Zavrieť

Porady

Kafčotreff Prievidza

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Tak sme si vymenili s Jančou pár SSiek a dohodli sme sa na kafčotreffe v Prievidzi, túto sobotu, niekedy podvečer. A aby nám nebolo veľmi smutno, radi privítame na kafčotreffe všetkých Poradcov z Prievidze a okolia.

Presný čas a miesto si upresníme v rámci tejto debatky.

Čo Vy na to?

P.S. ...a možno sa mi podarí priniesť aj prvé exempláre knižky...
Usporiadat
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
ALDA Pozri príspevok
Dobrý bazén je aj v Senci., som už síce senec prešla, ale môžem sa vrátiť
.

hlavne sa nevracaj..využi ponúkané možnosti,vyčvachtaj sa v bazéne,oddýchni si a potom už hádam bude aj miesto a termín v PD..aj s orientačným plánom a navigačným systémom (hlavne pre mňa,krčmy nepoznám)..asi tak..
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Kde ste sľubotechny, čo ste sľúbili pozrieť karčmy? Napríklad Gabriela - sľúbila si urobiť krčmový prieskum - že pozrieš kapacitu na sedenie R-pubu. Teraz neviem či je to také malé, alebo nás tam nechcú? Tiež si nám sľúbila prevetrať tú Grétku - či tam aj varia, alebo iba pečú . Aj keď mne je to jedno. Môžeme aj v Bojniciach. No a ten termín - napr.v piatok 24.10.? Lebo potom už budú termíny až 7.11. Aj Tanče tu spomínala nejakú karčmu, ale zatiaľ nikto nedal potrebnú informáciu - teda navigáciu, pre peších a tiež pre motorizovaných. Alebo pôjdeme skolaudovať nového Pacha ?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Ja v októbri určite neabsolvujem stretko...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Elenka na Teba počkáme, tak to bude v novembri. My sa zatiaľ môžeme stretkovať skúšobne - budeme skúšať, ktorá karčma pre nás bude vyhovovať priestorovo a akusticky
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

wagner Pozri príspevok
Elenka na Teba počkáme, tak to bude v novembri. My sa zatiaľ môžeme stretkovať skúšobne - budeme skúšať, ktorá karčma pre nás bude vyhovovať priestorovo a akusticky
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Elena Navrátilová Pozri príspevok
Ja v októbri určite neabsolvujem stretko...
Elenka, dúfam, že nemáš nejaké problémy, ak ano, tak držím palce.
0 0
GABRIELA GABRIELA

GABRIELA je offline (nepripojený) GABRIELA

Dievčence, ja som síce sľúbila, že pôjdem pozrieť Grétku i R-PUB, ale nejak to nestíham. 7.11 máme stužkovú a tak hľadáme šaty, no a pre pubertiačku je to katastrófa. Ale snáď sme sa včera konečne dohodli že to pôjdeme dať ušiť( ešte nikto nevie ako), tak pôjde pozrieť aj tie krčmy. Určite sa ozvem niekedy pondelok-utorok.
Pekný víkend všetkým
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

ALDA Pozri príspevok
Elenka, dúfam, že nemáš nejaké problémy, ak ano, tak držím palce.
Helka ďakujem... budem to potrebovať. Cmučky
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

GABRIELA Pozri príspevok
Dievčence, ja som síce sľúbila, že pôjdem pozrieť Grétku i R-PUB, ale nejak to nestíham. 7.11 máme stužkovú a tak hľadáme šaty, no a pre pubertiačku je to katastrófa. Ale snáď sme sa včera konečne dohodli že to pôjdeme dať ušiť( ešte nikto nevie ako), tak pôjde pozrieť aj tie krčmy. Určite sa ozvem niekedy pondelok-utorok.
Pekný víkend všetkým
Gabika topoznám... pevné nervy.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
ta ako to vyzerá?
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Hlinkovx Pozri príspevok
ta ako to vyzerá?
Nemfidno - tmiščo je vonku
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Andrej, Andrej
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
endrju Pozri príspevok
Nemfidno - tmiščo je vonku
..


..tuším aj v plánovacích diároch je zatemnenie...furt len robota a robota..žiadne voľno ani zábava, o .....ani nehovorím))))))))))))))))))
...zajtra sa samostretnem sama so mnou v PD na stanici,idem si konečne vybaviť preukážku..keby niečo,behneme na kávu...asi tak..(okolo 12stej na obed)
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Okolo 12 hod. nechoď. Budúmať obedňajšiu prestávku. To sa fakt potom samostretneš.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..


..tuším aj v plánovacích diároch je zatemnenie...furt len robota a robota..žiadne voľno ani zábava, o .....ani nehovorím))))))))))))))))))
...zajtra sa samostretnem sama so mnou v PD na stanici,idem si konečne vybaviť preukážku..keby niečo,behneme na kávu...asi tak..(okolo 12stej na obed)
Pepsi, však si niekoho z PORADY pozvi, určite sa stebou rady, radi stretnú. Neviem či to budú ony alebo oni.
0 0
GABRIELA GABRIELA

GABRIELA je offline (nepripojený) GABRIELA

Dnes som bola v Grétke na Starom sídlisku ( neďaleko nášho rozobraného Pacha) .... robia tam len PIZZU a nejaké cestoviny so syrovými omáčkami a nič viac. Toto by nebola dobrá varianta. Zajtra pôjdem do R-pubu.
Gaba
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

GABRIELA Pozri príspevok
Dnes som bola v Grétke na Starom sídlisku ( neďaleko nášho rozobraného Pacha) .... robia tam len PIZZU a nejaké cestoviny so syrovými omáčkami a nič viac. Toto by nebola dobrá varianta. Zajtra pôjdem do R-pubu.
Gaba
Máš pravdu, možno by prišlo aj nejaké prepadové komando a niekomu by mohol chýbať rezeň
0 0
GABRIELA GABRIELA

GABRIELA je offline (nepripojený) GABRIELA

No veď toho sa bojím. Mám tušenie, že ak predsa bude nejaké to stretko, tak znova u PACHA medzi Prievidzou a Handlovou. A tam snáď bude dostatok šniclí.

Pekný večer
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Už dávno som nebola v Lúkovici, ako to tam vyzerá? Kedysi tam dobre varili - teda to kedysi je asi tak 30 rokov dozadu . Preto sa pýtam tak opatrne, lebo ani neviem či to ešte existuje.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
mňa ináč tiež už napadla varianta, že nezmeníme lokál, iba lokál miesto
bo mne sa fakt u pacha páčilo.. a hlavne mali reznisko
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať