Zavrieť

Porady

New: Akú máme krvnú skupinu - aj nickmi

Anketa: Moja krvná skupina je:

Počet hlasujúcich
121. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • 0+

    34 28.10%
  • A+

    29 23.97%
  • B+

    19 15.70%
  • AB+

    9 7.44%
  • 0-

    11 9.09%
  • A-

    6 4.96%
  • B-

    8 6.61%
  • AB-

    2 1.65%
  • Nepoznám svoju KS

    3 2.48%
Aby sme vyhoveli obom stranám:
toto je obdoba ankety o výskyte krvných skupín u poraďákov, ale v tejto ankete budú zverejnené aj nicky hlasujúcich pri odpovediach.
Prosím, hlasujte.
Usporiadat
fimka fimka

fimka je offline (nepripojený) fimka

PRESTAŇTE UŽ LÁSKAVO S TÝM KTO KOHO VYTOČIL!!!!!
Táto téma je a zostane slušná!!! Bez konfrontácií.
Inak ju radšej zatvoríme.
MÁM UŽ DOSŤ TÝCH VAŠICH HÁDOK, V POSLEDNOM ČASE JE ICH NA PORADE VIAC NEŽ DOSŤ!
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Tak nech dievča zvažuje slová.
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Ja by som veľmi rada darovala krv ale bohužiaľ nie je to možné. Prekonala som žltačku vo vysokom veku. Určite je nás veľa, ktorí by sme chceli darovať ale zo zdravotných dôvodov nemôžeme...
0 0
fimka fimka

fimka je offline (nepripojený) fimka

Trošku to, s dovolením, posuniem. Možno by si niektorí radi zahlasovali.
0 0
fimka fimka

fimka je offline (nepripojený) fimka

Posúvam
0 0
fimka fimka

fimka je offline (nepripojený) fimka

Posúvam
0 0
fimka fimka

fimka je offline (nepripojený) fimka

ááá posúvam
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

prečo?
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

[quote=kukučka;579393]prečo?[/que]Zahlasoval som sice, ale tiež neviem: načo je dobrá táto anketa?
0 0
fimka fimka

fimka je offline (nepripojený) fimka

Odpovedám:

Pre Kukučka: Posúvam preto, lebo anketa je aktívna do 7. 12. a potešilo by ma, keby čo najviac poraďákov zahlasovalo. A ak je vzadu, už po nej hodí očkom málokto. Preto ju raz denne posuniem. S dovolením.

Pre Strelec: Pôvodne vznikla anketa na základe štatistiky výskytu krvných skupín v EU, kotrú uviedol Chobot tu http://www.porada.sk/573810-post12.html. Ja by som chcela vedieť, ako tie čísla budú sedieť na nás poraďákov. Tá pôvodná anketa bola bez uvádzania nickov. Ale už na druhý deň po jej spustení začalo poraďákov zaujímať aj kto z nickov je "koho krvná skupina". A tak sme pôvodnú anonymnú anketu zavreli a otvorili sme túto so zverejnenými nickmi. BTW: aj keď to nebolo prvoplánové, jeden nikdy nevie, možno sa nám ešte táto anketa zíde, ak nedajbože niekto bude veľmi súrne potrebovať konkrétny typ KS.
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

fimka Pozri príspevok
...možno sa nám ešte táto anketa zíde, ak nedajbože niekto bude veľmi súrne potrebovať konkrétny typ KS.
Bol by som veľmi opatrný pri takýchto úvahách. Určite sa nájdu viacerí, ktorí sa ankety zúčastnili, ale z akýchkoľvek dôvodov krv darovať nemôžu.
0 0
jajjka jajjka

jajjka je offline (nepripojený) jajjka

žienka detailistka
Čaute krvinky, ja som tiež hlasovala, som A1B Rh neg a neviem prečo by to nemohli vidieť aj ostatní. Krv chodím darovať už 12 rokov, som držiteľom striebornej Jánskeho plakety. Keď ma z transfúzky zavolali k súrnemu prípadu nedostatku tejto krvnej skupiny, hneď som bola tam a verte mi bol to svétový pocit.
0 0
kačenka kačenka

kačenka je offline (nepripojený) kačenka

myslím, že každý kto daruje krv musí mať niečo
dobré v srdiečku a nie je mu tento svet len tak
ľahostajný, aj keď tá jeho krv neputuje len do žíl
jeho blízkeho. Ja som tento "úžasný pocit" zažila
už 27 krát a ešte 3 krát a som "zlatá".
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

endrju Pozri príspevok
Bol by som veľmi opatrný pri takýchto úvahách. Určite sa nájdu viacerí, ktorí sa ankety zúčastnili, ale z akýchkoľvek dôvodov krv darovať nemôžu.

Áno, presne tak. Zúčastnila som sa ankety, ale krv nemôžem darovať. Ale pevne verím, že sa tu nájdu dobré duše, ktoré pomôžu, keď niekto z nás bude potrebovať pomoc, a to nielen odbornú, čo sa týka www.porada.sk.
0 0
jajjka jajjka

jajjka je offline (nepripojený) jajjka

žienka detailistka
KAČENKA, tak to som o 2 tankovania pozadu.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

michelle84 Pozri príspevok
Áno, presne tak. Zúčastnila som sa ankety, ale krv nemôžem darovať. Ale pevne verím, že sa tu nájdu dobré duše, ktoré pomôžu, keď niekto z nás bude potrebovať pomoc, a to nielen odbornú, čo sa týka www.porada.sk.
a ja zas pevne dúfam a verím, že vašu pomoc potrebovať nebudem

a toto som vám prilepila do prvej témy:

http://www.porada.sk/579519-post48.html
0 0
ivako ivako

ivako je offline (nepripojený) ivako

Keďže mám krvnú skupinu O, tak prikladám niečo pre O-ky.
0 0
Mackovka Mackovka

Mackovka je offline (nepripojený) Mackovka

ivako Pozri príspevok
Keďže mám krvnú skupinu O, tak prikladám niečo pre O-ky.
Mám smolu, dostala som "zhora" do vienka skupinu 0, ale nedostala som chuť na mäso...
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

to: kačenka a jajka, baby nestíhate , ale chváliť sa nejdem
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Študentov na škole, kde chodi aj moja dcéra (VŠE BA) oslovil ich profesor, že súrne potrebujú krv pre 18 ročného chlapca, pretože inak zomrie. Krvná skupina 0+. Prosim, ak niekto poznáte človeka s touto krvnou skupinou, ktorý by mohol darovať krv, napíšte mi ss, resp. mu dajte o tejto prosbe vedieť a zanechajte na seba kontakt alebo na človeka, ktorý by mohol pomôcť. Nechcem k tejto výzve ostať ľahostajná a preto aspoň touto cestou hľadám pomoc pre človeka, ktorý to potrebuje. Vzápätí Vás skontaktujem s otcom tohoto chlapca.

Ak je vo Vašich silách pomôcť, prosím, nájdite si čas a chvíľku porozmýšľajte koho osloviť.
Nepíšte prečo nemôžete, nechcem tu rozvádzať diskusiu, ale ak sa dá, skúsme pomôcť.
Ďakujem Vám.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať