Zavrieť

Porady

Potenie

usilovná pracovníčka
Čaute,

má niekto podobný problém ako ja - nenormálne potenie?
Potím sa, či mi je zima alebo teplo. Som obmedzená vo výbere odevov, všetko tmavšie farby aby nebolo nič vidieť a ja tak strašne zbožňujem bláznivé farby. Váhu mám v norme, nepapám korenené jedlá, dodržiavam hygienu, používam prípravok proti poteniu ale to pravé podpažie si nedá povedať. A hlavne v práci, medzi ľuďmi. Doma zo mňa nevytečie ani kvapka. Som z toho už zúfalá.
Ozvite sa niekto kto má podobné problémy.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
adamaa adamaa

adamaa je offline (nepripojený) adamaa

ja som mala taký istý problém s tým potením....bola som v lekárni a tam mi dali dridlor.....na zaciatu bol super zabral bolo to skvele, no potom som ho na chvilu musela prestat pouzivat a ked som sa k nemu vratila, uz mi nezabral....neviem preco?????

tiez som sa chcela spytat ci neviete ci je tento driclor uplne neskodny a ako dlho ho mozem pouzivat...diki´=O)
0 0
Zuzana Boháčová Zuzana Boháčová

Zuzana Boháčová je offline (nepripojený) Zuzana Boháčová

ahojte
no ja mám trošku iný problém
som už mesiac chorá
na PN som týždeň,pred mesiacom som bola tiež týždeň
hrdlo,priedušky,trošku teplota
teraz mám teplotu 36.9 C,to je myslím ok
mám aj antibiotiká (to kvoli hrdlu)
no ale UŽ 1 MESIAC SA POTÍM, VKUSE
a to aj keď mám teplotu 36,6C
chodila som medzitým aj do práce,ale KAŽDÚ 1 NOC som sa spotila:-(
nikdy predtým som podobné problémy nemala
teraz neviem,už týždeň ležím v posteli a fakt sa potím,celý deň,aby som tú chorobu vypotila,ale neviem,akosi sa mi nedarí
lekár povedal,že je to iba nejaká viróza
hm.. nemáte niekto podobnú skúsenosť?poradí mi prosím niekto?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No neviem,ale dala by som snímok pľuc.Profuzne potenie s veľkou slabostou,overovala by som si,či nebeží zápal pľúc,hoci virozny...Nie je to v poriadku,trvaj na kompletnom vyšetrení,krvné testy,stery z krku a rtg,nedovoľ naslepo dalšie antibiotiká.A na PN bez milosti,aj za cenu straty penazí.Držím prsty.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

A ešte k tomu dlhodobému poteniu,účinný je len botulotoxin,pri prvej aplikácii vydrží krátko,ale s každou dalšou sa učinok predlžuje,dávajú si to robiť najmä podnikatelia.Nie je to ale riešenie situácie.Najlepšie,ale dlho trvajúce je isť skôr alternatívnou medicínou,detoxikácia,stravovacia úprava...dohodnut sa so svojim organizmom a ten sa upraví zdnuka bez liekov.Ale dobu liečenia pod 2 roky nečakajte.
0 0
Zuzy Zuzy

Zuzy je offline (nepripojený) Zuzy

žena v domácnosti
Prosím Vás, a má niekto skúsenosti s guľôčkovým antiperspirantom od Vichy? Alebo ten Driclor je taký dobrý prípravok?
0 0
toni5 toni5

toni5 je offline (nepripojený) toni5

Driclor je zazrak, nic ine k tomu nemozem povedat, davam si ho len raz za tyzden a som cely cas sucha a vonava, fakt odporucam. Roky som si nemohla kupovat tricka ake sa mi pacili, len aby na nich neboli vidno flaky. Teraz nakupujem ziarive farby ostosest .
0 0
motylik7 motylik7

motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac
Zuzana Boháčová Pozri príspevok
ahojte
no ja mám trošku iný problém
som už mesiac chorá
na PN som týždeň,pred mesiacom som bola tiež týždeň
hrdlo,priedušky,trošku teplota
teraz mám teplotu 36.9 C,to je myslím ok
mám aj antibiotiká (to kvoli hrdlu)
no ale UŽ 1 MESIAC SA POTÍM, VKUSE
a to aj keď mám teplotu 36,6C
chodila som medzitým aj do práce,ale KAŽDÚ 1 NOC som sa spotila:-(
nikdy predtým som podobné problémy nemala
teraz neviem,už týždeň ležím v posteli a fakt sa potím,celý deň,aby som tú chorobu vypotila,ale neviem,akosi sa mi nedarí
lekár povedal,že je to iba nejaká viróza
hm.. nemáte niekto podobnú skúsenosť?poradí mi prosím niekto?
Tvoje problémy mi veľmi pripomínajú tie moje kedysi dávnejšie. Prekonala som infekčnú monokleózu, ktorou je nakazených veľké množstvo ľudí, ale mákokto o tom vie. Ale tie príznaky jasné že môžu byť súvisieť s hocijakou chorobou. Ak ti lekári nepomôžu, neostane ti asi nič iné, ako skúsiť alternatívnu medicínu. Držím palce.
P.S. Telo sa viac potí vtedy, ked potrebuje z tela dostať toxíny. To potenie je pre telo prospešné.
0 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

Skúšal to uz niekto s tuhym krystalom? Vraj sa da dostat v drogériach. Tu o tom dosť píšu:http://jaruna7.bloguje.cz/574446-sup...o-alergiky.php
0 0
janienka1 janienka1

janienka1 je offline (nepripojený) janienka1

Chcem sa spytat vivika, kolko si mala taku oslabnutu tu ruku? Ja to mam tiez ale mne to trva uz mesiac a hovorili ze 2-3 tyzdne...
0 0
minkos minkos

minkos je offline (nepripojený) minkos

Ahojtee ja sa volam Klara a tiez mam to iste ale ja neviem ci to je tim ze som v puberte aleboo ze .... to budem mat stale silnee sa potim ci je leto ci zima neviem ako to mam prestat vsetko som vyskusala ale nic mi nepomaha kebyze ... niekto nieco vie tak sa pozvite prosiim
0 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Súhlasím s tým, že potenie môže byť sprievodným znakom psychickej poruchy, ale príčinou psychickej poruchy sú zasa obličky, ktoré zhromažďujú strach. Proti poreniu sú dobré kúpele z dubovej kôry, min. 5x po sebe a pomáha aj odvar z listov šalvie, dá sa z nej urobit liehový výluh a tým sa natierajú potiace sa plochy tela. Odskúšané!
0 0
srnečka srnečka

srnečka je offline (nepripojený) srnečka

Ahojte....ja som bola u koznej a pytala som sa na potenie..odporusila mi botulotoxin alebo zmierit sa s tym ze aj ona s tym zije....Pytala som sa na driclor ktory mi urcitu dobu pomahala ale ked som si ho aplikovala neskutocne ma to v podpazusim pichaloa svrbelo asi dve hodiny...Kozna mi na to povedala ze si s takymito pripravkami mozem vyvolat ze sa mi zacne hromadit pot pot kozou a moze to vyzerat ako nadro a musi sa to odstranovat...tak som sa zlakla a prestala driclor pouzivat...Nikdy som nieco take nepocula az od nej...asi ma chcela vystrasit..kazdopadne rada si vypocujem nove rady....
0 0
Periam Periam

Periam je offline (nepripojený) Periam

s tymto suhlasim ..Driclor je naozaj zazrak ..uz na druhy den som sa prestala potit ..sice si pri nom aj nieco odtrpis ale stoji to zato.Mna to po naneseni vecer zvyklo neznesitelne stipat a svrbiet az kym som nezaspala ..a tak som si to zacala nanasat tak ze som sla spat bez nanesenia,nastavila som si budik o take dve hodimky neskor a ked zazvonil,som sa zobudila,naniesla si ho a vzapeti hned zaspala spat kedze rozospata som zaspala skor a nic som necitila )
0 0
srnečka srnečka

srnečka je offline (nepripojený) srnečka

Periam Pozri príspevok
s tymto suhlasim ..Driclor je naozaj zazrak ..uz na druhy den som sa prestala potit ..sice si pri nom aj nieco odtrpis ale stoji to zato.Mna to po naneseni vecer zvyklo neznesitelne stipat a svrbiet az kym som nezaspala ..a tak som si to zacala nanasat tak ze som sla spat bez nanesenia,nastavila som si budik o take dve hodimky neskor a ked zazvonil,som sa zobudila,naniesla si ho a vzapeti hned zaspala spat kedze rozospata som zaspala skor a nic som necitila )
Tak to je fakt super napad :-) ....
0 0
Zanebudka Zanebudka

Zanebudka je offline (nepripojený) Zanebudka

Aj ja som vyskusala Driclor, velmi ucinne ale len na potenie pri fyzickej namahe... To znamena, ze potit som sa neprestala.... Staci, ze je aspon cosi, co potrebujem vyriesit, nejaky problem, nejake veci, pripadne ked ma caka cosi dolezite co nechcem pokazit a potenie je neskutocne. Takisto kupujem len tmave oblecenie, a takeho materialu, kde velmi nevidno ked som spotena.... Na stresove potenie nepomahaju ziadne antiperspiranty, ani ine zazracne kremiky ci vodicky... Teda aspon mne. Takze zhanam nieco ine, viete mi niekto poradit, mate skusenosti s niecim?
0 0
Zanebudka Zanebudka

Zanebudka je offline (nepripojený) Zanebudka

A ak mate problem s palenim a svrbenim po pouziti dricloru, staci jeden-dva dni nenanasat. Mne to takto pomohlo. Ono po prvom tyzdni staci davat uz len kazde dva dni, alebo len dvakrat do tyzdna, proste stale staci menej. pokial sa stale potite, tak je to asi aj od niecoho ineho....
0 0
ulrika ulrika

ulrika je offline (nepripojený) ulrika

Ja mam dobre skusenosti s kardamonom. Ma ochladzujuce ucinky.
Ale mozete hladat aj cez :.weboko.sk/64/zdravie
0 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

pozri si príspevok 52
0 0
Fanny.G Fanny.G

Fanny.G je offline (nepripojený) Fanny.G

Môjmu priateľovi sa zase veľmi často potia dlane...ale ináč sa potí len tak normálne asi ako každý,len tie ruky...je to stále taký studený pot.Tiež som počula že to znamená nejakú chybu v organizme...???
0 0
Periam Periam

Periam je offline (nepripojený) Periam

driclor zabera na kazdeho inak,mne velmi pomohol a na druhy den som nemala na tricku ani fliacik)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať