Zavrieť

Porady

Usporiadat
novohorcan novohorcan

novohorcan je offline (nepripojený) novohorcan

mne sa nepáči ani jeden § Ďakujem za odvahu. § 8- Opakujúci sa požitok ?????? Viem jesto aj iné............
Naposledy upravil novohorcan : 18.03.09 at 17:55
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
novohorcan Pozri príspevok
mne sa nepáči ani jeden § Ďakujem za odvahu. § 8- Opakujúci sa požitok ?????? Viem jesto aj iné............
Ale tu Vám priložím link , zrejme fakt tú osmičku využijete
http://www.porada.sk/t43295-9-odst-h...ghlight=odst.h

P.S. Asi pôjdem predávať kozmetiku
0 0
novohorcan novohorcan

novohorcan je offline (nepripojený) novohorcan

Zita5 Pozri príspevok
Ale tu Vám priložím link , zrejme fakt tú osmičku využijete
http://www.porada.sk/t43295-9-odst-h...ghlight=odst.h

P.S. Asi pôjdem predávať kozmetiku
perfektný postreh a zaujímavé čítanie, ale žeby sa mi rozjasnilo ? skúste urobiť z toho nejaký záver kam s tým teda, na ktorý riadok a čo odrátať ?
Naposledy upravil novohorcan : 18.03.09 at 18:26
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
novohorcan Pozri príspevok
perfektný postreh a zaujímavé čítanie, ale žeby sa mi rozjasnilo ? skúste urobiť z toho nejaký záver
Ako sa ja poznám , tak by som investovala 100 Sk/ 3,xx eura/ a rozšírila by som si živnostenský list o predmet činnosti - sprostredkovateľská činnosť a možno by som investovala ďalšie 3 eura na predmet činnosti maloobchod .
Čiže , ani nie rozšírila ale vybavila som si ďalšie živnostenské listy na horeuvedené činnosti .
0 0
novohorcan novohorcan

novohorcan je offline (nepripojený) novohorcan

no ale potom asi môžem dať pá pá 60 %-ám z remeselnej , mám pravdu ?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
novohorcan Pozri príspevok
no ale potom asi môžem dať pá pá 60 %-ám z remeselnej , mám pravdu ?
áno
0 0
novohorcan novohorcan

novohorcan je offline (nepripojený) novohorcan

skúsim sa teda opýtať ešte takto: ak dám teda tento príjem na § 6 , nezruší mi 60 % ? Ak si môžem na kozmetiku dať 40 %,( nie živnosť ) dajú sa potom kombinovať pod jedným §-om rôzne %-tuálne výdavky ?
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

novohorcan Pozri príspevok
skúsim sa teda opýtať ešte takto: ak dám teda tento príjem na § 6 , nezruší mi 60 % ? Ak si môžem na kozmetiku dať 40 %,( nie živnosť ) dajú sa potom kombinovať pod jedným §-om rôzne %-tuálne výdavky ?
ak to dáš podľa §6, tak si môžeš uplatniť paušálne výdavky 40%, nemôžeš to kombinovať.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
novohorcan Pozri príspevok
skúsim sa teda opýtať ešte takto: ak dám teda tento príjem na § 6 , nezruší mi 60 % ? Ak si môžem na kozmetiku dať 40 %,( nie živnosť ) dajú sa potom kombinovať pod jedným §-om rôzne %-tuálne výdavky ?
Vlastne toto je pokračovanie tejto témy
http://www.porada.sk/t104719-remeselna-zivnost.html
0 0
novohorcan novohorcan

novohorcan je offline (nepripojený) novohorcan

Zita5 klobúk dolu pred takým postrehom. To ja som tam skončil s tým že sa ohlásim, no a dnes som natrafil na bežiaci pokec, tak som naskočil a veziem sa. Vlastne idem zoskočiť, idú ma dať spať. Dnes ďakujem ( to malé ď ma trápi-no sústružník ) . Ale čo mám pripravené na zajtra ! Už teraz mám boj.
0 0
alex1 alex1

alex1 je offline (nepripojený) alex1

chcem si len overiť

pracovník na TPP má nasledovné príjmy
1. TPP - §5
2. príjem zo sprostredkovania poistenia, má pridelené DIČ - príjem 20 000 a výdavky 40%, dala som §6 ods 2 písm.d)

druhý je podobný:
1 TPP - §5
2. príjem zo sprostredkovania poistenia, má pridelené DIČ - príjem 78000 a výdavky 40%, dala som §6 ods 2 písm.d)
3. bonusy za Oriflame, bez živnosti - príjem 29 000 dať do §6 ods2 .písm b) a výdavky 40% alebo §8, uplatniť 5xŽM a zdaniť len rozdiel a výdavky 25%.
Naposledy upravil alex1 : 19.03.09 at 06:49 Dôvod: doplnenie
0 0
alex1 alex1

alex1 je offline (nepripojený) alex1

alex1 Pozri príspevok
chcem si len overiť

pracovník na TPP má nasledovné príjmy
1. TPP - §5
2. príjem zo sprostredkovania poistenia, má pridelené DIČ - príjem 20 000 a výdavky 40%, dala som §6 ods 2 písm.d)

druhý je podobný:
1 TPP - §5
2. príjem zo sprostredkovania poistenia, má pridelené DIČ - príjem 78000 a výdavky 40%, dala som §6 ods 2 písm.d)

3. bonusy za Oriflame, bez živnosti - príjem 29 000 dať do §6 ods2 .písm b) a výdavky 40% alebo §8, uplatniť 5xŽM a zdaniť len rozdiel a výdavky 25%.
posúvam
Naposledy upravil alex1 : 19.03.09 at 06:49
0 0
alex1 alex1

alex1 je offline (nepripojený) alex1

alex1 Pozri príspevok
chcem si len overiť

pracovník na TPP má nasledovné príjmy
1. TPP - §5
2. príjem zo sprostredkovania poistenia, má pridelené DIČ - príjem 20 000 a výdavky 40%, dala som §6 ods 2 písm.d)

druhý je podobný:
1 TPP - §5
2. príjem zo sprostredkovania poistenia, má pridelené DIČ - príjem 78000 a výdavky 40%, dala som §6 ods 2 písm.d)
3. bonusy za Oriflame, bez živnosti - príjem 29 000 dať do §6 ods2 .písm b) a výdavky 40% alebo §8, uplatniť 5xŽM a zdaniť len rozdiel a výdavky 25%.
skúste mi to pripomienkovať alebo odobriť, ďakujem
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať