Zavrieť

Porady

máš chvíľu čas?

Aj tebe sa zdá, že pojem "volný čas" je na vymretie? Mám 35 rokov, som vydatá,zamestnaná a svojimi troma deťmi maximálne vyťažená žena. Popravde beriem internet za jednu z mála možností, ako sa v kľude porozprávať s ľudmi, bez ohľadu na to, či mám na sebe pyžamo a či sa mi chce vôbec niekam inam ísť, ako na gauč. Takže dúfam, že na porade nájdem dosť podobne vyťažených zúfalcov, s ktorými si pokecám. janomila
Usporiadat
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ja poradím skorocelové listy, osvedčené pri babke cukrovkárke na preležaninách. Listy umyť, pomrviť priložiť na ranu, prekryť obväzom. Meniť aspoň trikrát denne. Vytiahne to všetko svinstvo z rany a malo by to zaceliť.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Janomila ľaliový lieh dostaneš iba od toho, kto má ľalie naložené v liehu. Ja tiež mám, len neviem ako by som Ti to doručila.
0 0
janomila janomila

janomila je offline (nepripojený) janomila

Moja milá, ďakujem za ochotu, ale poriešili sme to ináč. Dnes sme boli u lekára, ranu vyčistil, ošetril, nasadil Augumentin a kúpili sme konskú dávku Wobenzymu. Postačí aj dobrá slivovica na potieranie, a hotovo. Dúfam, že to zaberie a že už to konečne bude lepšie. Ale všetkým vám ďakujem za dobré rady. Dúfam, že aj ja budem niekedy na oplátku môcť pomôcť vám.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať