Zavrieť

Porady

Pletenie-štrikovanie

Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Chcem sa obrátiť na mladé maminky alebo babinky. Keďže mám vnúčika a to mimo republiky, privítala by som nejaké modely na platenie. Po rokoch beriem opäť ihlice do ruky a štrikujem, nakoľko v predajniach sú tieto výrobky moc predražené. Vlnu sa ešte podľa mňa stále oplatí kúpiť. Na nete v slovenčine je maximálne na predaj alebo burza použitých vecí ale popisy na pletenie chýbajú. Niečo som našla na českých stránkach ale možno aj na Porade máme šikulky čo vedia nejaký fajn postup a bezplatne by ho tu prilepili. Budem vďačná, veď aspoň trošku vypadnem z účtovníctva a ekonomiky a poštrikujem si... Vnúčik je krásny, milý a tak sa rada pustím do práce. Ďakujem Vám za nápady.
Naposledy upravil arizona : 29.04.11 at 19:45
Usporiadat
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Dáši, ale ja som to fakt zabudla . Nevedela som nahodiť ani očká. Keby mi to niekto tvrdil, označím ho za klamára. A ešte mám jedno nevysvetliteľné okno po polnočnej operácii. Neviem ako dlho trvala a bola som pod narkózou. Ale budú aj papučky od teba. https://artmama.sme.sk/pletenie/plet...pucky-pre-babo Môj vzor mi nejde, je zložitejší a mýlim sa.
4 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Som kuk ten link...pekné.
Ceny, že jaj, joj, och, fúúú...

Zvladla by som podaktoré sukničky, ale akosi nepotrebujem, šaty nad koleno mám z netu za 10€, sice strojové prevedenie, ale vydarené, bavlna. Dnes dostať celkom slušné, skoro, ako robené ručne.
Dávnejšie som čítala, ako opernej speváčke (neviem už, ktorá, ale naša) mamina háčkuje šaty na vystúpenia...úžasné, nádhera. To už áno, také niečo...keď sa nájde uplatnenie. To je potom radosť tvoriť.
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

babka - ježibabka
Dáši, ale ja som to fakt zabudla . Nevedela som nahodiť ani očká. Keby mi to niekto tvrdil, označím ho za klamára. A ešte mám jedno nevysvetliteľné okno po polnočnej operácii. Neviem ako dlho trvala a bola som pod narkózou. Ale budú aj papučky od teba. https://artmama.sme.sk/pletenie/plet...pucky-pre-babo Môj vzor mi nejde, je zložitejší a mýlim sa.
ani nevieš, ako si ma potešila
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

afrikánka
Som kuk ten link...pekné.
Ceny, že jaj, joj, och, fúúú...

Zvladla by som podaktoré sukničky, ale akosi nepotrebujem, šaty nad koleno mám z netu za 10€, sice strojové prevedenie, ale vydarené, bavlna. Dnes dostať celkom slušné, skoro, ako robené ručne.
Dávnejšie som čítala, ako opernej speváčke (neviem už, ktorá, ale naša) mamina háčkuje šaty na vystúpenia...úžasné, nádhera. To už áno, také niečo...keď sa nájde uplatnenie. To je potom radosť tvoriť.

Jolana Fogašová https://t2.aimg.sk/magaziny/SRgX-AOc...2145916800&v=3

Ja som sa dostala do stavu, keď chodím po okolí a pýtam si dovolenie maminy od dievčatka, aby som mohla urobiť šatočky. Akurát nesmiem vraj použiť ružovú Prirodzene, jedine čo za to chcem je fotka babatka v oblečení Problem je, že v najbližšej rodine sa samí chlapi rodia....
4 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Že sa rodia iba samí chlapi?
Ja som sa vyšantila aj na "chlapovi"...pelerínka s kapucou, jarný kabátik, na vrecku vyšitý motýľ, čačané pulóvriky, vestičky, krátke gate...skončilo to v troch rokoch na klobúčiku, kedy si už uvedomil, že to nie je v poriadku a bolo! A že si ten klobúčik pamätá dodnes, moja smola
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ale dnesne matky su kusok ineé...
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

lujza.j
Ale dnesne matky su kusok ineé...
...áno, farbia chlapčenské hlávky, dávajú náušnice
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Inak som to myslela...
Stava sa,ze narodi v inom tele....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ktovie, či sa ešte Rakúsovi darí. Dávno som o ňom nič nečítala.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Fogašovej háčkovala mama, a čo šaty na koncert, to mamin model.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Mojej spolužiačke uháčkovala mama na stužkovú dlhé biele šaty. Dobre dopadli, aj vyzneli.
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Prvý výtvor pre pravnúčika. Čiapka z linku od kukučky. Zostalo mi kúsok vlny. Do odpadu škoda, zavadzať mi nemusí. Tak som prirobila brmbolec a "kitajky" neviem ako je to spisovne na šnúrky.
DSCF9641.JPG  
15 0
Antea Antea

Antea je offline (nepripojený) Antea

"eta mne óčeň nrávitsia" a milión ďalších pekných vecí je tam
2 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Da, da...očiň krasívoje
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Papučky od Dáši. Dúfam, že som neurobila hanbu tvojmu návodu
DSCF9645.JPG  
7 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

babka - ježibabka
Papučky od Dáši. Dúfam, že som neurobila hanbu tvojmu návodu
super, práve včera som kukala podobný návod, len pre dospelých. teda, bol trochu zložitejší , ale princíp rovnaký
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

lujza.j
Uz davno chcem prilepit...
Woow.

"Slečna, vy máte nádherné plavky, mohla by ste si ich dať dole, aby som si ich lepšie prezrel?"
0 1
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

nákrčník a čiapka..
42A86ED3-660E-4C02-AA62-F2E2C1091656.jpg  
8 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Krásne výtvory, konečne to tu ožilo......aj ja po troške dokončujem,sebe
IMG_20190115_235834.jpg  
IMG_20190116_000149.jpg  
IMG_20190116_000240.jpg  
1/1
7 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Macko 48 cm, pre synovu kamarátku
FB_IMG_1547690688913.jpg  
11 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať