Zavrieť

Porady

SBS

Zdravim.Ma tu niekto SBSku?Potreboval by som vediet ci na to treba vysoku skolu, alebo len kurz odbornej sposobilosti.
Usporiadat
Diabol Diabol

Diabol je offline (nepripojený) Diabol

jozef antl Pozri príspevok
Samozrejme že sú,daj si do priehladača a vyber si aký chceš....
Som skusal ale nenasiel som nikde nic... skus mi dat link ak o niecom vies... dik...
0 0
jozef antl jozef antl

jozef antl je offline (nepripojený) jozef antl

teraz pracujem
Diabol Pozri príspevok
Som skusal ale nenasiel som nikde nic... skus mi dat link ak o niecom vies... dik...
www.test.security-institute.sk ale to či to ešte platí neviem.Ináč najlepšie je ísť na kurz a tam všetko dostaneš,alebo si zožeň knihu za pár drobných v knihe a najlepšie je naučiť sa poriadne zákon a potom už testy to je malina.
0 0
pavla.p pavla.p

pavla.p je offline (nepripojený) pavla.p

Nemáte niekto nejaký program na rozpisovanie služieb pre SBS /12-ky/? Poraďte.
0 0
jpeky jpeky

jpeky je offline (nepripojený) jpeky

Prepac ale asi som nepochopil. to je taky problem vypisat jednu smenovku na objekte rucne?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavla.p Pozri príspevok
Nemáte niekto nejaký program na rozpisovanie služieb pre SBS /12-ky/? Poraďte.
Skús napríklad tento ...

http://www.slunecnice.cz/sw/rozpis/

poprípade ...

http://www.slunecnice.cz/vyhledavani/?qs=rozpis+sm%ECn
0 0
pavla.p pavla.p

pavla.p je offline (nepripojený) pavla.p

ďakujem, pokúsim sa s tým pracovať. Nie je problém vypisovať smenovku ručne, ale čo keď je počítač šikovnejší a múdrejší?
Ešte raz ďakujem.
0 0
jozef antl jozef antl

jozef antl je offline (nepripojený) jozef antl

teraz pracujem
Cez počítač je to iste šikovnejšie ale to je len tam kde sú stále tí istý ľudia na zmenách ale keď musíte rozpísať 51 ľudí na každý deň a pritom musia byť na každom poste ľudia s rôznym zadelením -myslím odbornosť tak veru najlepšie sa to spraví len ručne aj keď to ide cez počítač.Preto aj lebo neviete do poslednej chvíli či niekto nepríde a potom všetko sa prehadzuje..
0 0
barley33 barley33

barley33 je offline (nepripojený) barley33

Zdravim,
chcem sa opytat, ktora SBS na Slovensku je najlepsia, pripadne ake mate skusenosti. Ze vraj D.I.S. je velmi dobra, mate s nou skusenosti?, je nejaka este lepsia? Nepotrebujem sluzby SBS ale zamestnanie, cize z tohto pohladu to berte a mam ukoncenu len strednu s maturitou. Vase nazory mi prosim posielajte na email: barley33/@/azet/sk - namiesto lomky davajte bodku pochopitelne
Dakujem.
0 0
jpeky jpeky

jpeky je offline (nepripojený) jpeky

Osobne si mylsim ze robit smenovku nejakym programom je uplna blbo.. ak ju spravim rucne viem na akom principe ludia sluzia. a ked tu hovorim o pocte ludi 51 tak na jednej smene bude sluzit cca 15 ludi na dennej, dalsich 15 ide na nocnu ale ostava mi dalsich 20 ludi ktori maju volno a mozu zaskocit v pripade vypadku. to je aspon moj nazor.
a na otazku kolegu ktora SBS je najlepsia:
to ktora SBS je naj je neuveritelne subjektivna otazka. Osobne pracujem v D.I.S. a poviem ti ano je najlepsia, ale po mne napise kolega ktory pracuje v Bonule a ten ti tiez povie ze Bonul je najlepsi a za nami napise niekto z ABASU a co ti povie. Jasne ze ABAS je najlepsi. ( osobne hovorim D.I.S.)
Ak si hladas prácu tak si hladaj najlepsie u velkej spolocnosti kde mas istotu ze svoje peniaze dostanes vcas. male SBS ktore maju jeden dva objektiky su zavisle na platbach od nich, a moze sa ti stat ze svoje peniaze uvidis po kadejakych zalohach alebo vobec.
Naposledy upravil jpeky : 27.01.10 at 17:37
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jpeky Pozri príspevok
Osobne si mylsim ze robit smenovku nejakym programom je uplna blbo.. ak ju spravim rucne viem na akom principe ludia sluzia. a ked tu hovorim o pocte ludi 51 tak na jednej smene bude sluzit cca 15 ludi na dennej, dalsich 15 ide na nocnu ale ostava mi dalsich 20 ludi ktori maju volno a mozu zaskocit v pripade vypadku. to je aspon moj nazor.
a na otazku kolegu ktora SBS je najlepsia:
to ktora SBS je naj je neuveritelne subjektivna otazka. Osobne pracujem v D.I.S. a poviem ti ano je najlepsia, ale po mne napise kolega ktory pracuje v Bonule a ten ti tiez povie ze Bonul je najlepsi a za nami napise niekto z ABASU a co ti povie. Jasne ze ABAS je najlepsi. ( osobne hovorim D.I.S.)
Ak si hladas prácu tak si hladaj najlepsie u velkej spolocnosti kde mas istotu ze svoje peniaze dostanes vcas. male SBS ktore maju jeden dva objektiky su zavisle na platbach od nich, a moze sa ti stat ze svoje peniaze uvidis po kadejakych zalohach alebo vobec.
....na slovensku určite najväčšia ....

http://www.g4s.com/slk/sk.htm

Ale osobne si myslím , že je oveľa lepšie fungovať nie v sbs , ale ako pracovník vlastnej ochrany u tej alebo onej firmy....

Odpadá medzičlábok - sbs - nerobíš na ďaľší , zbytočný krk ...či....?
0 0
jpeky jpeky

jpeky je offline (nepripojený) jpeky

ano g4s je najvacsia na Slovensku ale to je nednarodna spolocnost ktorej zatial aspon co do velkosti nikto nekonkuruje. inak najvacsou SLOVENSKOU sbs-kou je BONUL.
ano pri VO odpoda ten medzi clanok. ale ak napr ako firma vyrabam gumove tesnenia tak sa staram o tesnenia a nie o VO. nato si radsej zaobstaram SBS a jedinou mojou starostou je faktura anic viac. Cize VO je strasne malo zozsirene.
0 0
dick dick

dick je offline (nepripojený) dick

Cavte, mam par otazok:

- Kto ma v podniku (chranenom) na starosti bezpecnost, vyber SBSky atd.? S kym prevadzkovatel SBSky rokuje, podpisuje zmluvu?
- Co tak obvykle najviac zavazi pri vybere SBSky - Cena? Referencie? Meno?
- Ako to je teraz s vyhadzovacmi (v baroch, diskotekach, koncertoch)? Musia tuto cinnost vykonavat len cez SBS?
- Ako je to so zodpovednostou za skodu v pripade kradeze, ak objekt strazi SBS? Da sa to nejak poistit?
- Mafia v tomto biznise. Stale je to take huste ako v 90tych rokoch?
- Policajna kontrola. Je casta? Byvaju s tym problemy?
- Disciplinovanost straznikov. Su s tym problemy? Treba to kontrolovat? Vraj je tu dost casto problem s alkoholom..
- Kolko percent z celkovej hodinovej ceny sluzby v priemere pripada pre prevadzkovatela? Zhruba. (To sa tu ale asi nedozviem)
0 0
pavla.p pavla.p

pavla.p je offline (nepripojený) pavla.p

buchač Pozri príspevok
....na slovensku určite najväčšia ....

http://www.g4s.com/slk/sk.htm

Ale osobne si myslím , že je oveľa lepšie fungovať nie v sbs , ale ako pracovník vlastnej ochrany u tej alebo onej firmy....

Odpadá medzičlábok - sbs - nerobíš na ďaľší , zbytočný krk ...či....?
Nechcem Ti brať ilúzie, ale myslím že vlastná ochrana má presne toľko isto povinností ako SBS-ka a tých ver mi, nie je málo. Predpokladám, že by vo firme bol treba jeden zbytočný krk - ten ktorý by to mal na starosti.
0 0
jozef antl jozef antl

jozef antl je offline (nepripojený) jozef antl

teraz pracujem
Veľa otázok ale keď sa pozrieš do histórie tak to tam nájdeš. Ináč /jpeky / by ti asi odpovedal aj teraz má v tom prehľad.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

VO má opodstatnenie vo veľkých podnikoch, alebo vo veľkých obch. reťazcoch typu tesco a pod.
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
dick Pozri príspevok
Cavte, mam par otazok:

- Kto ma v podniku (chranenom) na starosti bezpecnost, vyber SBSky atd.? S kym prevadzkovatel SBSky rokuje, podpisuje zmluvu?
- Co tak obvykle najviac zavazi pri vybere SBSky - Cena? Referencie? Meno?
- Ako to je teraz s vyhadzovacmi (v baroch, diskotekach, koncertoch)? Musia tuto cinnost vykonavat len cez SBS?
- Ako je to so zodpovednostou za skodu v pripade kradeze, ak objekt strazi SBS? Da sa to nejak poistit?
- Mafia v tomto biznise. Stale je to take huste ako v 90tych rokoch?
- Policajna kontrola. Je casta? Byvaju s tym problemy?
- Disciplinovanost straznikov. Su s tym problemy? Treba to kontrolovat? Vraj je tu dost casto problem s alkoholom..
- Kolko percent z celkovej hodinovej ceny sluzby v priemere pripada pre prevadzkovatela? Zhruba. (To sa tu ale asi nedozviem)
"Vyhadzovači" napríklad na diskotékach sa teraz volajú informátori. Vykonávanie činnosti informátora je voľný predmet podnikania.
0 0
jozef antl jozef antl

jozef antl je offline (nepripojený) jozef antl

teraz pracujem
Treba si nájsť normálnu SBS ktorá ide podľa zákona ako sa patrí a potom to je v pohode. Je ich málo ale dajú sa nájsť,ja som tiež musel tri roky robiť bez príplatkov,nočné,nadčasy,soboty,nedele,sviatky ,bez stravných lístkov,za minimálnu mzdu na pásku ale prekonal som to a splnil podmienku aby som sa mohol dostať do normálnej SBS, Je to ťažké v našej banánovej republike ale čo už idú voľby tak zapracujme a nekybycujme len tak naprázdno.
0 0
jpeky jpeky

jpeky je offline (nepripojený) jpeky

VO je SBS pre vlastne potreby podniku. riadi sa zakonom o SBS.ak mam VO mozem strazit iba sam seba.
Ano VO vyuzivaju velke podniky ale aj to casto len nato aby kontrolovali externe SBS.resp VO napr strazi vnutro podniku a externe SBS obvod a vstup.
Ako vsetci dobre vieme je kriza a vsetky podniky nie len sbs setria. Male SBS su na tom najhorsie. drzia sa na trho zubami nechtami, podliezaju ceny, oddrb... zamestnancov na mzde a pod. ( tymto sa nechcem dotknut ziadneho prevadzkovatela ale doba je taka) najvyhodnejsie podmienky ponukaju velke SBS ktore nepolozi na kolena strata jedneho objektu.

Osobne najvacsi problem vidim v tom ze na Slovensku nefunguje ziadna organizacia zastresujuca SBS. tu kazdy kope sam za seba.
1 0
sbska sbska

sbska je offline (nepripojený) sbska

Najväčšou SBS-kou nie je Bonul, ale D.I.S. Vlastných ochrán je podstatne via, ako typických SBS-jek. Prehľad na stránke MV SR.
0 0
jpeky jpeky

jpeky je offline (nepripojený) jpeky

no o tom by som snad mal nieco o tom vediet ze je D.I.S. najvacisa na Slovensku ))

rozlisuj VO a mat informatora, alebo vratnika na vratnici
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať