Zavrieť

Porady

Potenie

usilovná pracovníčka
Čaute,

má niekto podobný problém ako ja - nenormálne potenie?
Potím sa, či mi je zima alebo teplo. Som obmedzená vo výbere odevov, všetko tmavšie farby aby nebolo nič vidieť a ja tak strašne zbožňujem bláznivé farby. Váhu mám v norme, nepapám korenené jedlá, dodržiavam hygienu, používam prípravok proti poteniu ale to pravé podpažie si nedá povedať. A hlavne v práci, medzi ľuďmi. Doma zo mňa nevytečie ani kvapka. Som z toho už zúfalá.
Ozvite sa niekto kto má podobné problémy.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pe84 Pozri príspevok
ano mam driclor vyskusany, netreba si ho natriet vela, len taku jemnu vrstvu, naozaj len velmi jemne, chvilu to trochu stipka, potom to treba riadne umyt, dava sa to asi tyzden a potom zase ked uz prestane ucinkovat, no ja som s nim bola velmi spokojna
ved aj ja.....návod čítať viem.....ja a dcéra už určite bez dricloru.
0 0
pe84 pe84

pe84 je offline (nepripojený) pe84

Som právnička a mamina dvoch detičiek ...viac
tak to je zase samozrejme, ze ked vas aj tak stipe a sposobuje az bolest, tak radsej bez, inak potenie ma svoj vyznam, ved sa tym organizmus ochladzuje, takze je prirodzene....
0 0
mefy mefy

mefy je offline (nepripojený) mefy

Tiez som mal tento neprijemny problem s potiacimi sa rukami a nohami. Ruky som mal spotene a studene a nohy taktiez. Najhorsie to bolo pri podavani ruk pri osobnom stretnuti. Tento problem som mal uz asi 6 rokov a myslel som si ze sa ho uz nezbavim, pretoze som skusil uz asi vsetko od zmeny jedalneho listka, cez vselijake maste, pripravky ale nic mi nezabralo. Mne velmi pomohol bylinny caj, ktory mi doniesla sestra so Svajciarska proti poteniu. Beriem ho uz treti mesiac a zatial musim zaklopat na drevo ale ruky aj nohy mam suche a teple. Pijem ho dvakrat denne jednu lyzicku tohto caju. Sestra mala problem ale len so studenymi rukami a jej tiez pomohol. Ak by mal niekto zaujem mohol by som ho objednat vo vacsom mnozsvte a zaslat pripadne na dobierku. Mozete mi napisat na: mefy@centrum.sk
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

mefy Pozri príspevok
Tiez som mal tento neprijemny problem s potiacimi sa rukami a nohami. Ruky som mal spotene a studene a nohy taktiez. Najhorsie to bolo pri podavani ruk pri osobnom stretnuti. Tento problem som mal uz asi 6 rokov a myslel som si ze sa ho uz nezbavim, pretoze som skusil uz asi vsetko od zmeny jedalneho listka, cez vselijake maste, pripravky ale nic mi nezabralo. Mne velmi pomohol bylinny caj, ktory mi doniesla sestra so Svajciarska proti poteniu. Beriem ho uz treti mesiac a zatial musim zaklopat na drevo ale ruky aj nohy mam suche a teple. Pijem ho dvakrat denne jednu lyzicku tohto caju. Sestra mala problem ale len so studenymi rukami a jej tiez pomohol. Ak by mal niekto zaujem mohol by som ho objednat vo vacsom mnozsvte a zaslat pripadne na dobierku. Mozete mi napisat na: mefy@centrum.sk
no ked chceš tak daj odkaz na ten čaj sem.....my tu funguje tak verejne.....bez mailíkov...ak by si chcel niekto obj. samostatne.
0 0
mefy mefy

mefy je offline (nepripojený) mefy

Ako rad by som dal sem odkaz na ten caj lenze ten caj ziaden odkaz nema, pretoze moja sestra ho kupuje priamo len vo Sviajciarsku v malom rodinom obchodiku s bylinkami a tam nasla aj ten caj a kedze vie ako sa mi potia ruky tak mi ho doniesla aby som vyskusal a vysledok bol taky ako som popisoval vyssie, tak dufam ze to aj tak ostane. Mam moznost ho objednat len u sestry a ta nasledne by mi ho mohla poslat sem na Slovensko. Kto ma zaujem staci len napisat. Snad som pomohol ak nie tak sorry.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

mefy Pozri príspevok
Ako rad by som dal sem odkaz na ten caj lenze ten caj ziaden odkaz nema, pretoze moja sestra ho kupuje priamo len vo Sviajciarsku v malom rodinom obchodiku s bylinkami a tam nasla aj ten caj a kedze vie ako sa mi potia ruky tak mi ho doniesla aby som vyskusal a vysledok bol taky ako som popisoval vyssie, tak dufam ze to aj tak ostane. Mam moznost ho objednat len u sestry a ta nasledne by mi ho mohla poslat sem na Slovensko. Kto ma zaujem staci len napisat. Snad som pomohol.
dobre a na tom čaji nie je žiadny názov zloženie a pod. možno aj tu by sa taký dal kúpiť, alebo namiešať......
0 0
mefy mefy

mefy je offline (nepripojený) mefy

Nazov caju je len Nerven tee. A so zlozenim nepomozem pretoze zlozenie uvedene nieje, ak by bolo tak by som si ho uz davno dal namiesat aj u nas kedze bylinky rastu aj tu
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

mefy Pozri príspevok
Nazov caju je len Nerven tee. A so zlozenim nepomozem pretoze zlozenie uvedene nieje, ak by bolo tak by som si ho uz davno dal namiesat aj u nas kedze bylinky rastu aj tu
kuk tu:http://www.google.sk/search?q=nerven...w=1366&bih=607
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

mefy Pozri príspevok
Nazov caju je len Nerven tee. A so zlozenim nepomozem pretoze zlozenie uvedene nieje, ak by bolo tak by som si ho uz davno dal namiesat aj u nas kedze bylinky rastu aj tu
možno tu: http://xn--naturkruter-r8a.com/produ...products_id=68
0 0
mefy mefy

mefy je offline (nepripojený) mefy

Ked som to teraz hladal tak som to nenasiel, je to predsalen rodinna firmicka. Ale skus pohladat mozno najdes KräuterHerberger Nerven Tee. Ja to mam aj tak od sestry takze iny zdroj som ani nehladal. Snad info pomohlo.
0 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

mám otázku... prečo sa potím hlavne na tvári? z čela sa mi hocikedy až leje.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

jahoszmsk Pozri príspevok
mám otázku... prečo sa potím hlavne na tvári? z čela sa mi hocikedy až leje.
kuki tu:http://www.google.sk/webhp?hl=sk&tab...w=1366&bih=643
0 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

ďakujem za radu... aspoň som sa na googli dozvedel, že mám asik menopauzu, a ak budem často používať antiperspiranty, môžem dostať rakovinu prsníka.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

jahoszmsk Pozri príspevok
ďakujem za radu... aspoň som sa na googli dozvedel, že mám asik menopauzu, a ak budem často používať antiperspiranty, môžem dostať rakovinu prsníka.
http://www.edusan.sk/mam_problem/texty.php?id=9308
0 0
Adam Hronsky Adam Hronsky

Adam Hronsky je offline (nepripojený) Adam Hronsky

Ja som trpel nadmerným potením presne jako ty a vôbec nič mi nepomáhalo až do doby, keď som narazil na tieto stránky ...
REKLAMA VYMAZANA

a musím povedať, že takéto výsledky som od takého malého zariadenie skutočne nečakal. Som suchý už takmer dva roky a stále tomu nemôžem uveriť.
Naposledy upravil arizona : 17.06.14 at 13:26 Dôvod: VYMAZANIE REKLAMY
0 2
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Adam Hronsky
Ja som trpel nadmerným potením presne jako ty a vôbec nič mi nepomáhalo až do doby, keď som narazil na tieto stránky ...
REKLAMA VYMAZANA

a musím povedať, že takéto výsledky som od takého malého zariadenie skutočne nečakal. Som suchý už takmer dva roky a stále tomu nemôžem uveriť.
Odpovedas na 9 rokov staru temu !!!!!
2 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať