Zavrieť

Porady

Stavba domu - Millenium 225

Ahojte, chcel by som sa opytat, ci nemate niekto skusenosti so stavbou tohto domu - Millenium 225 (projekt od Prodom) - rady, postrehy, vychytavky, mozno nejake foto zo stavby a realne naklady na vystavbu. Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    p.mac je offline (nepripojený) p.mac

    človek, ktorý si sám tvorí svoj osud :o) alebo sa aspoň snažím ...viac p.mac
    mne cena taký rýchly odhad vychadza na cca 2400000, ale všetko zavisí od projektu, ake steny, typ stropu a pod.

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    presne... tak to aj uvádzajú v katalógu. predpokladám, že je to cena za holodom (so základnou sanitou, bez kuchyne, svetlami apod.

    BigT je offline (nepripojený) BigT

    BigT
    Vdaka za odpovde. Ja si len nie som isty, do akej miery sa da verit spominanym prepoctom. Je to aj uvadzane ako cena na kluc (ako pises, za holobyt - bez linky, podlah, ...). Zaujima ma aj, co by to urobilo s cenou pri svojpomocnej vystavbe.
    A este mam otazocku - kolko priblizne moze stat vystavba garaze - svojpomocne (napojena na bocnu stenu domu). Podla tej istej stranky je to cca 400k, co sa mi zda neskutocne vela (aj ked je to cena na kluc). Dakujem

    p.mac je offline (nepripojený) p.mac

    človek, ktorý si sám tvorí svoj osud :o) alebo sa aspoň snažím ...viac p.mac
    ak robis dom svojpomocne tak mozes odratat tak asi 30% ked si sikovny a vies kedy co mas kupit. Garaz by nemal byt problem cca do tych 40 000 svojpomocne z betonovych tvarnic (salovacie tehly), teraz nieco take podobne robime svojpomocne a zmestime sa do 50 000 ale so zastresenim, zakladmi a s 2x2x1,5m pivnicou.
    Zaklady by mali byt v cene.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    p.mac Pozri príspevok
    ak robis dom svojpomocne tak mozes odratat tak asi 30% ked si sikovny a vies kedy co mas kupit. Garaz by nemal byt problem cca do tych 40 000 svojpomocne z betonovych tvarnic (salovacie tehly), teraz nieco take podobne robime svojpomocne a zmestime sa do 50 000 ale so zastresenim, zakladmi a s 2x2x1,5m pivnicou.
    Zaklady by mali byt v cene.
    Len dodám .Ak si nešikovny prerobiš

    p.mac je offline (nepripojený) p.mac

    človek, ktorý si sám tvorí svoj osud :o) alebo sa aspoň snažím ...viac p.mac
    neprerobis, tak to mas za vopred udanu cenu pravdaze je tam plus minus drobne, lebo ceny materialov stupaju

    Stavba domu - Millenium 225

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.