Zavrieť

Porady

Kafčotreff Prievidza

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Tak sme si vymenili s Jančou pár SSiek a dohodli sme sa na kafčotreffe v Prievidzi, túto sobotu, niekedy podvečer. A aby nám nebolo veľmi smutno, radi privítame na kafčotreffe všetkých Poradcov z Prievidze a okolia.

Presný čas a miesto si upresníme v rámci tejto debatky.

Čo Vy na to?

P.S. ...a možno sa mi podarí priniesť aj prvé exempláre knižky...
Usporiadat
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Je mi to ľúto, ale dnes sa mi zmenil program a vychádza to tak, že ani túto sobotu nemôžem prísť do PD. Prajem všetkým stretkujúcim veselú zábavu a dobrú náladu a budem vám tíško závidieť... .
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
nemôže nik už prísť navyše..nakoľko je nás už aj tak viac..ako by malo...takže určite už radšej nikto nechoďte ... alebo jedine budete musieť pomáhať muške znečisťovať prostredie na terase
0 0
ola ola

ola je offline (nepripojený) ola

Hlinkovx Pozri príspevok
nemôže nik už prísť navyše..nakoľko je nás už aj tak viac..ako by malo...takže určite už radšej nikto nechoďte ...
Silvi, toto sa ti podarilo...krajšiu pozvánku som ešte nečítala

....a pár miest na státie by sa nenašlo?
Naposledy upravil ola : 12.02.08 at 15:26
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Hlinkovx Pozri príspevok
nemôže nik už prísť navyše..nakoľko je nás už aj tak viac..ako by malo...takže určite už radšej nikto nechoďte ... alebo jedine budete musieť pomáhať muške znečisťovať prostredie na terase
To bolo iba "akože"... miesta dosť, ... objednáme menšie porcie a určite sa pomestíme...
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Ja prídem až okolo 16 hod, takže na 2 hoďky môžem niekomu miesto prepustiť.

neviem aký mate systém, či ste už zajednali aj nejaké papu a pitu alebo len situ?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Tanče Pozri príspevok
Ja prídem až okolo 16 hod, takže na 2 hoďky môžem niekomu miesto prepustiť.

neviem aký mate systém, či ste už zajednali aj nejaké papu a pitu alebo len situ?
Vyberá sa podľa jedálneho lístka... každý načo mu oko a slina padne...
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
systém máme taký..každý kto chce..a zmestí sa ..príde...objedná si čo chce priamo na mieste, spapá, vypije, zaplatí si a odíde ...a medzitým sa niektorí ani k slovu nedostanú..a niektorým sa ani ústa nestihnú zavrieť stačí za vysvetlenie??

pre info..oni berú šmikňu pre 16 ľudí...ja viem, že už nás tam bolo viac..ale bude problém s miestom..nakoľko medzi nami sa nachádza iba pár chudších
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Hlinkovx Pozri príspevok
systém máme taký..každý kto chce..a zmestí sa ..príde...objedná si čo chce priamo na mieste, spapá, vypije, zaplatí si a odíde ...a medzitým sa niektorí ani k slovu nedostanú..a niektorým sa ani ústa nestihnú zavrieť stačí za vysvetlenie??

pre info..oni berú šmikňu pre 16 ľudí...ja viem, že už nás tam bolo viac..ale bude problém s miestom..nakoľko medzi nami sa nachádza iba pár chudších
aj tancovať sa bude...? po stojačky zaberieme menej miesta!
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Hlinkovx Pozri príspevok
systém máme taký..každý kto chce..a zmestí sa ..príde...objedná si čo chce priamo na mieste, spapá, vypije, zaplatí si a odíde ...a medzitým sa niektorí ani k slovu nedostanú..a niektorým sa ani ústa nestihnú zavrieť stačí za vysvetlenie??

pre info..oni berú šmikňu pre 16 ľudí...ja viem, že už nás tam bolo viac..ale bude problém s miestom..nakoľko medzi nami sa nachádza iba pár chudších
Silvik... čo bojíš? Neverím, že sa nás tam nevojde viac...
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Hlinkovx Pozri príspevok
systém máme taký..každý kto chce..a zmestí sa ..príde...objedná si čo chce priamo na mieste, spapá, vypije, zaplatí si a odíde ...a medzitým sa niektorí ani k slovu nedostanú..a niektorým sa ani ústa nestihnú zavrieť stačí za vysvetlenie??

pre info..oni berú šmikňu pre 16 ľudí...ja viem, že už nás tam bolo viac..ale bude problém s miestom..nakoľko medzi nami sa nachádza iba pár chudších
No dobre, Silvik, všetci budeme povinne do soboty držať očistnú (pôstnu) hladovku a zmestíme sa všetci
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
nembojím... len keď som to rezervovala..ma na to upozornili..a viem... ako to bolo na vianoce... viac stolov a lavíc nedostaneme...ale popcháme sa
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Ja som od posledného stretka kúštik pribrala, vmestím sa tam? Inak sa môžeme dohodnúť s Tanče, ona príde okolo 16 hodiny a ja okolo 16 hodiny odíndem. Takže jedno miesto bude voľné. Odísť musím skôr, lebo autobus mám pred pol piatou. Na večer sa mi nahlásila návšteva. Keďže Vás nechcem sklamať, tak just prídem. Aj keď budem sedieť na prísedku( možno aj na zemi ak nebude miesto).
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

wagner Pozri príspevok
Ja som od posledného stretka kúštik pribrala, vmestím sa tam? Inak sa môžeme dohodnúť s Tanče, ona príde okolo 16 hodiny a ja okolo 16 hodiny odíndem. Takže jedno miesto bude voľné. Odísť musím skôr, lebo autobus mám pred pol piatou. Na večer sa mi nahlásila návšteva. Keďže Vás nechcem sklamať, tak just prídem. Aj keď budem sedieť na prísedku( možno aj na zemi ak nebude miesto).
Návštevu ty len prelož, povedz že máš celoslovenské stretko.... domáci môžu prísť na návštevu hocikedy, ale poraďáci nie
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Ja by som tiež rada prišla, ale keď je málo miesta, už by som sa asi nezmestila, hoci som tenučká , tenká. Na jednom sedátku by sme dve sedeť nemohli, tak snáď na budúce. Príjemnú zábavu.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

vema Pozri príspevok
Ja by som tiež rada prišla, ale keď je málo miesta, už by som sa asi nezmestila, hoci som tenučká , tenká. Na jednom sedátku by sme dve sedeť nemohli, tak snáď na budúce. Príjemnú zábavu.
Vieš, ja vôbec nemám obavy, že by sme sa nepomestili. Kľudne Ty len príď. Ja budem veľmi rada. Takéto príspevky sa mi veľmi zle čítajú. Neverím, že by sme sa nepomestili.
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Ďakujem Elenka, tak by som teda prišla, ak mi do toho nič vážneho nepríde. Len čo Silvia, tá bude mať asi veľku starosť?
0 0
Dašena O. Dašena O.

Dašena O. je offline (nepripojený) Dašena O.

živnostníčka-účtov.
Škoda že je už vás už veľa, aj aj by som prišla, som z Prievidze a dlho som čakala na stretko v PD
0 0
karpis karpis

karpis je offline (nepripojený) karpis

Dašena O. Pozri príspevok
Škoda že je už vás už veľa, aj aj by som prišla, som z Prievidze a dlho som čakala na stretko v PD
No len pekne prídi tešíme sa na Teba akosi sa pomestíme
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

len pridite aj dalsi, myslíte že ked sa tam aj 40 dovalime, že si nechajú zákazníkov odísť?
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Silviky,
je mi ozaj ľúto, ale určite neprídem z rodinných dôvodov

Varujem krstné vnúčatko......a veľmi sa na to teším

Takže příšte.....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať