Zavrieť

Porady

Ceny v Poľsku

Nevie mi náhodou niekto napísať, aké sú aktuálne ceny kuracieho mäsa v Poľsku? Chodievali sme do Jablonky do mäsokombinátu. Kuracie stehná celé aj s kožou tam stávali 28 Sk, prsia bez kože cca 100 Sk atď..Ďakujem vopred za odpoveď.
Usporiadat
miky64 miky64

miky64 je offline (nepripojený) miky64

bol som,som a ešte chvílku budem ...viac
pivko Pozri príspevok
Však ja nemám nič proti Biedronke! pri Biedronke parkujem stále v Zakopanom aby som nemusel platiť parkovisko a kupujem tam plnené čokoládové trubičky/dúfam že keď tam nabudúce dojdem tak budem mať kde zaparkovať/Ak v Reale tak to si bol asi v Sonczy ,to koľko kg. si nakúpil že si ušetril 40Eur? aby ti nenarástli krídla A zupe šukaj aj Jarzsynkovu, Borszcz ruski+ukrainsky, zupu pieczarkowu -bardzo fantasztyczneA ešte ti doporučujem Rosyjsku horčicu-to naša kremžská je proti tej med, Ramu s olivovym olejom/neviem prečo ju u nás nedostať/buraczky cale/moj večerný dezert/a salatky v kelimkoch.
Tak už len nech je zlotufka opat 4,70 .
vidim že si asi častym navštevnikom polska chcem ta trošička opraviť ,nekupil som len maso urobil som tam nakup to jest syry,ryby a ine sice su časy ked veziem okolo 70-80kg masa ale to je spojueny nakup pre rodinu a susedov to ideš do velkoskladu a maš to. mne chutia ich klobasy a udene ryby,kupujem držkovu polievku alebo gulaš a s tym zlotym stači ked sa bude hybať na 4,10 tak vysoko už asi nezarubeme horšie je ak to pojde pod 4 potom to už bude slabšie a vdaka za tipy niektore veci som ešte nemal
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
miky64 Pozri príspevok
vidim že si asi častym navštevnikom polska chcem ta trošička opraviť ,nekupil som len maso urobil som tam nakup to jest syry,ryby a ine sice su časy ked veziem okolo 70-80kg masa ale to je spojueny nakup pre rodinu a susedov to ideš do velkoskladu a maš to. mne chutia ich klobasy a udene ryby,kupujem držkovu polievku alebo gulaš a s tym zlotym stači ked sa bude hybať na 4,10 tak vysoko už asi nezarubeme horšie je ak to pojde pod 4 potom to už bude slabšie a vdaka za tipy niektore veci som ešte nemal
Fľaky po Zamojsku milujem a aj Fasolku po Bretoňsku,a držky kupujem aj tie v igelite mňam kolbas tiež maju dobrý a syry ani nehovorím ,tie naše asi ani mlieko nevideli a pytaju za ne mailand
Szerdeczne pozdrawiam Pivko
Naposledy upravil pivko : 18.05.10 at 20:21
0 0
miky64 miky64

miky64 je offline (nepripojený) miky64

bol som,som a ešte chvílku budem ...viac
pivko Pozri príspevok
Fľaky po Zamojsku milujem a aj Fasolku po Bretoňsku,a držky kupujem aj tie v igelite mňam kolbas tiež maju dobrý a syry ani nehovorím ,tie naše asi ani mlieko nevideli a pytaju za ne mailand
Szedreczne pozdrawiam Pivko
dziekuje bardzo miky
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

pivko Pozri príspevok
A nenapadlo Ťa že Biedronka je vlastne LIDL? presne rovnako rozložený tovar aj sortiment. Ja nakupujem teraz vačšinou v Leclercu sú tam lepšie ceny ako v Alme a najnovšie nosím 2 chladničky a nakupujem mrazenú zeleninu-naskutočne polievkove zmesy napr: zupa grzybowa sa neviem obžraťMaso nekupujem ved uz aj u nás v Metre ak je akcia tak kúpim skoro za takú cenu. No ale v Driečnej metro nieje a ani tak skoro nebude
V Driečnej už ani NIKTO nebýva !
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Zlotufka je 4,10 -4,15 a nakupy v PL sa stále oplatia !

Boli sme sobotu v Rzeszowe v LeClerc práve tam bol veľký výpredaj oblečenia
kupili sme o.i. trička "polo" za 14 zl /kus čo je 3,4 eur
a na tankoval som plnu nádrž , liter za 5,28 zl čo je 1,287 eura za liter (!)
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať