Zavrieť

Porady

interupcia

V posledno case dost casto vydim reklamu na interupciu,ktora mi nahana hrozu po chrbte. Ako je mozne ze je dovolene taketo reklamy vylepovat, to by som dal ako mladym neprystupne! Nie su proti tomu nijake zakony?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
No zasa sa tu niekto "realizuje" v tejto povedala by som čisto ženskej a o ženách téme - mňa len zaráža, že sa tu rozhorčujú, napádajú, argumentujú, presviedčajú a okolie znásilňujú......

hlavne chlapi.....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

sway Pozri príspevok
No zasa sa tu niekto "realizuje" v tejto povedala by som čisto ženskej a o ženách téme - mňa len zaráža, že sa tu rozhorčujú, napádajú, argumentujú, presviedčajú a okolie znásilňujú......

hlavne chlapi.....
ČOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO???Aká ženská téma??? Mne sa snáď len sníva-toto je brept storočia- totálny kolaps človečenstva...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

sway Pozri príspevok
No zasa sa tu niekto "realizuje" v tejto povedala by som čisto ženskej a o ženách téme - mňa len zaráža, že sa tu rozhorčujú, napádajú, argumentujú, presviedčajú a okolie znásilňujú......

hlavne chlapi.....
Tak toto musím poriadne predýchať...
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Ked si chcete "vychutnat! hrozu takychto rozhodovani, precitajte si knuhu Sofiina volba, este aj dnes mi beha mraz po chrbte, neprehanajte to uz, prosim.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

sway Pozri príspevok
No zasa sa tu niekto "realizuje" v tejto povedala by som čisto ženskej a o ženách téme - mňa len zaráža, že sa tu rozhorčujú, napádajú, argumentujú, presviedčajú a okolie znásilňujú......

hlavne chlapi.....
Čisto ženskej a o ženách téme?
Napádajú, presviedčajú a znásilňujú?

Nehovoríš pravdu. Vnímam to iba ako snahu vytvoriť zdanie... Ty a tvoje kamarátky to tak robíte vždy, keď vám nesedia niektoré príspevky. Napíšete takéto klamstvá, pridáte pár uplakaných smajlíkov a na záver začnete prosiť, aby bola téma zatvorená. Nepripadá ti to ešte trápne?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

sway Pozri príspevok
No zasa sa tu niekto "realizuje" v tejto povedala by som čisto ženskej a o ženách téme - mňa len zaráža, že sa tu rozhorčujú, napádajú, argumentujú, presviedčajú a okolie znásilňujú......

hlavne chlapi.....
Aké okolie znásilňujem??? Koho znásilňujeme? Ako, kedy??? Totálne nechápem...Robíme ti nejako zle, ublížili sme ti?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Bastian Pozri príspevok
Čisto ženskej a o ženách téme?
Napádajú, presviedčajú a znásilňujú?

Nehovoríš pravdu. Vnímam to iba ako snahu vytvoriť zdanie... Ty a tvoje kamarátky to tak robíte vždy, keď vám nesedia niektoré príspevky. Napíšete takéto klamstvá, pridáte pár uplakaných smajlíkov a na záver začnete prosiť, aby bola téma zatvorená. Nepripadá ti to ešte trápne?
Bastian, tomu ver, že už má Richard plno mailov ako to tu kazíme a že zlá téma a podobne-počítam, že minimálne 10 sťažností už má a viem, že nakoniec zvíťazia a zaberú aj uplakané smajlíky( inak tie smajlíky, dobrá hláška) a na téme bude svietiť CLOSED, ale zatiaľ nieje na to dovod...
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Tak toto musím poriadne predýchať...
Najlepšie je nereagovať na takéto provokácie.
Na príspevky plné fantázie a na argumenty typu "čo keď jablko a čo keď hruška...", je najlepšie ani nereagovať.

Najviac sa bavím na príspevkoch, v ktorých autor píše, že je to zbytočná téma, nič neriešiaca téma... no z nezmámych dôvodov sem píše o dušu. Zdá sa mi to trocha divné. Prečo sem potom píše?
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Od včera som nečítala príspevky.Vidím ale, že ich pribudlo hodne. Mám jednu myšlienku. Debata v tejto téme je o názoroch, pocitoch, skúsenostiach a osobnom názore. Myslím si však, že by sme mohli spojiť svoje sily a rozumy, a okrem vyjadrenia názorov niečo konkrétne urobiť.Či už v oblasti prevencie neželaného počatia, alebo v pomoci pri hniezdach záchrany, podporenia projektu Divé maky. Mám na mysli podobnú adresnú pomoc, aká bola v téme Pomôžme pri prevoze tela z Nemecka. Skúsme uvažovať týmto smerom. Sú deti narodené a potrebujú pomoc, lebo nie sú vlastnou vinou v zlej situácii.
Vymyslíme spolu niečo ?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Dav Pozri príspevok
Od včera som nečítala príspevky.Vidím ale, že ich pribudlo hodne. Mám jednu myšlienku. Debata v tejto téme je o názoroch, pocitoch, skúsenostiach a osobnom názore. Myslím si však, že by sme mohli spojiť svoje sily a rozumy, a okrem vyjadrenia názorov niečo konkrétne urobiť.Či už v oblasti prevencie neželaného počatia, alebo v pomoci pri hniezdach záchrany, podporenia projektu Divé maky. Mám na mysli podobnú adresnú pomoc, aká bola v téme Pomôžme pri prevoze tela z Nemecka. Skúsme uvažovať týmto smerom. Sú deti narodené a potrebujú pomoc, lebo nie sú vlastnou vinou v zlej situácii.
Vymyslíme spolu niečo ?
Toto nieje zlá myšlienka...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Dav Pozri príspevok
Od včera som nečítala príspevky.Vidím ale, že ich pribudlo hodne. Mám jednu myšlienku. Debata v tejto téme je o názoroch, pocitoch, skúsenostiach a osobnom názore. Myslím si však, že by sme mohli spojiť svoje sily a rozumy, a okrem vyjadrenia názorov niečo konkrétne urobiť.Či už v oblasti prevencie neželaného počatia, alebo v pomoci pri hniezdach záchrany, podporenia projektu Divé maky. Mám na mysli podobnú adresnú pomoc, aká bola v téme Pomôžme pri prevoze tela z Nemecka. Skúsme uvažovať týmto smerom. Sú deti narodené a potrebujú pomoc, lebo nie sú vlastnou vinou v zlej situácii.
Vymyslíme spolu niečo ?
Keď tak nad tým bližšie rozmýšľam, dobrý nápad, ale čo tak to upriamiť na týrané ženy, príp. tehotné s nejakým problémom, keď už tento tvoj nápad vznikol v sekcii s názvom s akým je???
0 0
andrej_rv andrej_rv

andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

Názor k tejto téme som dnes dostal do svojej mailovej schránky:
Richard Sulík: Tentokrat nie o ekonomike, ale o interrupciach a slobode jednotlivca
http://richardsulik.blog.sme.sk/c/16...-spravime.html
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

andrej_rv Pozri príspevok
Názor k tejto téme som dnes dostal do svojej mailovej schránky:
Richard Sulík: Tentokrat nie o ekonomike, ale o interrupciach a slobode jednotlivca
http://richardsulik.blog.sme.sk/c/16...-spravime.html
Pri vsetkej ucte k panovi Sulikovi si staci precitat prve dve vety jeho blogu. Ta prva vet ama ua uviedla do stavu miermej ostrazitosti, a druha je pre mna potvrdenim toho, ze sa znizil na uroven pana Adolfa Hitlera a jeho filozofie o roznych hodnotach ludskeho zivota.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Sulík by mal asi zostať tam, kde je doma, t.j. pri ekonomike- aj keď aj on má právo na názor, ale predsa len v ekonomike je viac doma...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

misomiso Pozri príspevok
Pri vsetkej ucte k panovi Sulikovi si staci precitat prve dve vety jeho blogu. Ta prva vet ama ua uviedla do stavu miermej ostrazitosti, a druha je pre mna potvrdenim toho, ze sa znizil na uroven pana Adolfa Hitlera a jeho filozofie o roznych hodnotach ludskeho zivota.
Miso a už si čítal niečo od pani Olgy Pietruchovej??? Tam nedočítaš ani prvú vetu... Ona je fakt mimoriadne číslo...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

dočkám sa tej odpovede, kto financuje tú kampaň, alebo nedočkám?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

kukučka Pozri príspevok
dočkám sa tej odpovede, kto financuje tú kampaň, alebo nedočkám?
Ty nie určite, ja som spolufinacujúci subjekt, dal som 200skk a kopu ľudí prispelo a vyššími sumami-fakt ťa to nemusí trápiť- z tvojho to NIEJE, opakujem NIEJE.Dobrú noc
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ty nie určite, ja som spolufinacujúci subjekt, dal som 200skk a kopu ľudí prispelo a vyššími sumami-fakt ťa to nemusí trápiť- z tvojho to NIEJE, opakujem NIEJE.Dobrú noc
ak vieš, odpovedz, ak nie, nezhadzuj sa
mimochodom, slovenská mena má označenie Sk
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

stačilo napísať pozri si ich stránku, že? No pozrela, ale veľmi krátko a hneď v úvode našla túto lož:

citované z http://www.cbreurope.sk/:Ľudia nemôžu pochopiť zlo umelého potratu, pokiaľ ho neuvidia. Koniec citácie.


už len oni s ich bilboardami nám tu chýbali, bez nich by sme ani čítať nevedeli...
Naposledy upravil kukučka : 23.10.08 at 23:11
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

kukučka Pozri príspevok
dočkám sa tej odpovede, kto financuje tú kampaň, alebo nedočkám?
Kampan financuju ludia, ktorym nie je lahostajne, ze sucasna legislativa umoznuje zabijanie nenarodenych deti. Celkom by ma zajimalo, preco na tom (kto to financuje) zalezi.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať