Zavrieť

Porady

SBS

Zdravim.Ma tu niekto SBSku?Potreboval by som vediet ci na to treba vysoku skolu, alebo len kurz odbornej sposobilosti.
Usporiadat
sbska sbska

sbska je offline (nepripojený) sbska

Či vieš alebo nevieš, ale je. Najväčšia je G4, ale to je zahraničná a potom D.I.S.
0 0
sbska sbska

sbska je offline (nepripojený) sbska

barley33 Pozri príspevok
Zdravim,
chcem sa opytat, ktora SBS na Slovensku je najlepsia, pripadne ake mate skusenosti. Ze vraj D.I.S. je velmi dobra, mate s nou skusenosti?, je nejaka este lepsia? Nepotrebujem sluzby SBS ale zamestnanie, cize z tohto pohladu to berte a mam ukoncenu len strednu s maturitou. Vase nazory mi prosim posielajte na email: barley33/@/azet/sk - namiesto lomky davajte bodku pochopitelne
Dakujem.
To nemyslíš vážne, aby si išiel do SBS-ky robiť vartáša?
0 0
besst besst

besst je offline (nepripojený) besst

v roku 2004 som si urobil kurz SBS,ale vykonaval som inu pracu.Je preukaz platny do roku 2014,alebo platnosť skončila v roku 2008
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
besst Pozri príspevok
v roku 2004 som si urobil kurz SBS,ale vykonaval som inu pracu.Je preukaz platny do roku 2014,alebo platnosť skončila v roku 2008
Vydaný preukaz máš platný na dobu po ktorú bol vydaný. Máš to priamo na preukaze uvedené. Lepšie kukni !!!
0 0
Flinstone Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

besst Pozri príspevok
v roku 2004 som si urobil kurz SBS,ale vykonaval som inu pracu.Je preukaz platny do roku 2014,alebo platnosť skončila v roku 2008
od roku 2006 sa vydávajú nové preukazy a platnosť starých bola obmedzená. Takže preukaz vydaný v r. 2004 je dnes neplatný
0 0
jozef antl jozef antl

jozef antl je offline (nepripojený) jozef antl

teraz pracujem
sbska Pozri príspevok
To nemyslíš vážne, aby si išiel do SBS-ky robiť vartáša?
SBS je tá dobrá ktorá ide v predpisoch podľa zákona,teda aj mzdu ti dáva ako sa patrí a nie všelijako bokom.
0 0
hkey hkey

hkey je offline (nepripojený) hkey

wildwind Pozri príspevok
Zdravim.Ma tu niekto SBSku?Potreboval by som vediet ci na to treba vysoku skolu, alebo len kurz odbornej sposobilosti.
Chce niekto knihu ŠTUDIJNÉ MATERIÁLY Skúška odbornej spôsobilosti typu S vo zvukovej podobe MP3 zo správnymi odpovediam bez nutnosti čítať celú knihu? Stačí si ju za 2 € kúpiť, nasadiť slúchadlá a učiť sa. Po zaplatení na môj účet šekom stačí mi poslať kópiu ústrižku, alebo priamo na účet.
0 0
Leonid Leonid

Leonid je offline (nepripojený) Leonid

PrDôch-pracujúci dôchodca
Pichnem sem jednu otázočku : Mám ako držiteľ zbrojného preukazu skupiny " A " nejaké úľavy pri získavaní preukazu SBS na "S"?
Dík za odpoveď.
Naposledy upravil Leonid : 17.12.10 at 16:56
0 0
hkey hkey

hkey je offline (nepripojený) hkey

Leonid Pozri príspevok
Pichnem sem jednu otázočku : Mám ako držiteľ zbrojného preukazu skupiny " A " nejaké úľavy pri získavaní preukazu SBS na "S"?
Dík za odpoveď.
nie úľava žiadna
0 0
jozef antl jozef antl

jozef antl je offline (nepripojený) jozef antl

teraz pracujem
treba kurz....
0 0
hkey hkey

hkey je offline (nepripojený) hkey

jozef antl Pozri príspevok
treba kurz....
treba... a čo si myslel?...že zaplatíš 2€ a máš to v suchu?
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ak si si nevšimol to bolo strohé konštatovanie a nie otázka.
0 0
jpeky jpeky

jpeky je offline (nepripojený) jpeky

TAK A ESTE RAZ... myslim ze to tu uz bolo rozoberane... na pracu v SBS potrebujes preukaz SBS. musis absolvovat kurz odbornej sposobilosti u akreditovanej osoby a zvladnut skusky pred komisiou v MV. zlozenie komisie tu rozoberat nejdem.
Ak chces len vykon tak ti postacuje preukaz tyu S. cena je cca 166€ s poplatkami. cena zalezi na akreditovanej osobe.
Ak chces prevadzkovat SBS potrebujes kurz typu P, ktoreho cena je rozdielna a zalezi od poctu prihlasenych ludi na kurz.
Zbrojny preukaz, zvaracsky preukaz ani ziadny iny neovplyvnuje dlzku, cenu ani typ skusky.

preukaz maju automaticky len policajti po skonceni sluzby u policie.
0 0
hkey hkey

hkey je offline (nepripojený) hkey

Kto má záujem o MP3 nahrávku testovacej knihy typu S 35 testov. Jeden test má 24 otázok +MP3 knihu č.473/2005 zo dňa 23.9.2005. Každá nahrávka je po 2€. Tieto presné kópie kníh sú originálne mnou vyhotovené a inde ich nezoženiete. Profesionálne spracovanie a sú presnou kópiou knihy. Stačí si nasadiť slúchadlá a počúvať. Hkey22@gmail.com
0 0
Marianq Marianq

Marianq je offline (nepripojený) Marianq

jaros5 Pozri príspevok
Keby som sa rozhodoval pracovat v SBS-ke, ako by ste ma motivovali ? Da sa tak, ze: .... slusné zarobky, poistenie hradi zamestnavatel, iné bonusy ako rekondicné pobyty, bezplatné kurzy kung-fu,... atd.) Hmmm?
A ako je to s kariernym rastom u vas ???
Motivácia ? Žiadna. Ja som pracoval v SBS, ktorá má na nete perfektné
referencie. Ale asi si ich písala sama. Ani len minimálna mzda, práca na dohodu, zmluva v žiadnom prípade, lístky na stravu žiadne a kopec odslúžených hodín. A keď sa Ti nepáči odpáľ. Tak je to s našími SBS-kami.
Česť výnimkám. Ešte ani policajtov, ktorí ich kontrolujú to nezaujíma.
0 0
stano85 stano85

stano85 je offline (nepripojený) stano85

Zdravím,

ako je to v prípade, že mám ukončené vzdelanie druhého stupňa v odbore bezpečnostné služby? Musím absolvovať odbornú prípravu a skúšku, alebo dostanem preukaz P aj bez tohto.
0 0
jpeky jpeky

jpeky je offline (nepripojený) jpeky

predpokladam ze si studoval na Zilinskej Univerzite fakultu specialneho inzinierstva a musim ta sklamat musis si spravit kurz odbornej sposobilosti. splnas len podmienku vzdelania podla zakona na prevadzkovanie detektivnej sluzby a odbornej pripravy ale nesplnas podmienku odbornej sposobilosti co je dost absurdne ale je to tak. takze urobit kurz. rovno odporucam typ P
0 0
stano85 stano85

stano85 je offline (nepripojený) stano85

ďakujem, je to ale zvláštne, kedže na tom kurze sa už istotne nič nové nedozviem
0 0
jpeky jpeky

jpeky je offline (nepripojený) jpeky

mal som rovnaky problem. v podstate vsetko si bral na vyske. teraz bude problem najst akreditovanu osobu ktora otvara P kurz.
0 0
stano85 stano85

stano85 je offline (nepripojený) stano85

toto je problém, čo som sa informoval, keby som bol na kurze sám, stálo by to sakra vela
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať