Zavrieť

Porady

Vianočné ozdoby, dekorácie - ako vyrobiť?

Vianoce sa blížia a ja sa asi už neviem dočkať. Najradšej by som už zdobila. Tak ma napadlo, ak máte nejaké rady a návody, čo tak po domácky doma vyrábate na vianočné dekorácie....lebo ste šikulky, to sa nedá prehliadnuť a nespomenúť a vždy sú tu dobré rady a veľa dobrých nápadíkov, a samozrejme aj skutky. Pre inšpiráciu. Ďakujem
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

hačkované mám, je to krásne...teda mne sa to páči, je to také nežné....
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Jednou rukou potľapkať po ramene a ústa dať do pozície,kedy pripomínajú také širšie písmeno "U". To je darček!
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

no, keby niekoho bavili koralkove ozdoby, možno ešte niečo stihne http://pinterest.com/naspirale/beading-christmas/
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

od mojej kamky...
Snímka2330.jpg  
Snímka2322.jpg  
1/1
3 0
eluša eluša

eluša je offline (nepripojený) eluša

pracujúca žena po 50-tke, matka dvoch detí,vdova ...viac
Ja som z bielej organzy urobila kvietky / 5 koliesok vystrihnúť, prvé zahnúť na polovicu, potom na štvrtinu a navlečenou ihlou som ten štvrtinový oblúčik nazberala tak, ako keď fercuješ - - - - takto, na tú istú niť som rovnako navliekla ďalšie kolieska zložené na štvrtinky, potom som to dobre zatiahla a šitím zakončila/. Tie kolieska som na organzu obkreslovala zelenou fixkou a tak mi vznikol kvietok so zeleným stredom. Cez jedno okvetie som prevliekla nitku, uviazala na not nitkou zavesila na stromček. Škoda, že neviem priložiť obrázok. Už ich mám na stromčeku...
0 0
janka1710 janka1710

janka1710 je offline (nepripojený) janka1710

dnes som urobila stromček z papiera ...........nastriekla na zeleno .........ozdobila........pridala elektr.sviečky a stromček je hotový...
DSC_0737-1024.jpg  
4 0
macacko macacko

macacko je offline (nepripojený) macacko

predminulý rok som robila vianočné gule z háčkovacej priadze. Je to niečo na spôsob prútených gúl.
nafúkate balony na gule veľkosti prútených gúl, omotáte priadzou lubovolnej farby a namočíte do vodného skla. Niekde to treba potom vyvesiť, (niečo dať pod to - kvapká to ) a počkať kým to uschne. Potom balon prepichnete a vyberiete. Prizdobíte nejakou mašličkou a je to....
1 0
Aanika Aanika

Aanika je offline (nepripojený) Aanika

7 0
Aanika Aanika

Aanika je offline (nepripojený) Aanika

3 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
http://dran.webnoviny.sk/ozdoba-z-viecka-na-zavaranie/
ozdoba.jpg  
3 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Takáto sviečka sa mi páči.
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
kukučka
PURPURA

Vyrobte si ju v mažiari, alebo v starom mlynčeku, nechajte pár celých kúskov navrch na ozdobu.
Zloženie: badián, bobkový list, ďumbier, nové korenie, klinček, škorica, muškát, sušená kôra z pomaranča a citróna.
Priebežne ju môžete osviežiť pár kvapkami vody a dať na krb či radiátor, alebo pridaním čerstvej rozmixovanej pomarančovej kôry. Vhodné aj ako darček.

Originál purpura obsahuje aj byliny a páli sa ako kadidlo.

sa chcem opýtať, ten ďumbier čerstvý, sušený, či mletý? a muškát orech, či kvet?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Paci sa mi toto



na ten tmavsi chcem najst navod
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...
14915267_1964819700411786_2662942083414960511_n.jpg  
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

buchač, predpokladám, že onen stromček by sa ti moooc páčil...možno, by si ho aj mohol mať.....keby si parožie nebol pomíňal na nožíky
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať