Zavrieť

Porady

Čo by som robil-a, keby som nebol-a účtovníkom?

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Milé kolegyne, kolegovia. Určite si občas vzdychnete:
Keby som sa ešte raz narodil, tak budem ........
Toto je taká téma na odľahčenie odborných tém. Mám rada svoju prácu, už na strednej škole som milovala účtovníctvo, veď čo je lepšie ako dvojitá fajka, 4(keď si odfajknem, že všetko súhlasí), len ma občas vedia nasrdiť drobní úradníčkovia na obľúbených úradoch.

Veľkou nevýhodou je viazanosť na termíny, no ale čo už.
Ale ja keby som sa ešte raz narodila ..........
Usporiadat
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Rozalka Pozri príspevok
Milé kolegyne, kolegovia. Určite si občas vzdychnete:
Keby som sa ešte raz narodil, tak budem ........
Toto je taká téma na odľahčenie odborných tém. Mám rada svoju prácu, už na strednej škole som milovala účtovníctvo, veď čo je lepšie ako dvojitá fajka, 4(keď si odfajknem, že všetko súhlasí), len ma občas vedia nasrdiť drobní úradníčkovia na obľúbených úradoch.

Veľkou nevýhodou je viazanosť na termíny, no ale čo už.
Ale ja keby som sa ešte raz narodila ..........
Otvorila by som si krajčírsky salón pre plyšových Macíkov alebo cestovku pre Macíkov, isto ste videli ten dokument, ako mníchovská cestovka za 50 euro povozí vašich macíkov po Mníchove, pofotí a pošle milého macka späť aj s fotkami.
Naposledy upravil Rozalka : 28.07.11 at 19:25
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Ja by som určite bola maliarkou... alebo knihovníčkou, či majiteľkou kníhkupectva. Nemusím ani rozvíjať... celkom odlišné od môjho momentálneho chlebíčka, ale čo už...
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Ja by som chcela byť letuškou ale mať aspoň zamestnanie, v ktorom by som veľa cestovala. Možno aj cestovnú kanceláriu
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Pôvodne som chcel byť archeologom, ale na moje neštastie v tom roku, keď som koncil na strednej sa neotváral odbor, a niečo som musel sám zo sebou robiť, tak som išiel na nadstavbové ekonomické študium.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Pôvodne som chcela študovať ekonomiku stavebníctva. Nedostala som sa na školu. Tak som vyštudovala ekonomiku poľnohospodárstva.
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Ja by som bola zdravotná sestra a potom by som si bola urobila nejakú nadstavbu na inštrumentárku. Práca v zdravotníctve ma vždy fascinovala.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Monika, to si teda utrafila. To je bomba kseft, ale nemas strycov na spravnych miestach!!!!!!
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

Monika, a mohla by som Ti robiť asistentku?
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Odmalička som sa nadchýnala číslami a vedela som, že budem robiť účtovníčku. Od strednej sa tomu venujem a trošku som môj sen rozšírila, chcem byť audítorkou
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Nooo dobrá téma. ja som chcela byť všeličím a robiť všeličo. Tak pekne po poriadku najskôr indiánom, potom policajtom, potom pre istotu zlodejom. Keď som začala chodiť do školy tak som veľmi chcela byť učiteľkou a to mi vydržalo dobre dlho aj prihlášku na pedagogickú fakultu som už mala podanú, žiaľ nevyšlo to. No a medzitým sa vyskytlo ešte veľa iných povolaní už spomenutá archeológia, vojačkou tiež ale to mi zamietli kvôli príbuzným vo Francúzku mimochodom vôbec ich nepoznám. Zverolekárkou čo sa mi nakoniec takmer splnilo, ale zostalo pri strednej škole takže som hnojárka-účtovníčka .
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Anja111 Pozri príspevok
Monika, a mohla by som Ti robiť asistentku?
Áno beriem ťa.... budeš mi nosiť brucho... .
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Je to zaujímavé, školy mám síce ekonomické, ale najprv som začal robiť kontrolóra (vnútropodnikového). A keď si chcel niečo zistiť, tak si sa musel hrabať v účtovníctve. Potom som robil plánovača, ale zase to vychádzalo z účtovníctva. No a potom som si povedal: načo robiť iné, keď ku všetkému potrebuješ účtovníctvo...
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

a ja som si už dááávno všimla, že v každom podniku / škole / inštitúcii je najdôležitejšiiiii:

vrátnik

a bufetárka

(vedia najviac a rozhodujú o vašom osude )
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

ermon Pozri príspevok
Áno beriem ťa.... budeš mi nosiť brucho... .
To som si vydýchla... Inak by mi zostávalo už len splniť si detský sen a byť pani učiteľkou. Najradšej by som bola vyučovala slovenský jazyk a matematiku...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
A vieš ,že to nie je až také zlé,byť učiteľkou ?
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

Hmmm... Len kto vie, kto musí mať viac trpezlivosti... Učiteľka, alebo účtovníčka?
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Melnick Pozri príspevok
A vieš ,že to nie je až také zlé,byť učiteľkou ?

Presne tak, stále štrajkujú, že majú nízke platy, pritom si denne odučia napr. nejakých 5-7 hodín, majú 8 týždňov dovolenky a ak naše detičky niečo nevedia, tak sú "blbé" detičky a nie učitelia. Dúfam, že sa nikoho nedotknem....


Chcem byť učiteľkou.....
0 0
renatan renatan

renatan je offline (nepripojený) renatan

Ja by som učiteľkou nebola ani za milión, a účtovníčkou už tiež nechcem byť! Síce ma tá práca dosť baví, ale nie je to pre mňa to pravé orechové a rozhodla som sa radikálne zmeniť smerovanie v mojom živote. Spravila som prvý krok - začala som študovať VŠ, úúúúúplne iný odbor ako účto. Strašne ma to baví, bol to môj celoživotný koníček a veľmi ľutujem tých stratených rokov, že som nevykročila tým správnym smerom hneď po maturite. Ale povedala som si, že nikdy nie je neskoro.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Ja som chcela byť všetkým možným a nemožným, len nie účtovníčkou. Mala som také výhliadky lekárka, učiteľka ale aj ako smetiarka, pretekárka na autách a rôzne adrenalínové zamestnania. Nakoniec ten adrenalín mi zostal - veď účtovníctvo je občas riadne adrenalínové zamestnanie.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať