Zavrieť

Porady

Dnešným dňom som bol manželkou vyhodený z porady

Milí poraďáci, doteraz som vyše roka sledoval Vašu poradu z manželkinho konta, sledoval som Vaše názory, rady a priznám sa, aj ja som Vám občas poradil v jej mene a neviedol som si zle, lebo som jej od Vás získal cez 200 súhlasov, ale dnešným dňom som bol "vyautovaný"- manželka si zmenila heslo a mám od nej prísny zákaz v jej mene sa prihlasovať na Poradu
Z tohto dovodu som aj ja si zriadil svoje vlastné konto a idem ďalej- teším sa na komunikáciu s Vami všetkými.Najskor som si myslel, že sa sem neprihlásim, ale bolo by mi za Vami smutno a tak teda "vítam" medzi Vami. Stano
Usporiadat
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Zita5 Pozri príspevok
No ja zasa som myslela , že Ajuška patrila k Stankovi , nakoľko ona pracuje s ALFOU a hrozí jej Omega .......téma za otvorila PU "Začíname " ......a potom ten "miláčik" hmmm.....kto sa pridá .......no rozmýšľam,rozmýšľam doposiaľ som na to neprišla ako to je čo sa z toho vykľuje ....uvidíme , budem sledovať ďalej , zaujimavá téma
......Zitka tú Omegu už aj idem opraviť ... už som v nej až po uši ...... ale vďaka Porade ešte lano nehľadám... ...inak 1975 - ročník chlapa ku mne ako stvorený......
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ajuška Pozri príspevok
......Zitka tú Omegu už aj idem opraviť ... už som v nej až po uši ...... ale vďaka Porade ešte lano nehľadám... ...inak 1975 - ročník chlapa ku mne ako stvorený......
Ajuška , takže mám zabudnúť a vylúčiť ....
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Zita5 Pozri príspevok
Ajuška , takže mám zabudnúť a vylúčiť ....
...bohužiaľ...................aj ja...
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
liba2 Pozri príspevok
Sledovala som tému od jej začiatku a bavila sa ako aj ostatní.
Stanislava 1975 sme ešte neidentifikovali - veď on sa ozve keď príde jeho čas.
Ale napriek tomu si myslím, že toto :

by mal vysvetliť Stefan2005 - nie Stanislav 1975.
Mne sa to tiež nejako nepozdáva.....
Libuška tu reagoval Stefan2005 na môj nesprávny príspevok, kde som poplietol mená zúčastnených strán. Mea culpa.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Cha, jjja mám ročník 1975 doma. To je tá dobrá správa.
Ale hovorí mi mami. A to je tá druhá správa
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Sadla som si práve k PC, že idem pracovať...nedalo mi nenačrieť k mojim drahým súkmeňovcom. Vy ste tu všetci tak PODARENÍ, že nech má človek akokoľvek zlý deň - PORADA to istí a zbytok dobrého dňa ZAISTÍ ! ...tieto Vaše mrníčky zbožňujem
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Melnick Pozri príspevok


Však už máš 13 príspevkov a ss nikde.



Ale on potrebuje 5 dní a nie 5 príspevkov! Božinku, Vidno že je nováčik !
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Ajuška Pozri príspevok
......Zitka tú Omegu už aj idem opraviť ... už som v nej až po uši ...... ale vďaka Porade ešte lano nehľadám... ...inak 1975 - ročník chlapa ku mne ako stvorený......
Baby , však vy si tu už chlapov delíte. A čo keď aj tých pár čo sú na Porade zdupká, keď zistia aké sme to my v skutočnosti 17-tky.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Melnick Pozri príspevok
Baby , však vy si tu už chlapov delíte. A čo keď aj tých pár čo sú na Porade zdupká, keď zistia aké sme to my v skutočnosti 17-tky.
Nedelíme si tu chlapov...ale sme zistili, že škatulky sa dajú skovávať...to by mi teda nepadalo, že aj takúto zbraň môžem doma použiť
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Zita5 Pozri príspevok
Ajuška , takže mám zabudnúť a vylúčiť ....
Ale veď Stanko nahral manželke vyše 200 bodov, okrem toho jedného by ich Ajuška predala a či čo?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Danila Pozri príspevok
Ale veď Stanko nahral manželke vyše 200 bodov, okrem toho jedného by ich Ajuška predala a či čo?
Ja viem o 200 súhlasoch...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Kazu Pozri príspevok
Cha, jjja mám ročník 1975 doma. To je tá dobrá správa.
Ale hovorí mi mami. A to je tá druhá správa

Kazu ,ale taký ročník +- mám aj ja doma , okrem toho ja a Ty máme sedemnásť .....
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Danila Pozri príspevok
Ale veď Stanko nahral manželke vyše 200 bodov, okrem toho jedného by ich Ajuška predala a či čo?
...len Ti teraz neviem podľa akého § to zdaním...
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Trápite sa tak vám trošku pomôžem - pracujem s Alfou, mám viac ako 200 súhlasov, mám doma chlapa ročník 1975 ale tiež mi hovorí mami, takže ja som z kola von.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Melnick Pozri príspevok
Baby , však vy si tu už chlapov delíte. A čo keď aj tých pár čo sú na Porade zdupká, keď zistia aké sme to my v skutočnosti 17-tky.
Náhodou, my sme "in". Na budúci rok budeme mať 18 a už máme 30 ročné skúsenosti. Ani baníci nie sú viac.
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Zita5 Pozri príspevok
Kazu ,ale taký ročník +- mám aj ja doma , okrem toho ja a Ty máme sedemnásť .....

sedemnásť čoho? "Zastavení jara"?
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Ajuška Pozri príspevok
...len Ti teraz neviem podľa akého § to zdaním...
Daj 52 tým predsa nemôžeš nič pokaziť. Ten je univerzálny
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Kazu Pozri príspevok
Daj 52 tým predsa nemôžeš nič pokaziť. Ten je univerzálny
...asi tak liter...
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Ešte prispejem do tohto konferenčného hovoru:

Ja s tým naozaj nič nemám...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Ajuška Pozri príspevok
...asi tak liter...
No... môže byť. Ale ak sa budeš priznávať, nesmie ich tam byť veľa, lebo by bolo málo.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať