Zavrieť

Porady

Vianočné ozdoby, dekorácie - ako vyrobiť?

Vianoce sa blížia a ja sa asi už neviem dočkať. Najradšej by som už zdobila. Tak ma napadlo, ak máte nejaké rady a návody, čo tak po domácky doma vyrábate na vianočné dekorácie....lebo ste šikulky, to sa nedá prehliadnuť a nespomenúť a vždy sú tu dobré rady a veľa dobrých nápadíkov, a samozrejme aj skutky. Pre inšpiráciu. Ďakujem
Usporiadat
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Dáša_
Tento rok som sa tuším pilne pripravovala, zatial dam prvu varku veci.
Svietnik je mozaika na terakotovom podnose, hruba sviečka zamerne horí tak, že nevyhorí celá - obal ostal a teraz tam dávame čajovku.

ešte meníme stromček na biely, ale tam nemam všetko dorobene to až koncom týždna pridám
fíha,a to si všetko sama robila?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Už som ti písala: menej je niekedy viac. Ďalšia zmrníkovaná téma. Dáška ti nie je povinná nič dokazovať.
3 3
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

kukučka
Už som ti písala: menej je niekedy viac. Ďalšia zmrníkovaná téma. Dáška ti nie je povinná nič dokazovať.
Prekvapuješ ma pokračovaním v mrníkovaníˇ
Určuješ hranicu môjho záujmu o ručné práce???
A čo ak by som mala záujem o kúpu?
Spočítaj si koľko, kto nasúkal slov, slovíčiek v tejto téme....a podľa toho adresuj, "menej je viac"
Naposledy upravil afrikánka : 29.12.16 at 14:26
1 1
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Peknéééé........zaujalo, žeby som skúsila ???
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Mna napadlo...ci by sa nedala obhackovat polystyrenova gula.....ale ta by sa dala aj "olepit" nejakou vlnou....spagatikom...plus tam este nieco....alebo co koho napadne....lebo tie pačworkove gule nie su moj šialok kavy...
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

lujza.j
Mna napadlo...ci by sa nedala obhackovat polystyrenova gula.....ale ta by sa dala aj "olepit" nejakou vlnou....spagatikom...plus tam este nieco....alebo co koho napadne....lebo tie pačworkove gule nie su moj šialok kavy...
Ak by som sa do toho dala, určite obhačkovať polystyrénové.
Oblepiť vlnou.....kedysi veľkonočné vajíčka, pruhované.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Vajká som take robila...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lujza.j
Mna napadlo...ci by sa nedala obhackovat polystyrenova gula.....ale ta by sa dala aj "olepit" nejakou vlnou....spagatikom...plus tam este nieco....alebo co koho napadne....lebo tie pačworkove gule nie su moj šialok kavy...
m
Tie som si tiez objednala, no, vyzerali velmi mohutne, nepouzila som ich. Ale mozes uhackovat kruh a vlozit tu gulu,prilepit na gulu, stiahnut, pridat na vrch maslu, pripnut motylika....snad o rok .
Naposledy upravil alaya1 : 12.01.17 at 12:42 Dôvod: preklep
0 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Dáša_
Anika61
Také robí moja internetová"kamarátka Marta ....robila som aj ja aaaale "nemám nervyyyy"na to škrobenie,vyťahovanie,sušeniegule sú robené vcelku a tvarované na balonikoch na ktorých sa sušia
tu je postup tiež na hačkovane gule, tie su ale robené z dvoch polgulí. Zbieram na také odvahu
No ono na háčkovanie nie je zložité.....len potom po jednom vianočnom použití" max.po dvoch je to zašedivené prípadne ožltnuté podľa toho či použješ na vystuženie škrob+lepidlo,cukrovú vodu,či vodné sklo....
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Mrníkuješ?
0 1
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Dáša_
Tento rok som sa tuším pilne pripravovala, zatial dam prvu varku veci.
Svietnik je mozaika na terakotovom podnose, hruba sviečka zamerne horí tak, že nevyhorí celá - obal ostal a teraz tam dávame čajovku.

ešte meníme stromček na biely, ale tam nemam všetko dorobene to až koncom týždna pridám
Určite máš dorobené......musí byť pekný s tými ozdobami....neukážeš, ako si sľúbila?
0 1
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

No vidíš, aké je to jednoduché.....dáš fotky, ktoré si sľúbila a ja môžem konečne povedať, že si šikulka
0 1
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

SI ŠIKOVNÁ.....áno, áno, áno
SOM ZVEDAVÁ.....áno, áno, áno
NEDALA SOM TI MÍNUSKU...veru nie, veru nie,
DÁVAM TI PLUSKY za ozdoby, obedy......áno, áno, áno
Čo mám ešte spraviť, aby bol konečne už POKOJ ???
0 1
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

kukučka
Ty naozaj musíš byť všade a mať posledné slovo.
Aká zhoda....ja si to zase myslím o tebe.
A tým už naozaj končím, lebo v zrátaní slov a slovíčiek dobehnem tú, ktorej patrí rada "menej je viac"
Naposledy upravil afrikánka : 29.12.16 at 15:32
1 2
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Tvoj stromček je pekný, vkusný, páči sa mi
Mám rada ručné práce a kreativitu akéhokoľvek druhu, preto ma tvoje fotky zaujali a netrpezlivo som očakávala zverejnenie. Škoda, že si nesplnila to, čo si sľúbila.
Mohla by som od teba žiadať, aby si zverejnila fotky tých krásnych vecičiek umiestnených v tvojom interiéry .....ale necháme to tak.
Inak úprimne vyjadrujem obdiv nad zhotovenými dekoráciami.
K nicku v "artmama" Dasa, tu je Dáša.....na Pokec "afrikanka", tu afrikánka
0 2
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

buchač, tvoje parohy ma napadli ako prvé, ale nechcela som byť až taká úprimná
0 3

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať