Zavrieť

Porady

DIA Vianoce

ahojte! neviete poradit nejake vianocne dobrôtky, ktore by potesili aj diabetikov??? dakujem
Usporiadat
penelopa penelopa

penelopa je offline (nepripojený) penelopa

Tu prikladam nejake moje recepty, este mam aj nieco nascenovane z casopisov, ak bude zaujem mozem poslat mailom
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Infarkt Infarkt

Infarkt je offline (nepripojený) Infarkt

Muž...zatiaľ :-)
penelopa Pozri príspevok
Tu prikladam nejake moje recepty, este mam aj nieco nascenovane z casopisov, ak bude zaujem mozem poslat mailom
Perfektné... Kľudne môžeš poslať aj mne mailom tie ďalšie recepty...vopred velikánske DÍKES
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Osobne tiež veľmi rád privítam ďalšie dia-recepty.
Ale ak by aj nikto nepridal žiadny recept, ponuka od penelopa už predčí ponuku v nejednom dia-kútiku...
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Infarkt Pozri príspevok
Perfektné... Kľudne môžeš poslať aj mne mailom tie ďalšie recepty...vopred velikánske DÍKES
... aby si nemusela každému zasielať indviduálne, radšej prosím pripni sem tie recepty a záujemca si ich stiahne...
0 0
penelopa penelopa

penelopa je offline (nepripojený) penelopa

oki, skusim teda pripnut sem tie scenovane, uvidim ake to bude. Hlasi mi, treba ich upravit, tak zatial kym to urobim, nasla som este nejake, mozte zatial prestudovat tie
1 0
penelopa penelopa

penelopa je offline (nepripojený) penelopa

Toto je prvy list, neviem aka to bude kvalita, tak zatial jeden.
D1.jpg  
0 0
penelopa penelopa

penelopa je offline (nepripojený) penelopa

Neviem ci to staci v tejto velkosti, pripadne si to upravte a dajte vediet ako to u vas vyzera. Ja pridem po obede, potom by som nahadzala zvysok ;-)
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
penelopa Pozri príspevok
Toto je prvy list, neviem aka to bude kvalita, tak zatial jeden.
Pre tie moje dia-oči je to veľmi malé (obrázok má len 3kb), ak sa dá trochu zväčšiť - tak 10x - myslím tým výslednú veľkosť obrázku na 30 kb... Vďaka.
0 0
Infarkt Infarkt

Infarkt je offline (nepripojený) Infarkt

Muž...zatiaľ :-)
penelopa Pozri príspevok
Neviem ci to staci v tejto velkosti, pripadne si to upravte a dajte vediet ako to u vas vyzera. Ja pridem po obede, potom by som nahadzala zvysok ;-)
Zväčši rozlíšenie, lebo je to fakt malé a keď si to aj nazoomujem, tak je to nečitateľné...
0 0
penelopa penelopa

penelopa je offline (nepripojený) penelopa

Praveze vacsi mi to nechcelo vziat, skusim sa este poobede pohrat, teraz musim letiet vybavit...
0 0
penelopa penelopa

penelopa je offline (nepripojený) penelopa

Tak som to zasa zvacsila, nahodim opat jeden obrazok
D2.jpg  
0 0
penelopa penelopa

penelopa je offline (nepripojený) penelopa

...ale ako vidim, nebude to dobre :-( ak teda niekto chcete, napiste kludne mi na mail, poslem vam ich.
0 0
Infarkt Infarkt

Infarkt je offline (nepripojený) Infarkt

Muž...zatiaľ :-)
Ináč, môžeš ísť kľudne až na veľkosť 800 x 600 ... ... čo je dvojnásobok toho, čo tam dávaš teraz...
0 0
penelopa penelopa

penelopa je offline (nepripojený) penelopa

Lenze ja som tam presne tu velkost dala hned pri prvom obrazku (najvacsiu aku mi je schopna porada vziat) a teda nechapem v com je chyba
0 0
Infarkt Infarkt

Infarkt je offline (nepripojený) Infarkt

Muž...zatiaľ :-)
penelopa Pozri príspevok
Lenze ja som tam presne tu velkost dala hned pri prvom obrazku (najvacsiu aku mi je schopna porada vziat) a teda nechapem v com je chyba
Musíš ten obrázok uložiť na svojom PC v takej veľkosti, ako som spomínal...teda 800 na 600...a ten potom prilepíš sem...
0 0
penelopa penelopa

penelopa je offline (nepripojený) penelopa

Ja to mam v pc-ku, otvorila som cez HP image editor, nemala som to ani raz menej ako 800 na 600, zial fakt neviem preco sa to napriek tomu zobrazi vzdy take male.
0 0
layla layla

layla je offline (nepripojený) layla

Penelopa, dakujem velmi pekne. Urcite niektore vyskusam.
Chcem sa, ale spytat, ci obycajny med na medovnicky az prilis nezvysi cukor. Ja sa do toho nerozumiem, lebo idem vypekat pre otca, ktory si picha inzulin 3x denne. Za odpoved dakujem
0 0
Infarkt Infarkt

Infarkt je offline (nepripojený) Infarkt

Muž...zatiaľ :-)
layla Pozri príspevok
Penelopa, dakujem velmi pekne. Urcite niektore vyskusam.
Chcem sa, ale spytat, ci obycajny med na medovnicky az prilis nezvysi cukor. Ja sa do toho nerozumiem, lebo idem vypekat pre otca, ktory si picha inzulin 3x denne. Za odpoved dakujem
V tvojom prípade by som zvažoval použitie medu v koláčikoch...

Vyššia dávka antioxidantov

Alergie pri požívaní medu sa vyskytujú len zriedkavo, lebo ide
o prírodný produkt. Včela je totiž akýmsi biologickým filtrom. Keď sa pri zbere otrávi toxickou látkou, nedoletí s nákladom do úľu a cestou zomrie. Med môže znečistiť a sfalšovať jedine človek z túžby po zisku. Aj čistý med však nie je vhodný pre ľudí vyčerpaných a preťažených stresom, pre tehotné ženy a pacientov, ktorí trpia nedostatočnosťou srdca či obličiek. Užívania medu sa musia vzdať aj diabetici. Med je veľmi kalorický. Je síce zdravšie sladiť medom ako cukrom, lebo fruktóza a glukóza v mede sú oproti sacharóze
v cukre ľahšie stráviteľné, no ani sladenie s medom netreba preháňať. Oproti uhlohydrátom s vyšším glykémovým indexom (hroznový či trstinový cukor), ktoré stupňujú vylučovanie inzulínu, čím dochádza k rýchlejšej únave, pôsobí med relatívne pozvoľne na hladinu cukru v krvi. Preto ho odporúčajú športovcom a ľuďom cvičiacim vo fitness a fitcentrách.



Mám to z tejto stránky :


http://www.zdravie.sk/sz/content/693...-medicina.html
0 0
a4tech a4tech

a4tech je offline (nepripojený) a4tech

Pekne, pekne a niečo čo by som dokázal aj ja a aby neúspech neodradil. Koláčiky mám rád ale objala ma diabetes a tak to už musím obmedzovať.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Ja si myslim, ze aspon na Vianoce by si kazdy diabetik mal dopriat poriadnu davku cukru, mozog sa potesi. :-)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať