Zavrieť

Porady

Plastové okná

POZOR! Vyvarujte sa firme JK-kombi zo Žiaru nad Hronom.
Už vyše dvoch mesiacov nám dodávajú okná, vždy po štyri kusy, z toho dva kusy buď rozbijú alebo poškodia rámy.Dva krát zameriavali, dva krát zle a nakoniec ešte aj po dobrom zameraní zle vyrobili. Nakoniec na moje urgencie sú oni tí, ktorí sa cítia byť dotknutí. Sú to šuplikantská firma a naozaj varujem každého, kto chce mať za svoje peniaze aj kvalitne a v danom čase vykonanú zákazku.
Usporiadat
branislavp branislavp

branislavp je offline (nepripojený) branislavp

kačkapoliačka Pozri príspevok
Ideme meniť okná, už mám aj vybranú firmu, len by som potrebovala zmluvu. Ak má niekto hotovú - hlavne sa mi jedná o technické parametre a spôsob platby, tak Vás poprosím. Priložte mi to. Ďakujem kp
Prezraď firmu, ktorú si si vybrala. Ďakujem.
0 0
branislavp branislavp

branislavp je offline (nepripojený) branislavp

Má niekto skúsenosti s firmou, ktorá vyrába plastové okná z nemeckého profilu salamander? Ďakujem.
0 0
branislavp branislavp

branislavp je offline (nepripojený) branislavp

My tiež ideme meniť okná, chceme to stihnúť ešte pokiaľ nie je zima. Dlho sa na to strojíme, ale nevieme si vybrať z bohatej ponuky, stále čosi hľadáme a čím viac špekulujeme, tak ....
Má niekto skúsenosti s fy ALU SOLID z Prievidze. Ďakujem.
0 0
hacker007 hacker007

hacker007 je offline (nepripojený) hacker007

muž
Dobrý deň,

nechcem zbytočne zakladať ďalšiu tému.
Moja otázka???
Má niekto skúsenosti s firmou Inter Okno???
http://www.inter-okno.sk/e-shop.html
Cena od nich je brutálne dobrá, ale nerád ba som sa opálil!

Ďakujem za odpovede.
0 0
Andini Andini

Andini je offline (nepripojený) Andini

My sme si objednali okná (komplet aj s montážou, dovozom, odvozom) u fy Inter-Okno Komárno a boli sme veľmi spokojní s cenou aj s prácou technikov, boli veľmi šikovní a ústretoví. Skutočne doporučujem.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať