Zavrieť

Porady

Dnešným dňom som bol manželkou vyhodený z porady

Milí poraďáci, doteraz som vyše roka sledoval Vašu poradu z manželkinho konta, sledoval som Vaše názory, rady a priznám sa, aj ja som Vám občas poradil v jej mene a neviedol som si zle, lebo som jej od Vás získal cez 200 súhlasov, ale dnešným dňom som bol "vyautovaný"- manželka si zmenila heslo a mám od nej prísny zákaz v jej mene sa prihlasovať na Poradu
Z tohto dovodu som aj ja si zriadil svoje vlastné konto a idem ďalej- teším sa na komunikáciu s Vami všetkými.Najskor som si myslel, že sa sem neprihlásim, ale bolo by mi za Vami smutno a tak teda "vítam" medzi Vami. Stano
Usporiadat
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Melnick Pozri príspevok
Keby k tomu došlo, tak sa jej ukážeme.
Majka, to nerob, Stanislav by to už nemusel rozchodiť
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Akože, ja tiež nechápem prečo ma lenka presunula do tejto témy, však moja téma je do podvojného účta ako vyšitá
a lenka si ma len tak presunie,nerešpektuje autorské práva

Inak, aby som vysvetlil- ja sem chodím takto večer, lebo teraz mám klud na písanie, vieš mám dve detičky a pri nich sa moc surfovať nedá, takže takto to je
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Počas môjej účasti na porade som nezaregistroval taký excelentný vstup do rodiny PORADA.SK aký bol tvôj, okrem zakladateľky tejto témy:

http://www.porada.sk/t63285-odbornejsie-prispevky.html

Lenže ona žala úspech v opačnom zmysle slova.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
willma Pozri príspevok
Majka, to nerob, Stanislav by to už nemusel rozchodiť
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

smith Pozri príspevok
Počas môjej účasti na porade som nezaregistroval taký excelentný vstup do rodiny PORADA.SK aký bol tvôj, okrem zakladateľky tejto témy:

http://www.porada.sk/t63285-odbornejsie-prispevky.html

Lenže ona žala úspech v opačnom zmysle slova.
A ktovie, či Stanislav nie je manžel našej Zimomily, ktorej zostal len ten jediný príspevok a ďalej jej účtovnícka česť nedovolila sa zúčastňovať našich neodborných orgií, tak sa prenickovala, a teraz sa Vrchniakovci idú o škatuľku pobiť .
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

abel Pozri príspevok
A ktovie, či Stanislav nie je manžel našej Zimomily, ktorej zostal len ten jediný príspevok a ďalej jej účtovnícka česť nedovolila sa zúčastňovať našich neodborných orgií, tak sa prenickovala, a teraz sa Vrchniakovci idú o škatuľku pobiť .
Elenka, vieš koľkoZimomíl Vrchniakových sa tu zdržiava? Aspoň niekto zistil svoju farbu alebo sa vyfarbil...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

abel Pozri príspevok
A ktovie, či Stanislav nie je manžel našej Zimomily, ktorej zostal len ten jediný príspevok a ďalej jej účtovnícka česť nedovolila sa zúčastňovať našich neodborných orgií, tak sa prenickovala, a teraz sa Vrchniakovci idú o škatuľku pobiť .
Elenka, toho sa nemusíš báť, že mi tu zostane len jeden príspevok- nebudem sem síce prispievať ako na "bežiacom páse", lebo nie som typický, čistý účtovník a sú tu aj ovela múdrejší ľudia ako ja, ale neboj sa, ja tiež keď budem vedieť tak poradím- moja parketa je najma poisťovníctvo, finančníctvo a pod., takže neboj, určite nehrozí, že by som sa prenickoval- v tom nevídím nejaký veľký význam. Som seriozny človek, aspoň myslím.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Dôrazne protestujem proti príspevkom takého typu, ako je cca tých 170 pred týmto mojím.
Márne hľadám suchý servítok na utretie obrazovky, minula som si už celý balíček.
Ná čo si vy myslíte, že ja zarábam len na servítky???

Super téma, budem sledovať, či majiteľku odpojenej škatuľky objavíte...
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

Tí skalní si možno spomenú, že som mal niekedy nejaký príspevok aj v tejto téme (asi tak pred XY stranami) , no keď to pôjde takto ešte pár dni ďalej (3dni - 17 strán)...tak môžte rovno vydať knihu .
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

AlaNR Pozri príspevok
Dôrazne protestujem proti príspevkom takého typu, ako je cca tých 170 pred týmto mojím.
Márne hľadám suchý servítok na utretie obrazovky, minula som si už celý balíček.
Ná čo si vy myslíte, že ja zarábam len na servítky???

Super téma, budem sledovať, či majiteľku odpojenej škatuľky objavíte...
Treba zakúpiť švédsku utierku, tá sa dá použiť opakovane...

Majiteľa škatuľky už máme, chýba nám len majiteľka odpojeného PC. Ale takýmto tempom, ako dnes nasledujeme, to nezistíme, dievčatá a chlapci...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Akože, ja tiež nechápem prečo ma lenka presunula do tejto témy, však moja téma je do podvojného účta ako vyšitá
a lenka si ma len tak presunie,nerešpektuje autorské práva

Inak, aby som vysvetlil- ja sem chodím takto večer, lebo teraz mám klud na písanie, vieš mám dve detičky a pri nich sa moc surfovať nedá, takže takto to je

vari sa Ti neľúbi, zo mňa srší takááááá spokojnosť, kam som tvoju tému preradila.
P.S. Aj ja na Poradu chodím po večeroch, nie si jediný.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Lenka, ešte dobre, že aj Ty si 17-tka. Takýto supermrník tu už skutočne dávno nebol. A kto ho vyrobil - no predsa 17-tky! Tak sa nehnevaj, že musíš po nás upratovať...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Evka to je pohoda, ja som sa dobre zabavila.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

lenkak Pozri príspevok
Evka to je pohoda, ja som sa dobre zabavila.
Tak to si určite nebola sama. Tých oprskaných monitorov bolo pri tejto téme určite vééééééľmi veľa. Dávno som sa tak z chuti nezasmiala.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Stanislav 1975Re: Dnešným dňom som bol manželkou vyhodený z porady
Citát:
Pôvodca textu príspevku: abel
A ktovie, či Stanislav nie je manžel našej Zimomily, ktorej zostal len ten jediný príspevok a ďalej jej účtovnícka česť nedovolila sa zúčastňovať našich neodborných orgií, tak sa prenickovala, a teraz sa Vrchniakovci idú o škatuľku pobiť .

Elenka, toho sa nemusíš báť, že mi tu zostane len jeden príspevok- nebudem sem síce prispievať ako na "bežiacom páse", lebo nie som typický, čistý účtovník a sú tu aj ovela múdrejší ľudia ako ja, ale neboj sa, ja tiež keď budem vedieť tak poradím- moja parketa je najma poisťovníctvo, finančníctvo a pod., takže neboj, určite nehrozí, že by som sa prenickoval- v tom nevídím nejaký veľký význam. Som seriozny človek, aspoň myslím


AlaNR Pozri príspevok
Dôrazne protestujem proti príspevkom takého typu,

ako je cca tých 170 pred týmto mojím.
Márne hľadám suchý servítok na utretie obrazovky, minula som si už celý balíček.
Ná čo si vy myslíte, že ja zarábam len na servítky???

Super téma, budem sledovať, či majiteľku odpojenej škatuľky objavíte...
AlaNR ,čo sa bojíš, prečítaj si príspevok pred Tebou a ostaneš na výsosť spokojná- Stano je finančník a ešte k tomu seriózny, takže ja už mám o milióny postarané však Stanko? A Ty buď na neho tiež milá a stane sa aj s Teba milionárka.
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Melnick Pozri príspevok
AlaNR ,čo sa bojíš, prečítaj si príspevok pred Tebou a ostaneš na výsosť spokojná- Stano je finančník a ešte k tomu seriózny, takže ja už mám o milióny postarané však Stanko? A Ty buď na neho tiež milá a stane sa aj s Teba milionárka.

......sa líškaš čooo???
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Za tie milióny mi to predsa stojí. Či nie?
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

niekto robí za menej peňazí aj horšie veci..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Dievčatá, nie- miliony neviem poradiť ako zarobiť, ale nesťažujem sa, nemám sa nejak extra zle-som spokojný

Melnick-zajtra bude 5 deň,hmhm
a ďalšia podmienka splnená...
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Marianna01 Pozri príspevok
niekto robí za menej peňazí aj horšie veci..
......len ja blbec z lásky......
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať