Zavrieť

Porady

interupcia

V posledno case dost casto vydim reklamu na interupciu,ktora mi nahana hrozu po chrbte. Ako je mozne ze je dovolene taketo reklamy vylepovat, to by som dal ako mladym neprystupne! Nie su proti tomu nijake zakony?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

kukučka Pozri príspevok
ak vieš, odpovedz, ak nie, nezhadzuj sa
mimochodom, slovenská mena má označenie Sk
Slovenska mena ma oznacenie Sk alebo Skk, obidve su legalne. Banky napriklad pouzivaju Skk.

Dalsi z prispevkov, ktory dokazuje, ze niekomu dochadzaju argumenty, preto mu stupa adrenalin. Uplne zbytocny utok na urovni detskych sarvatok.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

andrej_rv Pozri príspevok
Názor k tejto téme som dnes dostal do svojej mailovej schránky:
Richard Sulík: Tentokrát nie o ekonomike, ale o interupciách a slobode jednotlivca
http://richardsulik.blog.sme.sk/c/16...-spravime.html
Však práve to... pletie si to s ekonomikou, kde sa investuje so zámerom budúceho zisku. On by asi nevedel vychovať dieťa, ktoré mu investovaný čas a peniaze nejakým spôsobom nevráti. To Hitler vraždil aj ťažko chorých, ktorí už nepredstavovali žiadny možný "prínos" pre spoločnosť. On vedel rozhodnúť, kto je hodný života a kto nie...

Pán Sulík vo svojom blogu píše - citujem jeho 1. vetu: "Zásadnou chybou, ktorú robia všetci obhajcovia úplného zákazu interrupcií je, že predpokladajú rovnakú hodnotu každého života."
To akože on sa cíti na to, aby vedel posúdiť kto má väčšiu a kto menšiu hodnotu? Našťastie pán Sulík nemá v rukách moc... inak by tu asi urobil poriadok.

Jeho 2. veta: Či nenarodené dieťa, vysokoškolský profesor, vrah alebo len bežný alkoholik ktorý tlčie ženu a deti - každý život má mať rovnakú hodnotu?
Chce tým pán Sulík povedať, že ten vysokoškolský profesor má väčšiu hodnotu ako to nenarodené dieťa? Je to veľmi smutné, ak hocikto vysloví také niečo. A aj ten posledný alkoholik je živý tvor. Aj on je človek. Aj on má šancu (a silu v sebe) sa zmeniť. A môže sa zmeniť natoľko, že nakoniec vykoná vo svojom živote viac dobra, ako ten vysokoškolský profesor.

Jeho 3. veta:V tom je predsa chyba.
Podľa mňa je skôr chyba, keď má niekto pocit, že to malé dieťa - ktoré ešte nemalo možnosť ani rozkvitnúť - má menšiu hodnotu. Ako môže také niečo napísať človek, ktorý má vo svojom profile uvedené, že píše o zdravom rozume?

Jeho 4. veta: Veď potom by nemalo žiaden zmysel do detí investovať lásku, čas, vzdelanie, trpezlivosť (v prípade mojej dcéry božskú) a všeličo iné.
Našťastie sa nájdu aj ľudia, ktorí vedia svoj čas a úsilie investovať aj do ľudí (a činností), ktorí neprinášajú späť investície...

Pán Sulík má svojom profile napísané:
Viem celkom dobre rozprávať vtipy, rozoznám dobré víno od zlého, dokážem zapáliť cigaru a tvárim sa múdro keď dôjde reč na dane.
Teraz neviem či ten "príspevok" pán Sulík myslel ako vtip, alebo si rozhodovanie o živote iných ľudí mýli s porovnávaním dobrého a zlého vína, alebo len chcel ukázať, že dokáže povedať niečo "múdre" aj na túto tému.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

misomiso Pozri príspevok
Slovenska mena ma oznacenie Sk alebo Skk, obidve su legalne. Banky napriklad pouzivaju Skk.

Dalsi z prispevkov, ktory dokazuje, ze niekomu dochadzaju argumenty, preto mu stupa adrenalin. Uplne zbytocny utok na urovni detskych sarvatok.
Od nej je to úplne normálne. Ja to už akceptujem a veľmi neriešim. Ešte v auguste som si dovolil aj ja pridať pesničky do témy, kde práve ona stráži poriadok.
kukučka Pozri príspevok
je tu návod, ako prikladať v príspevku názov skladby
prosím,nekazte túto super tému a nerobte tu mrník
ak chcete o hudbe debatovať, založte si novú tému
tento príspevok o pár dní zmažem
Neviem či sa jej nepáčili tie pesničky (podľa mňa boli veľmi pekné), alebo spôsob vloženia videa, alebo to, že som si s Olice dovolil tam napísať aj 2-3 slová okrem odkazu na video. Aj Olice bola z jej správania dosť sklamaná. Nakoniec sme teda odtiaľ vymazali naše príspevky, aby sme nekazili tú "super tému".

Ale to sa iba postupne ukazuje, v kom čo je. Ja som to tu už písal - od dospelých ľudí by som čakal trocha iné správanie. Aj iní aj ona sama tam totižto pridáva videá aj takým istým spôsobom (aj jej posledné - http://www.porada.sk/840081-post999.html), tiež tam viacerí sem tam napíšu okrem odkazu na video aj pár slov navyše o muzike. Ale ak si pozrieš viac jej príspevkov, tak zistíš že jej vedia vadiť takéte prkotinky.
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

myslim, co sa tyka interupcii, mala by byt moznost volby. nie su spravne a neschvalujem ich. myslim, ze pokial nie je ohrozene zdravie dietata alebo matky, tak je interupcia prejav slabosti. clovek ked dieta nechce mal by sa zaoberat antikoncepciou. ale ide o tu moznost volby. pretoze ked sa zakazu interupcie neznizi sa pocet potratov. akurat nebude statistika.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
andrej_rv Pozri príspevok
Názor k tejto téme som dnes dostal do svojej mailovej schránky:
Richard Sulík: Tentokrat nie o ekonomike, ale o interrupciach a slobode jednotlivca
http://richardsulik.blog.sme.sk/c/16...-spravime.html

"Zástancovia interrupcií nenútia nikoho na interrupciu ísť, ale vravia, aby sa každá žena slobodne rozhodla. Avšak odporcovia interrupcií zasahujú do slobody iných ľudí a diktujú im, ako majú žiť."

Veľmi dobrý článok - súhlasím
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Takže záver- Všetci sme proti interrupciám ale vďakabohu že je zákon ktorý ich povoľuje. Naveky amen.
PS- Tutková môže byť rada že je tu liberálna demokracia a môže si hovoriť čo chce, ak by sme mali čiernu diktatúru tak buď sedí vo väzení alebo by zhorela na hranici.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

bepo Pozri príspevok
Takže záver- Všetci sme proti interrupciám ale vďakabohu že je zákon ktorý ich povoľuje. Naveky amen.
PS- Tutková môže byť rada že je tu liberálna demokracia a môže si hovoriť čo chce, ak by sme mali čiernu diktatúru tak buď sedí vo väzení alebo by zhorela na hranici.
Prečo záver? Ak sem už nechceš písať, tak prosím. Ale nepíš tu naveky amen. Aspoň jedna téma kde sa hovorí o umelých potratoch by mohla zostať otvorená. Keď sa tu nájdu ľudia, ktorí budú schopní tu písať slušne, tak nech vyjadria svoj názor.

Len tak trocha
Ešte nedávno bola väčšina ľudí tiež proti zotročovaniu černochov, ale vďakabohu bol zákon, ktorý to predsa len povoľoval. Takže ľudia mohli mať zároveň aj čisté svedomie aj porobené tie najšpinavšie a najťažšie práce. Našťastie je dnes už situácia iná – zotročovanie je zakázané... a možno sa stane prezidentom USA práve černoch.

Takže ste proti zabíjaniu, ale vďakabohu je zákon ktorý to povoľuje. Už chápem – to je logika... Len si zabudol dodať, že je dôležité, aby sa to robilo pekne potichu – žiadne fotky nechcete vidieť a žiadne reči nechcete o tom počuť. Tak?
0 0
katkapekly katkapekly

katkapekly je offline (nepripojený) katkapekly

mladá mamička, ktorá chce byť naj mamou na svete ...viac
sway Pozri príspevok
"Zástancovia interrupcií nenútia nikoho na interrupciu ísť, ale vravia, aby sa každá žena slobodne rozhodla. Avšak odporcovia interrupcií zasahujú do slobody iných ľudí a diktujú im, ako majú žiť."

Veľmi dobrý článok - súhlasím
Ale toto podľa mňa vôbec nie je pravda! Myslela som, že už nenapíšem, písala som kdesi na 11 strane a povedala som si že dosť. Ale práve toto je veta, ktorá ma v citovanom článku rozčúlila najviac. Som odporca potratov - nevylepujem síce billboardy ale všetci moji známi vedia, aký mám na to názor. Napriek tomu mám priateľky, o ktorých si myslím, že by si dali potrat urobiť keby to práve považovali za správne. A myslím, že by sa o tom chceli so mnou porozprávať. Pretože ja by som im nič nediktovala, proste by chceli vedieť, prečo nie a so mnou sa dá diskutovať...
Len to, že spomínaní odporcovia vylepia plagáty a idú s tým do médií, z nich ešte nerobí diktátorov ani zasahovačov do slobody. To by sme potom mohli povedať, že našu slobodu obmedzuje aj volebná kampaň - voľte našu stranu - nie je to diktovanie, čo máme robiť? Alebo - používajte náš kondicionér...
Proste sa mi nepáči, že autor článku urobil zo všetkých odporcov potratov akýchsi samozvaných strážcov morálky - pritom sú to ľudia s vlastným názorom - ako aj ja alebo vy všetci. Ak svoje názory neprezentujeme na plagátoch, je to naša voľba, nemusíme to robiť. Netvrdím, že práve táto kampaň je ktovieako citlivá a sama by som asi takúto cestu nezvolila, ale tvrdiť, že práve ona zasahuje do mojej slobody...Neviem, no. Asi je to v tom, že keď ma niekto "núti" uvažovať o značke kondicionéra alebo mobilného operátova, nemusím vstupovať do svojho svedomia. Takže možno by tá veta mala správnejšie znieť - "odporcovia interrupcií zasahujú do svedomia iných ľudí "
A kto nechce, nech o tom nepremýšľa, k tomu predsa nemožno nikoho prinútiť. Nerobme zo seba ovce, akoby sme sa na základe akejkoľvek kampane "museli" rozhodnúť, že kúpime ich tovar.
Ale asi som to písala celkom zbytočne- tí ktorí sú rozhodnutí za každú cenu nesúhlasiť tak aj urobia. A to hovorím o obidvoch táboroch ktoré sa tu vytvorili...Tvrdíte stále svoje. Skúste niekedy nájsť niečo čo sa možno dá uznať a uvidíte, že sa vám bude príjemnejšie diskutovať keď sa budete snažiť nájsť vo svojich názoroch niečo spoločné, nielen zdôrazňovať rozdiely. To napokon patrí k pravidlám správnej komunikácie
Pekný zvyšok dňa
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Bastian Pozri príspevok
Takže ste proti zabíjaniu, ale vďakabohu je zákon ktorý to povoľuje. Už chápem – to je logika... Len si zabudol dodať, že je dôležité, aby sa to robilo pekne potichu – žiadne fotky nechcete vidieť a žiadne reči nechcete o tom počuť. Tak?
Nie , môžeme vidieť aj fotky a môžeme aj diskutovať, ale ako som už spomenula vyššie-nejde tu o diskusiu. Nemaj Bastian pocit, že Tí, ktorí sú "za právo na život"vystupujú ako treba. Veľa argumentov je namierených ostro osobne .... a o to nemáme záujem. Napríklad aj Tvojou vetou, ktorú som citovala sú Tí ostatní bez logiky, alebo nie??

Vieš aj moju dcéru sa snažím stále naučiť, aby na niekoho argumenty nereagovala napr. slovným spojením- to je blbosť - lebo tomu druhému akokeby povedala, že je blbý...a tak sa nemôžeme spolu rozprávať.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

katkapekly Pozri príspevok
Ale toto podľa mňa vôbec nie je pravda! Myslela som, že už nenapíšem, písala som kdesi na 11 strane a povedala som si že dosť. Ale práve toto je veta, ktorá ma v citovanom článku rozčúlila najviac. Som odporca potratov - nevylepujem síce billboardy ale všetci moji známi vedia, aký mám na to názor. Napriek tomu mám priateľky, o ktorých si myslím, že by si dali potrat urobiť keby to práve považovali za správne. A myslím, že by sa o tom chceli so mnou porozprávať. Pretože ja by som im nič nediktovala, proste by chceli vedieť, prečo nie a so mnou sa dá diskutovať...
Len to, že spomínaní odporcovia vylepia plagáty a idú s tým do médií, z nich ešte nerobí diktátorov ani zasahovačov do slobody. To by sme potom mohli povedať, že našu slobodu obmedzuje aj volebná kampaň - voľte našu stranu - nie je to diktovanie, čo máme robiť? Alebo - používajte náš kondicionér...
Proste sa mi nepáči, že autor článku urobil zo všetkých odporcov potratov akýchsi samozvaných strážcov morálky - pritom sú to ľudia s vlastným názorom - ako aj ja alebo vy všetci. Ak svoje názory neprezentujeme na plagátoch, je to naša voľba, nemusíme to robiť. Netvrdím, že práve táto kampaň je ktovieako citlivá a sama by som asi takúto cestu nezvolila, ale tvrdiť, že práve ona zasahuje do mojej slobody...Neviem, no. Asi je to v tom, že keď ma niekto "núti" uvažovať o značke kondicionéra alebo mobilného operátova, nemusím vstupovať do svojho svedomia. Takže možno by tá veta mala správnejšie znieť - "odporcovia interrupcií zasahujú do svedomia iných ľudí "
A kto nechce, nech o tom nepremýšľa, k tomu predsa nemožno nikoho prinútiť. Nerobme zo seba ovce, akoby sme sa na základe akejkoľvek kampane "museli" rozhodnúť, že kúpime ich tovar.
Ale asi som to písala celkom zbytočne- tí ktorí sú rozhodnutí za každú cenu nesúhlasiť tak aj urobia. A to hovorím o obidvoch táboroch ktoré sa tu vytvorili...Tvrdíte stále svoje. Skúste niekedy nájsť niečo čo sa možno dá uznať a uvidíte, že sa vám bude príjemnejšie diskutovať keď sa budete snažiť nájsť vo svojich názoroch niečo spoločné, nielen zdôrazňovať rozdiely. To napokon patrí k pravidlám správnej komunikácie
Pekný zvyšok dňa
Áno súhlasím s tým, čo píšeš a rešpektujem to. Možno naozaj vieš zvoliť rétoriku, ktorou nediktuješ /podľa príspevkov to tak naozaj aj vyznieva/,ale presviedčaš a neodsúdiš, ak nepresvedčíš-ale veľa ostatných zástancov práva na život tak naozaj nekomunikuje. Samozrejme to platí aj o druhej strane...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

katkapekly Pozri príspevok
Ale toto podľa mňa vôbec nie je pravda! Myslela som, že už nenapíšem, písala som kdesi na 11 strane a povedala som si že dosť. Ale práve toto je veta, ktorá ma v citovanom článku rozčúlila najviac. Som odporca potratov - nevylepujem síce billboardy ale všetci moji známi vedia, aký mám na to názor. Napriek tomu mám priateľky, o ktorých si myslím, že by si dali potrat urobiť keby to práve považovali za správne. A myslím, že by sa o tom chceli so mnou porozprávať. Pretože ja by som im nič nediktovala, proste by chceli vedieť, prečo nie a so mnou sa dá diskutovať...
Len to, že spomínaní odporcovia vylepia plagáty a idú s tým do médií, z nich ešte nerobí diktátorov ani zasahovačov do slobody. To by sme potom mohli povedať, že našu slobodu obmedzuje aj volebná kampaň - voľte našu stranu - nie je to diktovanie, čo máme robiť? Alebo - používajte náš kondicionér...
Proste sa mi nepáči, že autor článku urobil zo všetkých odporcov potratov akýchsi samozvaných strážcov morálky - pritom sú to ľudia s vlastným názorom - ako aj ja alebo vy všetci. Ak svoje názory neprezentujeme na plagátoch, je to naša voľba, nemusíme to robiť. Netvrdím, že práve táto kampaň je ktovieako citlivá a sama by som asi takúto cestu nezvolila, ale tvrdiť, že práve ona zasahuje do mojej slobody...Neviem, no. Asi je to v tom, že keď ma niekto "núti" uvažovať o značke kondicionéra alebo mobilného operátova, nemusím vstupovať do svojho svedomia. Takže možno by tá veta mala správnejšie znieť - "odporcovia interrupcií zasahujú do svedomia iných ľudí "
A kto nechce, nech o tom nepremýšľa, k tomu predsa nemožno nikoho prinútiť. Nerobme zo seba ovce, akoby sme sa na základe akejkoľvek kampane "museli" rozhodnúť, že kúpime ich tovar.
Ale asi som to písala celkom zbytočne- tí ktorí sú rozhodnutí za každú cenu nesúhlasiť tak aj urobia. A to hovorím o obidvoch táboroch ktoré sa tu vytvorili...Tvrdíte stále svoje. Skúste niekedy nájsť niečo čo sa možno dá uznať a uvidíte, že sa vám bude príjemnejšie diskutovať keď sa budete snažiť nájsť vo svojich názoroch niečo spoločné, nielen zdôrazňovať rozdiely. To napokon patrí k pravidlám správnej komunikácie
Pekný zvyšok dňa
Vôbec mi nevadia vylepené plagáty, ani to, že odporcovania interrupcií idú do médií, dokonca ani nemám pocit, že by mi svojimi aktivitami zasahovali do svedomia. A už vôbec ich neobviňujem z diktatúry a zasahovania do osobnej slobody. Pokiaľ to pravda končí v rovine oznamovacej: "Sme tu a sme proti interrupciám". To čo mi vadí, je ich úsilie dosiahnuť zákaz interrupcií. A táto časť aktivity je to čo považujem za diktát a za zahovanie do mojej osobnej slobody. Aj napriek tomu, že ja nikdy v budúcnosti nevyužijem moje právo sa slobodne rozhodnúť či ísť alebo neísť na interrupciu. Ale toto právo voľby chcem mať, považujem ho za súčasť mojej osobnej slobody.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Bastian Pozri príspevok
Prečo záver? Ak sem už nechceš písať, tak prosím. Ale nepíš tu naveky amen. Aspoň jedna téma kde sa hovorí o umelých potratoch by mohla zostať otvorená. Keď sa tu nájdu ľudia, ktorí budú schopní tu písať slušne, tak nech vyjadria svoj názor.

Len tak trocha
Ešte nedávno bola väčšina ľudí tiež proti zotročovaniu černochov, ale vďakabohu bol zákon, ktorý to predsa len povoľoval. Takže ľudia mohli mať zároveň aj čisté svedomie aj porobené tie najšpinavšie a najťažšie práce. Našťastie je dnes už situácia iná – zotročovanie je zakázané... a možno sa stane prezidentom USA práve černoch.

Takže ste proti zabíjaniu, ale vďakabohu je zákon ktorý to povoľuje. Už chápem – to je logika... Len si zabudol dodať, že je dôležité, aby sa to robilo pekne potichu – žiadne fotky nechcete vidieť a žiadne reči nechcete o tom počuť. Tak?
Téma kľudne môže ostať otvorená, len nikam nepovedie. Ono Tutkovej vôbec nejde aby bolo menej interrupcií, jej ide iba o zrušenie zákona. Ak by jej a ostatným išlo o zníženie počtu interrupcií, tak robíte niečo úplne iné a niečo úplne inak. Preto si môže prenajať aj helikoptéru a zvrchu na celé Slovensko striekať krv a rozhadzovať ľudské plody, môj názor na zákon a na ňu to nezmení.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

evina Pozri príspevok
Nie , môžeme vidieť aj fotky a môžeme aj diskutovať, ale ako som už spomenula vyššie-nejde tu o diskusiu. Nemaj Bastian pocit, že Tí, ktorí sú "za právo na život"vystupujú ako treba. Veľa argumentov je namierených ostro osobne .... a o to nemáme záujem. Napríklad aj Tvojou vetou, ktorú som citovala sú Tí ostatní bez logiky, alebo nie??

Vieš aj moju dcéru sa snažím stále naučiť, aby na niekoho argumenty nereagovala napr. slovným spojením- to je blbosť - lebo tomu druhému akokeby povedala, že je blbý...a tak sa nemôžeme spolu rozprávať.
Nie. To si napísala ty. Neprekrúcaj. Prečítaj si ešte raz ako som to napísal ja.

Bepo to vo svojom príspevku pekne zhrnul a vysvetlil. Ja som mal na chvíľu pocit, že už chápem tú jeho logiku. Ale teraz keď sa nad tým znova zamyslím, tak sa mi zdá naozaj trocha divná. Na to ale snáď mám právo, či nie? Nezdá sa mi veľmi logické, keď niekto kto je proti zabíjaniu povie "vďakabohu že je zákon ktorý to podporuje".

Ak sa niekto odmieta pozerať na dôsledky zákroku, ktorý sám podporuje, tak to len naznačuje hlbšiu krízu svedomia.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

bepo Pozri príspevok
Takže záver- Všetci sme proti interrupciám ale vďakabohu že je zákon ktorý ich povoľuje. Naveky amen.
PS- Tutková môže byť rada že je tu liberálna demokracia a môže si hovoriť čo chce, ak by sme mali čiernu diktatúru tak buď sedí vo väzení alebo by zhorela na hranici.
Bepo, píšeš, že všetci sme proti interrupciám, no neviem teda-podľa toho, čo sa píše v tejto téme to tak nevyzerá- niektorí sú až príliš za...
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Bastian Pozri príspevok
Nie. To si napísala ty. Neprekrúcaj. Prečítaj si ešte raz ako som to napísal ja.

Bepo to vo svojom príspevku pekne zhrnul a vysvetlil. Ja som mal na chvíľu pocit, že už chápem tú jeho logiku. Ale teraz keď sa nad tým znova zamyslím, tak sa mi zdá naozaj trocha divná. Na to ale snáď mám právo, či nie? Nezdá sa mi veľmi logické, keď niekto kto je proti zabíjaniu povie "vďakabohu že je zákon ktorý to podporuje".

Ak sa niekto odmieta pozerať na dôsledky zákroku, ktorý sám podporuje, tak to len naznačuje hlbšiu krízu svedomia.
Nemám pocit, že prekrúcam Bastian, len som sa Ti snažila naznačiť, že zástancovia "práva voľby " nemajú takúto logiku a netreba ju ani ironizovať:

"Takže ste proti zabíjaniu, ale vďakabohu je zákon ktorý to povoľuje. Už chápem – to je logika..."

Snažili sa vysvetliť /a tiež logicky/" prečo nie sú za úplný zákaz interupciíí.

A do svojho svedomia si musí vstúpiť každý sám, a ak mu to chceš naznačiť, rob to citlivejšie ) Príjemný deň
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

kukučka Pozri príspevok
ak vieš, odpovedz, ak nie, nezhadzuj sa
mimochodom, slovenská mena má označenie Sk
Ja žasnem nad nechápavosťou niektorých ľudí- to ti mám sem napísať mená všetkých 8000ľudí, čo na tu kampaň prispeli?Nemám na to ani čas, ani chuť a ani tie mená nepoznám.Tak mi vysvetli, čo stále chceš????Všetky mená- tak sa nestrápňuj TY, a mimochodom, skratka meny SKK je správna, dokonca správnejšia ako SK, vieš moja?Ako písal Bastian, v bankovom styku sa píše jednoznačne SKK, tak neviem, kto sa strápňuje...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Inak, zaujímavé je, že keď niekomu dochádzaju argumenty, tak sa začne strašne zaujímať ako sa píše Slovenská mena-za chvíľu im začne vadiť akej farby ponožky nosíme
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Bepo, píšeš, že všetci sme proti interrupciám, no neviem teda-podľa toho, čo sa píše v tejto téme to tak nevyzerá- niektorí sú až príliš za...
Stanislav v predchádzajúcej téme na túto problemtiku som napísala, že neexistoval jediný príspevok, ktorý by súhlasil s umelým prerušením tehotenstva, a to je fakt. V príspevkoch sa však vyjadrovali niektorí, že nie sú za úplný zákaz interupcií a prečo zdôvodňovali.....a o tomto to je: jedna strana stále a neustále bude tvrdiť to a druhá ono a nikdy sa nedohodnú,lebo ľudstvo nedokázalo presne zodpovedať obom stranám na otázku od ktorého momentu začína život, ako aj na množstvo ďalších filozofických, etických , medicínskych a iných otázok v tomto probléme....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

evina Pozri príspevok
Stanislav v predchádzajúcej téme na túto problemtiku som napísala, že neexistoval jediný príspevok, ktorý by súhlasil s umelým prerušením tehotenstva, a to je fakt. V príspevkoch sa však vyjadrovali niektorí, že nie sú za úplný zákaz interupcií a prečo zdôvodňovali.....a o tomto to je: jedna strana stále a neustále bude tvrdiť to a druhá ono a nikdy sa nedohodnú,lebo ľudstvo nedokázalo presne zodpovedať obom stranám na otázku od ktorého momentu začína život, ako aj na množstvo ďalších filozofických, etických , medicínskych a iných otázok v tomto probléme....
Evinka, nič v zlom, ale ja čo som poriadne čítal tie príspevky, tak vela ich tam je v tom znení, že sú za interrupcie, vieš? Právo ženy a pod.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Evinka, nič v zlom, ale ja čo som poriadne čítal tie príspevky, tak vela ich tam je v tom znení, že sú za interrupcie, vieš? Právo ženy a pod.
No veď o to ide, že čítame to veľakrát o čom sme presvedčení Ty neschvaľuješ interupciu ako takú, teda každý kto napríklad sa vyjadrí, že pripustí prerušenie tehotenstva v prípade ohrozenia života matky po vyjadrení doktora lebo doma má ďalšie tri deti je z Tvojho pohľadu za interupciu, ale z môjho nie
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať