Zavrieť

Porady

Poznate rozdiely charakteru medzi psom a sukou?

AHojte, uz dlhsie sa zaoberam zaujmavou vecou a to rozdielom medzi psami a suckami, hladala som po vela strankach ale nic zaujmave som nenasla. Zhruba nejaku myslienku mama, ale tak ako su tisice rozdielov medzi muzmi a zenami= je ich dost aj medzi psami a suckami?? Zaujmal by ma akykolvek nazor i tie co si myslite ze vie kazdy, alebo vase osobne teorie. Taktiez poprosim o nazory o interaktivne vztahy psov a suciek, t.j. kto sa ako neznasa- kto ako toleruje, kto ako ma rad- vzdy ma zaujma suvislost s pohlavim. Chcem sa trochu pohnut dopredu vo vedomostiach, vycviku a suziti s mojou suckou. DAKUJEM VSETKYM.
Usporiadat
karcoolka1 karcoolka1

karcoolka1 je offline (nepripojený) karcoolka1

externé účtovníctvo
Aj mňa by to zaujímalo (21)....
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

Tak som zistila odpoved na moju otazku 21. Fenky môžu mať tiež pri háraní bolesti bruška. Je dobré dať im do syra tabletku Paralen /nie Acylpirin - zvyšuje krvácanie/, upokoja sa,a robí jej to očividne dobre. Nie som zástanca tabletiek pre zvieratá, ale tiež mi jej bolo ľúto, keď som videla, že sa trápi a nie je v poriadku.
0 0
habibti habibti

habibti je offline (nepripojený) habibti

lorelei Pozri príspevok
Tak som zistila odpoved na moju otazku 21. Fenky môžu mať tiež pri háraní bolesti bruška. Je dobré dať im do syra tabletku Paralen /nie Acylpirin - zvyšuje krvácanie/, upokoja sa,a robí jej to očividne dobre. Nie som zástanca tabletiek pre zvieratá, ale tiež mi jej bolo ľúto, keď som videla, že sa trápi a nie je v poriadku.
Tvoja odpoved ma rozosmutila...uz tri dni hara, ja som dost zmatena lebo som nemala 16 rokov sucku len psy, a este sa aj dozviem ze maju bolesti? Ach jaj. Ja s nou dalej chodim do lesa na hodinove prechadzky, hram sa atd. Myslite, ze tym ze ma bolesti jej to vlastne nerobi dobre?
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
fenka je vraj lepší strážca.
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

habibti Pozri príspevok
Tvoja odpoved ma rozosmutila...uz tri dni hara, ja som dost zmatena lebo som nemala 16 rokov sucku len psy, a este sa aj dozviem ze maju bolesti? Ach jaj. Ja s nou dalej chodim do lesa na hodinove prechadzky, hram sa atd. Myslite, ze tym ze ma bolesti jej to vlastne nerobi dobre?
Habibti, ja som pisala, ze len mozu mat, to netvrdim, ale viac menej si to aj myslim, nasa je velmi precitlivela vtedy, stale sa len tuli, a ma smutne oci. Ten Paralen jej trosku pozdvihne energiu, ak ma ozaj nejake boliestky, tak to stlmi. Nechcela som ta vystrasit, len poradit, ako pomoct trosku nasim milacikom
0 0
habibti habibti

habibti je offline (nepripojený) habibti

Ahojte vsetci co reagovali v tejto debate a maju chut sa dalej delit o radosti a starosti s nasimi psikmi.
Takze ta moja uz desat dni hara, ja som schudla 4 kg lebo s nou musim chodit behavat az na dve hodiny alebo prechadzku- od 17 do 22. Inac je desna. Po psoch zatial "neposkuluje", ale teda kondicku ma za troch. Inac je dost neposlusna, az agresivna. Vyslovene prechadzame znova zadelovanim v rebricku hierarchie pana...Ach jaj. Vy to ako zdielate?

Co sa tyka dalsich prispevkov, strazca je lepsi ako ti ruski (vraj najlepsi psy), kt. sme pred tym mali. A to je bastos.Hm. Ale vcera sme boli v horach a trochu sme na takej lucke vylihovali a tak strazila az zaspala, a pritom okolo nas behali jelene. Tak neviem, skoro sa mi rozprchli iluzie. :-(
Na bolesti jej nedavam nic, mam ju za urcitym ucelom a kym vyslovene nevyjadruje, ze tie bolesti ma tak to nechavam na prirodu. ;-))
Pekny zaciatok tyzdna.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať