Zavrieť

Porady

Kafčotreff Prievidza

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Tak sme si vymenili s Jančou pár SSiek a dohodli sme sa na kafčotreffe v Prievidzi, túto sobotu, niekedy podvečer. A aby nám nebolo veľmi smutno, radi privítame na kafčotreffe všetkých Poradcov z Prievidze a okolia.

Presný čas a miesto si upresníme v rámci tejto debatky.

Čo Vy na to?

P.S. ...a možno sa mi podarí priniesť aj prvé exempláre knižky...
Usporiadat
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Hlinkovx Pozri príspevok
...a nakoľko ja nepoznám skoro žiadnu karčmu, tak odo mňa návrhy nečakajte..
Silvik, ale zato parkoviská by si mohla poznať. Keďže podstatná časť kafčotreffov sa odohráva na parkoviskách, tak sa nemboj a smelo navrhuj.
Apropó, čo poviete na obrovské parkovisko pri Tescu na Zlatých pieskoch v BA? Nebolo by vhodné na konanie PD kafčotreffov? Prednosťou toho parkoviske je, napríklad, aj to, že Mikuláš-Pepi tam trafí.

P.S.
Som si preventívne plesol, takže návrhy na plesnutie sebesi budú duplicitné.
Naposledy upravil endrju : 15.09.08 at 09:43
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

endrju Pozri príspevok
Silvik, ale zato parkoviská by si mohla poznať. Keďže podstatná časť kafčotreffov sa odohráva na parkoviskách, tak sa nemboj a smelo navrhuj.
Apropó, čo poviete na obrovské parkovisko pri Tescu na Zlatých pieskoch v BA? Nebolo by vhodné na konanie PD kafčotreffov? Napríklad, aj Mikuláš-Pepi tam trafí.
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

endrju Pozri príspevok
Silvik, ale zato parkoviská by si mohla poznať. Keďže podstatná časť kafčotreffov sa odohráva na parkoviskách, tak sa nemboj a smelo navrhuj.
Apropó, čo poviete na obrovské parkovisko pri Tescu na Zlatých pieskoch v BA? Nebolo by vhodné na konanie PD kafčotreffov? Prednosťou toho parkoviske je, napríklad, aj to, že Mikuláš-Pepi tam trafí.

P.S.
Som si preventívne plesol, takže návrhy na plesnutie sebesi budú duplicitné.
Tssssssssss - mám navigačný. Nájdem šecky parkoviská - hlavne keď sú v smere - otočte sa prudko doľava Keď to bude smerom prudko doprava - nevím, nevím
A ináč - máš to u mňa Andrej
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Pepa Pozri príspevok
Tssssssssss - mám navigačný. Nájdem šecky parkoviská - hlavne keď sú v smere - otočte sa prudko doľava Keď to bude smerom prudko doprava - nevím, nevím
A ináč - máš to u mňa Andrej
A ja že napíšeš že si "tszistá blondína" ...
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
ta vidím, že už vám to stretko veľmi chýba, keďže tu zase robíte mrník...

pepí ... tak len tak pre zaujímavosť...sa stretneme v novom pachovi... a včul som zvedavá, kde ťa ten tvoj navigačný dovedie adresa pole a objekt nový pacho aj s parkoviskom

andrej - čo sa týka stretiek prievidžancov v Blave na parkovisku, zdá sa mi to super nápad, len si počkám na tú obrovskú účasť potom už prídem aj ja...
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Elena Navrátilová Pozri príspevok
A ja že napíšeš že si "tszistá blondína" ...
elenka...
to namiesto najkratšia či najekonomickejšia trasa ... tam sa to zadáva... cesta pre "tiszta blond"
len neviem pepí, či si nemusíš upradovať typy trás bo to v štandartnom balíčku s navigačným sa nedostáva, to dávajú len takým exotom....
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

Hlinkovx Pozri príspevok
ta vidím, že už vám to stretko veľmi chýba, keďže tu zase robíte mrník...

pepí ... tak len tak pre zaujímavosť...sa stretneme v novom pachovi... a včul som zvedavá, kde ťa ten tvoj navigačný dovedie adresa pole a objekt nový pacho aj s parkoviskom
Ništ sa ty neboj - já trafím a keby náhodu - mám v talóne ešte jeden supernavigátor
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
pepí..ak si zoberieš terku... tak isto skôr skončíš v rakúsku ako u pacha
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

Hlinkovx Pozri príspevok
elenka...
to namiesto najkratšia či najekonomickejšia trasa ... tam sa to zadáva... cesta pre "tiszta blond"
len neviem pepí, či si nemusíš upradovať typy trás bo to v štandartnom balíčku s navigačným sa nedostáva, to dávajú len takým exotom....
Očuj - volačo tuším aj hovoríš - bo toť som tak zblbla tetu navigátorku, že furt prepočítavala - až sa tuším prehriala a asi tri či štyrikrát ma dotrepala na tú istú križovatku v Trnave - kde som na trase Trenčín-Nitra vôbec nemala čo hľadať
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

Hlinkovx Pozri príspevok
pepí..ak si zoberieš terku... tak isto skôr skončíš v rakúsku ako u pacha
Terka - ja som ništ nepovedala - to Silvuš
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
pepí..asi to tetuška prerátavala ručne... to vieš..nabudúce jej ponúkni kalkulačku... pri tebe za malý úplatok
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Pepa Pozri príspevok
Terka - ja som ništ nepovedala - to Silvuš
čo si to chceš vyžehliť?? však terka už ťa pozná... tam už máš po renomé
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Pepa Pozri príspevok
tak zblbla tetu navigátorku, že furt prepočítavala - až sa tuším prehriala a asi tri či štyrikrát ma dotrepala na tú istú križovatku v Trnave -
to ináč tetuška skúšala, či si už celkom tiszta blond..alebo to ešte nie je také zlé... ale po štvrtom raze už zistila, čo ja viem už veľmo dávno...že si beznádejný prípad
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

No, to sa dalo čakať. Mrnik ako vyšitý. Vy nemáte čo robiť takto zrána? Keby ste mi aspoň monitor oprskaný poutierali.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Neviem prečo by sme sa mali stretkovať na parkovisku Tesca v Blave, keď Tesco v Prievidzi má tiež dosť veľké parkovisko A nebude do nového Pacha premávať aj MHD? To pre mimoprievidzkých peších a my motorizovaní tam prídeme autom Aj tak ho budú potrebovať skolaudovať - čo takto dať sa pozvať na kolaudáciu?
0 0
ola ola

ola je offline (nepripojený) ola

Hlinkovx Pozri príspevok
... tak len tak pre zaujímavosť...sa stretneme v novom pachovi... adresa pole ...
chi ... ani sa nečudujem, že Vás mestské zastupiteľstvo vytlačilo, kdesi do poľa medzi krumple Ak je na vašich stretkách taký rámus, ako býva v BA- čo ste čakali? Ktovie kam presťahujú "našu karčmu" Dôvod: rovnaký ako v PD - hurónsky rehot, súťaž v skákaní do reči, občas niečo obliate a tie vyškerené tváre počas celého pobytu - no kto by sa nebál?

P.S. Už som domrníkovala a plesla som si niekoľko krát /podľa vzoru €ndrju - a/
0 0
GABRIELA GABRIELA

GABRIELA je offline (nepripojený) GABRIELA

Majiteľ PACHA v PD má ešte jednu krčmu. Je priamo v centre mesta, volá sa R-PUB. Parkovisko je tam tiež, len teraz neviem či je cez víkend tiež platené. Ale naša firma má parkovisko od soboty obeda parkovisko neplatené v strede mesta, tak sa tam parkovať dá. Je to asi 5 min. pešo od R-pubu (pre prievidžanov- Priemstav). Pôjdem ešte pozrieť kapacitu na sedenie.
No nechcela som tým povedať, že musíme ísť k tomu istému majiteľovi, ale varia tam vraj veľmi dobré.
Alebo napr. na starom sídlisku BENEDIKTI...,príp.v meste TERASY.....príp. BAVARIA....všade varia i nalievajú. Alebo v Bojniciach hore na KOLONÁDE je celkom dobrá reštika....Cenové relácie nepoznám.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Gabika, ja by som si vedela predstaviť spojiť stretko s návštevou ZOO alebo zámku. Alebo rovno nejaký bazén v kúpeľoch?
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

A kedy bude to stretko?
0 0
ola ola

ola je offline (nepripojený) ola

Dav Pozri príspevok
A kedy bude to stretko?
... však totok!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať