Zavrieť

Porady

interupcia

V posledno case dost casto vydim reklamu na interupciu,ktora mi nahana hrozu po chrbte. Ako je mozne ze je dovolene taketo reklamy vylepovat, to by som dal ako mladym neprystupne! Nie su proti tomu nijake zakony?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Prave ku mne dorazili informacie, ktore dost zmenili moj pohlad na novozvoleneho americkeho prezidenta. Priznam sa, ze ma dost sokovala aj sucasna americka prax vo vykonavano potratov. Citujem z newslettera ktory mi chodi z CBR:

Nediskriminovaný Obama diskriminuje novorodencov

Zvolenie senátora Obamu za amerického prezidenta je tragédiou vzhľadom na jeho diskriminačné postoje. Tento právnik s titulom z Harvardskej univerzity pri plnom vedomí hlasoval 4 krát za legalizáciu zabíjania novonarodeniatok.

V USA, kde sú umelé potraty legálne až do pôrodu, sa vyskytujú prípady, že dieťa prežije potrat. Pred časom prijatá federálna legislatíva chráni dieťa, ktoré umelý potrat prežilo a je von z maternice. Zdravotný personál mu má poskytnúť zdravotnícku starostlivosť. "Obama však svojim niekoľkonásobným hlasovaním ako senátor štátu Illinois odoprel základné ľudské právo na život i narodeným deťom len z dôvodu, že sú nechcené. Toto je jednoznačne genocidálna mentalita."
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Kandidát černošského pôvodu, ktorého práva boli pred niekoľkými desaťročiami popierané, sám odopiera práva bezbranným deťom pred narodením i tesne po tom. Dokonca mu vykĺzlo z úst, že by svoju neplnoletú dcéru nepotrestal tým, aby porodila neočakávane počaté dieťa, ale poslal by ju na umelý potrat.

Rovnosť človeka bez ohľadu na to, či je v maternici alebo mimo nej, je pre dnešnú dobu revolučný koncept. Nepochybne bude Obama konfrontovaný s touto výzvou vo svojej krajine, kde viac ako polovica populácie je presvedčená, že ľudský život začína od počatia."



Srdečná vďaka za vyjadrenú podporu, povzbudenie i obhajobu CBR v médiách a Vašom okolí.

S úctou k životu a pravde,
Jana Tutková
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Politické, náboženské a iné kontroverzné diskusie na Poradu nepatria.
Tému uzatváram.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať