Zavrieť

Porady

Parkovanie na letisku

Možno sa niekto zasmeje nad mojou otázkou, ale chcem sa spýtať, či je parkovanie na letisku v Bratislave bezpečné a koľko asi stojí deň. Neviem sa inak dostať na letisko iba autom, tak by som potrebovala niekde parkovať, tak asi 4 dni.
Usporiadat
Sunday111 Sunday111

Sunday111 je offline (nepripojený) Sunday111

Skús www.parkovanienaletisku
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Sunday111 Pozri príspevok
Pre záujemcov niečo na ten sposob v Budapešti , parkujem tam často.
http://www.repterparkolo.hu/Ferihegy...l/language:slo
1 0
vem vem

vem je offline (nepripojený) vem

. . . a toto poznate?
http://parkovanie-letisko.infoletenky.sk/

je tam pokope parkovanie na letisku v budapesti, v blave aj viedni . . .
1 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Magma Pozri príspevok
Možno sa niekto zasmeje nad mojou otázkou, ale chcem sa spýtať, či je parkovanie na letisku v Bratislave bezpečné a koľko asi stojí deň. Neviem sa inak dostať na letisko iba autom, tak by som potrebovala niekde parkovať, tak asi 4 dni.
A čo tak objednať si taxík?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Parkovanie na letisku je pekelne drahé, info sa tuším dá nájsť na webe letiska.
0 0
Magma Magma

Magma je offline (nepripojený) Magma

Noooo,to by som sa nedoplatila, totiz do Blavy mam vyse sto km, a fakt sa tam nemam ako dostatano odviezt,iba autom.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
1 hod 50,- Sk
Každá ďalšia hod + 50,- Sk
24 hod 550,- Sk
7 dni 2.200,- Sk

Tak si prerátaj čo je lacnejšie. Parkovať tam 4 dni, a trpnúť či sa autu niečo stane, alebo si zaplatiť taxik.
0 0
Jana2004 Jana2004

Jana2004 je offline (nepripojený) Jana2004

Nedaleko letiska sa nachádza aj parkovisko na dlhodobé parkovanie, z ktorého priamo na letisko premáva bezplatne kyvaldová doprava. Za deň sa tam platí parkovné 300,00 Sk, za 7 dní 800,00 Sk, atď.
Nájdeš to aj na stránke letiska v sekcii služby pre cestujúcich http://www.letiskobratislava.sk/flas.../default3.html
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Na prilepšenie jedna moja skúsenosť:

http://mihal.blog.sme.sk/c/67756/Poz...ratislave.html
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Keď sa ešte dávnejšie nelietalo z Košíc do tých destinácií, kde sa lieta dnes , tak sme bežne nechávali auto na letisku na parkovisku. Bolo to bezpečné a pre nás aj lacnejšie , ako keby niekto kvôli nám meral 4 x cestu autom. A pre nás rozhodne aj pohodlnejšie ako sa terigať s kuframi 400 km vlakom a potom ešte zo stanice na letisko.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Mimochodom toto leto sme leteli do sveta z Krakowa, tiež sme nechali na letisku auto. Zaplatili sme približne toľko ako sa platí aj v Bratislave. Takže tá cena v Bratislave nie je prehnane vysoká.
0 0
Magma Magma

Magma je offline (nepripojený) Magma

Ďakujem všetkým za odpovede a skúsenosti. Hľadala som na stránke letiska, ale našla som až po doporučení Jana2004.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

Magma Pozri príspevok
Ďakujem všetkým za odpovede a skúsenosti. Hľadala som na stránke letiska, ale našla som až po doporučení Jana2004.
A keby si prišla do BA autom a odparkovala to pri Avione, ktorý je strážený 24 hodín denne? Odtiaľ to máš na letisko iba 2 zastávky autobusom alebo len skok taxíkom. A ušetríš veľké peniaze za parkovanie.

Všade pri letiskách sú vysoké ceny za parkovanie.
0 0
perfecto perfecto

perfecto je offline (nepripojený) perfecto

Táto nižšie uvedená stránka nie je aktívna. Osobne ma taktiež zaujíma alternatíva parkovania v BA pri letisku. Kdeže sa nachádza to lacnejšie parkovisko? Ako ho nájdem? Názov, adresa, web?
Dik !!!

+ ak pozna este niekto nejaku inu alternativu, budem len rad...

------------------
[QUOTE=Jana2004;530571]Nedaleko letiska sa nachádza aj parkovisko na dlhodobé parkovanie, z ktorého priamo na letisko premáva bezplatne kyvaldová doprava. Za deň sa tam platí parkovné 300,00 Sk, za 7 dní 800,00 Sk, atď.
Nájdeš to aj na stránke letiska v sekcii služby pre cestujúcich letiskobratislava.sk/flashContent/default3.htm
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

perfecto Pozri príspevok
...
+ ak pozna este niekto nejaku inu alternativu, budem len rad...
...
Ja mám tiež do BA na letisko vyše 120km. Riešime to vždy tak, že máme priateľov asi 30km od BA.Ideme k nim, oni nás zavezú na letisko.
Potom im oznámime čas príletu a oni prídu pre nás.
Vieme, že auto je v bezpečí a nemusíme nikoho obťažovať,aby absolval takú dlhú trasu,hlavne,keď prílety a odlety sú v noci...
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Jozef Mihál Pozri príspevok
Na prilepšenie jedna moja skúsenosť:

http://mihal.blog.sme.sk/c/67756/Poz...ratislave.html
No neviem, ci odvtedy nepodrazelo. Ja som prave platil za 45 hodin 1100 Sk. Inak - mal som priletiet do Bratislavy, ale nakoniec som bol rad, ze som sa dostal do Viedne, takze som este musel riesit, ako sa dostak k autu na letisku v BA.
0 0
vem vem

vem je offline (nepripojený) vem

Co hovorite na toto?
parkovanie-letisko.infoletenky.sk/

je to lacnejsie ako na letisku a malo by to byt aj bezpecnejsie
ma niekto skusenost?
0 0
ekomama ekomama

ekomama je offline (nepripojený) ekomama

Vlakom do BA, zo stanice priamo bus na letisko.
0 0
pedrouan pedrouan

pedrouan je offline (nepripojený) pedrouan

Na toto poslúži stránka zaparkujte.sk/index.php?ui=64, pozrite Parkoviská => letiská => Bratislava. Minimálne tie tri na Pestovateľskej, Galvániho alebo pod Prístavným Mostom... na to dlhododé parkovanie.
0 0
Sunday111 Sunday111

Sunday111 je offline (nepripojený) Sunday111

V BA je lacnejšie parkovanie cca 1 km od letiska. Info nájdeš na stránke: parkovanienaletisku.sk
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať