Zavrieť

Porady

stravné šeky

Kto sa veľa pyta - veľa sa dozvie ...viac
Môžu sa stravné listky, ktoré dáva zamestnavatel zamestnancom účtovať nasledovne?

cena lístka je 90,- Sk
55% zo 90 sk prepláca zamestnavatel
45% platí zamestnanec

Zamestnavatel sa vsak rozhodol ze nebude zrazat zamestnancom zo mzdy tych 45% ale ponizi o to hodnotu listka. Zamestnavatel kupuje teraz stravne seky po cca 42 Sk da ich zamestnancom, zaplati fakturu ale nezraza im uz nic.

Nezda sa mi dobry takyto postup ale chcem sa poradit.
Usporiadat
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
a ešte by som dodala, že v tom zaokrúhľovaní je mierny rozdiel ???......
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

cactus Pozri príspevok
a ešte by som dodala, že v tom zaokrúhľovaní je mierny rozdiel ???......
Rozdiel je tam preto, že 75 % z 89 je 66,75, ale také lístky nie sú. Takže zo stravného lístka v hodnote 67 Sk je 55 % 36,85 Sk...
0 0
judyt judyt

judyt je offline (nepripojený) judyt

Dobry den,mne este z minuleho mesiaca ostali listky s hodnotou 50,-Sk, co mam teraz robit s listkami? Mozem objednat 20,- korunove aby mali hodnotu 70,-Sk?
0 0
alena alena

alena je offline (nepripojený) alena

dnes som sa presvedčila ako funguje v praxi novela Zákonníka práce - dostali sme tak ako doteraz gastrolístky v hodnote 66,- Sk. A keď som sa ohlásila, že musia byť už v hodnote 67,- Sk, bolo mi povedané, že to máme tento mesiac ešte vydržať, lebo oni majú nakúpené gastrolístky na celý štvrťrok. Tak neviem...
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
judyt Pozri príspevok
Dobry den,mne este z minuleho mesiaca ostali listky s hodnotou 50,-Sk, co mam teraz robit s listkami? Mozem objednat 20,- korunove aby mali hodnotu 70,-Sk?
áno, môžeš, a budeš zamestnancom dávať 2 ks lístkov hodnote 50 a 20 Sk
0 0
judyt judyt

judyt je offline (nepripojený) judyt

DAKUJEM!!!!! Prajem prijemny vikend
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať