-nadpis-siva>

</TD><TD class=bunka-nadpis-siva title="Telefónne číslo na ústredňu">

</TD><TD class=bunka-nadpis-siva>E-mail: </TD><TD class=bunka-nadpis-siva title="Emailová adresa na registráciu zamestnancov">praca@socpoist.sk </TD></TR><TR><TD>

</TD><TD title="Emailová adresa na ústredňu">

</TD><TD>SMS: </TD><TD title="SMS čísla na registráciu zamestnancov">0918 492 266
0918 492 277
</TD></TR><TR><TD class=bunka-nadpis-siva title="Úradné hodiny v podateľni">

</TD><TD class=bunka-nadpis-siva>

</TD><TD class=bunka-nadpis-siva>

</TD><TD class=bunka-nadpis-siva title="Faxové čísla na registráciu zamestnancov">

</TD></TR></TBODY></TABLE>
Nemáme povinnosť. Ďakujem.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať