Zavrieť

Porady

Dnešným dňom som bol manželkou vyhodený z porady

Milí poraďáci, doteraz som vyše roka sledoval Vašu poradu z manželkinho konta, sledoval som Vaše názory, rady a priznám sa, aj ja som Vám občas poradil v jej mene a neviedol som si zle, lebo som jej od Vás získal cez 200 súhlasov, ale dnešným dňom som bol "vyautovaný"- manželka si zmenila heslo a mám od nej prísny zákaz v jej mene sa prihlasovať na Poradu
Z tohto dovodu som aj ja si zriadil svoje vlastné konto a idem ďalej- teším sa na komunikáciu s Vami všetkými.Najskor som si myslel, že sa sem neprihlásim, ale bolo by mi za Vami smutno a tak teda "vítam" medzi Vami. Stano
Usporiadat
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Sta a tu je moja odpoveď pani Kalkulačky:

Musíte šetriť, ináč sa milionárom nestanete
0 0
sta sta

sta je offline (nepripojený) sta

Melnick Pozri príspevok
Sta a tu je moja odpoveď pani Kalkulačky:

Musíte šetriť, ináč sa milionárom nestanete
jo jo mne vyšlo to isté

ale mohli by tam dať aj odpoveď: "keď si zbalíte milionára"
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Asi ste veľmi lakomé. Mne vyšlo, že pri 500.- Sk mesačne budem v 68 rokoch milionárka. To je celkom prijateľné, nie?
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Abel, a myslíš, že pri takomto tempe života a pri našej vyťaženosti sa dožijeme aj 68. roka života??
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Neviem ako ty, Miška, ale ja sa nikam nechystám. Ja prežijem aj jadrový výbuch, čo som ja horšia od švába? Viem, že si mám ľahnúť pätami k centru výbuchu. A teraz nám dokonca bezplatne dali jódové tabletky, tak ja sa už ničoho nebojím. Ja si počkám na tých mojich pra-pra-pra-zadkov
A po preškolení PZS už budem totálne nesmrteľná.
Práve dávajú v správach, ako v nemocnici za zaklopanie vyberajú 300.- Sk. Ďalší krôčik k miliónu, stačí nápad.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Melnick Pozri príspevok
No, takže poprosím Lenku, čoby moderátorku tejto témy,aby tému premenovala na "Mrníkoviny s hviezdičkou"
Tému si už musí premenovať Stano - zakladateľ témy, pretože už v tomto "chlieviku" nemám ako moderátor prístup do témy.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
lenkak Pozri príspevok
Tému si už musí premenovať Stano - zakladateľ témy, pretože už v tomto "chlieviku" nemám ako moderátor prístup do témy.
Som zvedavá, či bude mať Stano ešte na to čas. Keď manželka túto tému dočíta, tak ho vypoklonkuje aj z baráku.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Melnick Pozri príspevok
Sta a tu je moja odpoveď pani Kalkulačky:

Musíte šetriť, ináč sa milionárom nestanete
Mne kalkukačka dala takúto odpoveď:

Milionárom budete vo veku 48,4 rokov

Takže ešte nejakých 12 rôčkov pretrpím, a potom sa budem mať lepšie.
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

smith Pozri príspevok
Mne kalkukačka dala takúto odpoveď:

Milionárom budete vo veku 48,4 rokov

Takže ešte nejakých 12 rôčkov pretrpím, a potom sa budem mať lepšie.
ja ti tie peniažky budem ako "nebankovka" spravovať, súhlasíš? Pošlem ti čísielko účtiku, na ktorom si to budeš šetriť, doble?
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Tanče, a ja ti ich budem zhodnocovať, doble?
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

abel Pozri príspevok
Tanče, a ja ti ich budem zhodnocovať, doble?
....a Smith pôjde na pár rokov do basy a Abel s Tanče dostanú od štátu odškodné, doble?
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
abel Pozri príspevok
Tanče, a ja ti ich budem zhodnocovať, doble?
...a ja sa budem tešiť ako ich budeme mínať......tiež doble
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

neviem či som nezobudila susedovie dieťa, ščo sa tu rehocem ...
to odstupné, čo to trepem - ODŠKODnÉ beriem.A smith, ty taho do tej basy. Chcel si šetriť, tak tam ušetríš!!!!

doble sme to vymysleli...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Danila Pozri príspevok
Som zvedavá, či bude mať Stano ešte na to čas. Keď manželka túto tému dočíta, tak ho vypoklonkuje aj z baráku.
A hlavne sa moc nerehocme, lebo keď zistí, kto všetko sa na nich zabával stihne sa stať, že nám aj tie naše oprskané monitory príde vytrieť
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

ozaj!!!!! STANOOOOOOOO,

.............kde si?
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Tanče Pozri príspevok
neviem či som nezobudila susedovie dieťa, ščo sa tu rehocem ...
to odstupné, čo to trepem - ODŠKODnÉ beriem.A smith, ty taho do tej basy. Chcel si šetriť, tak tam ušetríš!!!!

doble sme to vymysleli...
A tu máme jasný príklad, ako to funguje v tomto štáte...

Obrali sme Smitha o celoživotné úspory skôr, než ich stihol ušetriť, ale klobúk dole pred Tanče, berie aspoň ohľad na susedovie dieťa, aby ho nezobudila od rehotu

nedoble ste to vymysleli...chudáčisko Smith nám tu držal ochranu predchádzajúce dni v mrníčku, Stančo sa len občas priškatulkoval a Bastian radšej zutekal a vy ho do basy, že sa nehanbíte!
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
abel Pozri príspevok
Ja prežijem aj jadrový výbuch, čo som ja horšia od švába? Viem, že si mám ľahnúť pätami k centru výbuchu.
CHYBA! zásadne treba pozerať smerom k výbuchu ... v živote už nič také neuvidíš.
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

danushka Pozri príspevok
A tu máme jasný príklad, ako to funguje v tomto štáte...

..chudáčisko Smith nám tu držal ochranu predchádzajúce dni v mrníčku, Stančo sa len občas priškatulkoval a Bastian radšej zutekal a vy ho do basy, že sa nehanbíte!
doble, tak dáme do basy Standa a Bastiana!
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Tanče Pozri príspevok
doble, tak dáme do basy Standa a Bastiana!
Tí sú naši...to nemôžeme, museli by sme im vybavovať v lete izbu pri okne a v zime pri komíne..., tých si nechajme u nás na porade. Bastiana by tam aj tak nechceli, ten má takú širokú slovnú zásobu a osobnostný odhad , že by si mysleli že je tam omylom - čo by aj bol (prepáč Bastian) a Stančo je ohrozený druh, ktorého musíme chrániť.
Na poráďacku basu tu máme iných adeptov...Spod...ia...vá, H.b.bti -čo si ja pamätám...ej veru, keby tu začali všetci tí skalnejší spomínať, koľko nickov by už sedelo za mrežami
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ahojte ľudia, ospravedlňte prosím moju neučasť, ale nebol som tu 24hodín, z dovodu urovnávania koaličnej krízy, a teraz zasa protestujem týmto sposom proti zatknutiu opozičnej kazašsskej novinárky...

Ozaj lidičky a čo je to za slovo "mrníkoviny"?, akože sranda?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať