Zavrieť

Porady

OLYMP - neplatené voľno

Zamestnanec mal neplatené voľno 2 týždne. Prosím, poraďte pod aký kód vo výpočte mzdy to mám zaradiť, tak aby mi to potom v ELDZ započítalo do vylúčiteľných dôb. Díky moc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    kód zložky mzdy bude A20

    Gabr je offline (nepripojený) Gabr

    Gabr
    Vladan, díky za radu.

    Musím to upraviť, lebo čochvíľa bude treba odovzdať ELDZ na sociálnu poisťovňu. Ešte raz díky.

    Evaman je offline (nepripojený) Evaman

    Evaman
    Gabr, tým ELDZ si myslela "Evidenčný list dôchodkového zabezpečenia"?Ak áno, prečo chceš odovzdávať ELDZ na sociálnu poisťovňu? Ten daný zamestnanec u Vás končí pracovný pomer? Lebo ak sa nemýlim , teraz sa už na socku žiadne ELDZ neodovzdávajú. Teraz je už na to nové tlačivo , volá sa to , že Evidenčný list dôchodkového poistenia a ten sa zakladá u zamestnávateľa a vypisuješ a odovzdávaš ho socke len ak Ti končí zamestnanec pp. Alebo si ho môžeš vypisovať-dopĺňať priebežne každý rok. A pri ukončení pp zamestnanca to potom pošleš na socku a kópiu si necháš na založenie.

    Gabr je offline (nepripojený) Gabr

    Gabr
    Evaman, dík za info.
    Myslela som tým eviďáky, len stále to nazývam starým menom.
    A to, že sa odovzdávajú len pri skončení PP mi naozaj ušlo. Dosť ma to mrzí, že mám medzery.
    Ale som rada, že Vás mám. Díky moc

    OLYMP - neplatené voľno

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.